bauskas zobārsti.....

šodien uzzināju ka bauskas zorārsti māk tikai balināt zobus un VARBŪT kautko salabot..... man beigts gudrības zobs un vajadzētu viņu izmakarēt laukā.... visās vietās bij viena atbilde- mēs nemākam raut ārā gudrības zobus. tas pats izslavētais mutes veselības centrs-žurka kantoris! māk tikai pateikt VARBŪT.... bet beigās pasaka ka nē,jo esot bail uzņemties tādu darbu.... vai arī skan atbilde- mēs ar tādām lietām nenodarbojamies.... TAD KĀPĒC BAUSKĀ IR ZOBĀRSTI KURI NEKO NEMĀK,VAI NEGRIB MĀCĒT????????????

Pēdējās korekcijas veica Sandra, 2011-04-16 18:02

Ievux

man ari jarauj gudribas zobi-augsejie,bet teica,ka nerausot,jo neesot atbilstosu instrumentu. Daleja taisniba jau ir tev. Butu divaini aiziet pie friziera,kurs nokrasotu man matus,apgrieztu un teiktu,ka nezaves matus,jo nav atbilstosu aparatu un iemanju :) visa visuma,nezinu un negribu zinat kadi ir Bauskas zobarsti,jo eju tikai pie dr.Zineres ar kuru esmu loti apmierinata. njuu,ja vel tos gudribas zobus izrautu :D

pirms 10 gadiem, 2011.04.16 09:52

zobiņš

Īrisa Krūmiņa ļoti labi rauj zobus!Vai pie viņas painteresējies?Bauskā ir ļoti daudz zobārstu!

pirms 10 gadiem, 2011.04.16 10:33

xxx

Man bija līdzīga situācija,Bauskā uztaisīja rengenu zobam un pēc tam vairāki ārsti skandināja, ka ar tik sarežģītu gadījumu varot tikt galā tikai stomatoloģijas institūtā.Tajā vakarā vairs uz Rīgu aizbraukt nevarēju paspēt, tāpēc samierinājos ar vēl vienu sāpju pilnu nakti, un braucu uz mājām.Kaimiņiene ieteicās, otradienās Uzvarā Daktere Bērziņa strādājot vakaros un viņa ļoti labi raujot...Aizbraucu pie viņas, parādīju rengena uzņēmumu.Daktere piekrita, ka zobs nav labojams,ja nebūtu rengrena uzņēmuma, tad izraušana varētu sagādāt problēmas, bet tagad esot redzams kā jārīkojas.Varu tikai piebilst ka izrāva tiešām viegli(vismaz es neko nejutu.Arī pēc tam nekādu problēmu nebija.

pirms 10 gadiem, 2011.04.16 19:21

Ievux

Tad secināt var tikai to,ka Bauskas zobārsti baidās izdarīt ko nepareizi un nav pārliecināti par savām spējām. Tas mans subjektīvais viedoklis.

pirms 10 gadiem, 2011.04.16 21:41

enkurs

Man raus ara vienu gudribas zobu. Tam ir izlidis tikai paris mm sturitis, prasiju vai man griezis vala un raus un tad suus kopa? Zobdakteriene atbildeja,ka nav ta mana darisana ko vina tur daris un ka daris. Zoba nebus, parejais nav mana dala. Bet tas tacu ir mans zobs,mana mute,ka vina var neteikt? Vai tad Bauskas mutes centra drikst veikt tadas manipulacijas, jo manam comam bija tapat ka man un vinam riga taisija zem narkozes lielaas. Man tagad nesapratne. Kads var pakomentet? Traki sap.

pirms 9 gadiem, 2011.05.26 12:35

paciente

Nu nezinu, man dr.Biķerniece izrāva gudrības zobu bez komentāriem un nekādam problēmām!

pirms 9 gadiem, 2011.05.27 21:09

zobs

man rāva gudrības zobu 3 stundas nemaz tik vienkārši nav viņš ir dziļi mutē pie viņa diezgan grūti tikkt klāt tad vīņš vēl nolūza bet beidās viss labi

pirms 9 gadiem, 2011.05.28 08:52

Enkuram bail

Dr.Bikerniece bauska strada? Ja vari, numuru iedosiet? Tad sanak,ka nekas,ka man tas zobs pat nav izlidis,ja?

pirms 9 gadiem, 2011.05.28 11:08

ESSSS

Mēnesi atpakaļ izrāvu gudrības zobu (augšejo)rāvu arā pie AILES nekadas problēmas nebija nepagaja 5minutes ka zobs bija arā!!!

pirms 9 gadiem, 2011.05.30 13:46

Jusi Pekunens

Tikai un vienīgi Mutes veselības centrs.

