Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dziedniecības iespējas

Pirms izmantot dziednieka palīdzību lūdzu vērsiet uzmanību:

Īsts dziednieks labi atšķir cilvēku slimību cēloņus un redz, kam var palīdzēt, bet kam nedrīkst.
Īsts dziednieks no pacienta paņem negatīvo enerģiju un viņa auru piepilda ar tīru Dievišķo Enerģiju. Tas var notikt ar domas palīdzību vai tieši uzliekot rokas slimniekam.
Izdziedināšana būtībā ir enerģiju APMAIŅA starp dziednieku un dziedināmo. Notiek negatīvās enerģijas pārplūšana pie dziednieka un Dievišķās Enerģijas pārplūšana pie dziedināmā.

Vai ņemt vērā doto informāciju ir jūsu brīvas gribas ziņā, bet aizdomāties par to nāks tikai par labu.

Jebkurā gadījumā ir jābūt ļoti uzmanīgiem, vēršoties pie dažāda tipa dziedniekiem un ekstrasensiem. Tāpēc, ka daudziem no viņiem nav tādu garīgo sasniegumu, kas ļautu viņiem dziedināt Dieva vārdā un ar Dievišķās Enerģijas palīdzību.

Paldies!

Jurkanoīds

"Īsts dziednieks" pastāv tikai pasakās. Tālākais teksts līdz ar to ir nesvarīgs.
Gan teksta autoram, gan tiem, kam šis padoms šķiet noderīgs, iesaku griezties pie psihiatra pēc palīdzības, nav jums pilns pulkstenis mīļie.

pirms 8 dienām, 2020.07.28 16:18

rika- maizes brika

es gribu pie dziednieka, kas mani apcamda, esmu sieviete tak.

pirms 8 dienām, 2020.07.29 00:13

Pievieno komentāru