pirms 9 gadiem, 2011.10.07 22:05

vazankis

šodien uzzināju ka bauskas zorārsti māk tikai balināt zobus un VARBŪT kautko salabot..... man beigts gudrības zobs un vajadzētu viņu izmakarēt laukā.... visās vietās bij viena atbilde- mēs nemākam raut ārā gudrības zobus. tas pats izslavētais mutes veselības centrs-žurka kantoris! māk tikai pateikt VARBŪT.... bet beigās pasaka ka nē,jo esot bail uzņemties tādu darbu.... vai arī skan atbilde- mēs ar tādām lietām nenodarbojamies.... TAD KĀPĒC BAUSKĀ IR ZOBĀRSTI KURI NEKO NEMĀK,VAI NEGRIB MĀCĒT????????????

Pēdējās korekcijas veica Sandra, 2011-04-16 18:02

pirms 10 gadiem, 2011.04.15 20:05

Inta

Kādas atsauksmes par jauno iestādi- Vecpilsētas zobārstniecību? Varbūt jāāiziet?....

pirms 6 gadiem, 2015.03.01 18:09

pira

vecpilseetaa daudz pacientu apgrozaas- laikam laba attieksme un labas cenas!!!

pirms 6 gadiem, 2015.03.16 20:12

Anna

Mani arī interesē, kā tur ir? Gudrības zobu raus?

pirms 6 gadiem, 2015.03.02 18:05

LGP

Es jau tur pabiju, man loti iepatikas. Cenas ir atbilstosas apkalposanas kulturai. Viss tika padarits labi, ari atsapinasana bija kvalitativa. Sarunaju ar dakteri protezesanu. Vispar man patika tur, saimnieks ari visu laiku ir uz vietas un uzpase kartibu.

pirms 6 gadiem, 2015.03.04 20:48

smīns

Paši šo uzrakstījāt?Es gan dzirdēju ko citu,pavisam neglaimojošu.

pirms 6 gadiem, 2015.03.17 10:08

Elva

Nezināju,ka zobārstniecībā cenas ir atkarīgas no apkalpošanas kultūras...

pirms 5 gadiem, 2015.05.29 14:48

Vita

Nez vai daktere Īrisa Krūmiņa pieņem vēl Vītolu ielā? Nekādi neizdodas sazvanīt...

pirms 6 gadiem, 2015.03.16 18:31

Zzz

Kādas atsauksmes par zobārsti MVC Andu Bergmani? Pierakstījos, bet neesmu par tādu dzirdējusi.Paldies.

pirms 6 gadiem, 2015.03.16 20:54

nu tad tā

Mutes veselības centrā ar to higēnu nu ir, kā ir- daži ārsti strādā bez cimdiem, kamēr gaida plombes cietēšanu, ar tā pašām rociņām grābstās visur citur un tad atkal pa cilvēka muti, bet, vai man aizejot un jaunu pacientu gaidot, tā rociņas arī nomazgā, to var tikai minēt, jo īstas pārliecības gan nav. Māsiņai ir tie vienreizējie cimdi rokā, bet ar tiem cimdiem tiek šiverēts visur, vērtas durvis, kur uz rokturiem var būt daudz kas, un tad atkal padod instrumentus. Ja sēd un aiz nav ko darīt tura acis vaļā, tad jau redzēt var daudz ko. Nav brīnums, ka tieši šādos kabinetos un šādā veidā saķer daudz ko.

pirms 6 gadiem, 2015.03.17 09:29

tapete

galigi garam tie bauskas zobarsti!cik blombes liktas visas melnas paliek gudribas zobus nerauj kanalus netira jo nemak.tikai blombee petc kaa tie zobi atri atkal padodas korozijaam.lai taisitu bauskaa jabut mulkim

pirms 6 gadiem, 2015.04.09 23:06

Gudrības zobs

Man rāva gudrības zobu Īrisa Krūmiņa.Ļoti veiksmīgi,jo man zobiem saknes ir ļoti līkas un savijušās.Tad Mutes veselības centrā otru gudrības zobu izrāva tā saucamā kubiete.Bet viņa brauca 2x mēnesī vai arī 1x ned.neatceros vairs īsti.Un šobrīd nezinu vai viņa vēl šeit brauc uz Bausku.

pirms 6 gadiem, 2015.04.10 09:53

x

nu tad tā
zobārstiem cimdi ir domāti lai aizsargātu sevi no pacientu mikrobiem.

pirms 6 gadiem, 2015.04.17 00:26

y

...ak tad tā? ...un kā tiek aizsargāts pacients?

pirms 6 gadiem, 2015.04.17 11:00

Pievieno komentāru