Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasta darba laiks

Jau mēnesi nevaru saņemt pasta sūtījumus, jo strādāju otrā Latvijas galā bet sestdienās pasts nestrādā. Zvanīju, jautāju ko darīt ?
-izrakstiet kadam pilnvaru...
- kur to var izdarīt ?
-pastā
-pasts sestdienās strādā ?
- nē .....
-Tad kā lai uzraksta ?
- nezinām....???!!!!!

Kolosāli

notārs

Tādiem gadījumiem ir izdomāts notārs.
Kāpēc pastam jāstrādā sestdienās? Bankas, piemēram, darba dienās strādā līdz 17.00.

pirms 16 dienām, 2020.05.15 09:50

Laima

Laba ideja, Samaksat notāram 20 eiro un kavēt darbu par to lai varētu izņemt divu eiro vertu paciņu.

pirms 16 dienām, 2020.05.15 16:38

Benders

2 eur aļika vai ebeja sūcla dēļ šito skandālu? Tak aizmirsti par to mēslu, sāc strādāt un varēsi nopirkt kaut ko normālu nevis činas drazas.

pirms 15 dienām, 2020.05.16 18:33

Laimis

Pārvirzi to sutijumu uz citu pasta nodaļu vai pakomātu.

pirms 16 dienām, 2020.05.15 10:39

Laima

Lai to izdarītu ir jāiet uz pastu.

pirms 16 dienām, 2020.05.15 16:39

Laimnesis

Telefonā jānokāča pasta aplikācija un tur ļauj visu pārvizīt.

pirms 15 dienām, 2020.05.16 01:42

Arno

Pirms sūtījāt saņemšanu uz pastu, Jūs nezinājāt ka pasts nestrādā sestdienās?

pirms 16 dienām, 2020.05.15 12:29

Laima

Nezināju, zināju ka visā civilizētajā pasaulē pasta nodaļas strādā sestdienās.

pirms 16 dienām, 2020.05.15 16:40

Laima

Es savā naivumā biju iedomājusies ka pasts ir tāda organizācija kas strādā lai cilvēkiem būtu ērti izmantot viņu pakalpojumus, nevis kā viņiem ērtāk.
Utopija protams.

pirms 16 dienām, 2020.05.15 16:45

aga

Miļā, Laima, dzivojumam, diemzeel, vai par laimi-21 gs, un ne ar to vien mums naksies sastapties. es piemeram , lielu pasta trukuu neizjuutu, prieks tam ir pakomaati, kurjeeri dpd, takaa, tik uz priekšu, miiļaa!@)) Skatamies ritvakar visi Eiroviiziju!! platais vakars mum, sveetki maijaa!@!

pirms 16 dienām, 2020.05.15 19:43

notārs

Meli, ka visā pasaulē pasts strādā sestdienā! Pastā strādā tādi paši cilvēki kā Jūs. Un arī viņi grib izmantot citus pakalpojumus. Ir daudz veidu, kā novērst problēmu. Bet vieglāk ir bļaut, kritizēt un protams visu par velti piegādāt līdz gultai.

pirms 15 dienām, 2020.05.16 08:35

Laima

Daži te ir ievērojuši ka es te bļaujot un taisot skandālu. Pasmējos. Sakārtojiet galviņas mīlīši.
Paldies Laimnesi par padomu. Bet visu nevar, parastos sūtījumus nevar, tikai reģistrētos. Vienu tādu pārsūtīju. Izrādās pasts paņem no šejienes paku, ved atpakaļ uz Rīgu, tad atkal šķiro un ved atpakaļ uz Bauskas pasta staciju. Serviss augstākajā līmenī. Gaidu jau nedēļu kopš pārvirzīju. Pārsmieties.

pirms 12 dienām, 2020.05.19 15:07

Laimdots

Un cik jāmaksā par pārsūtīšanu?

pirms 12 dienām, 2020.05.19 15:53

notārs

Sakārtoju galvu (un galviņu ar). Aizbrauciet uz, piemēram, Vāciju - pārsmiesieties. Varat uz Itāliju - pārsmiesieties. Var uz Lielbritāniju - pārsmiesieties. Bet ASV - pārsmiesieties. Jautra dzīve tiem kas izmanto servisu augstākajā līmenī. Jebkurā cirkā ir vajadzīgs klauns.

pirms 12 dienām, 2020.05.19 22:58

Laima

Beidzot saņēmu. Tikai nedēļa pagāja lai nogādātu paciņu no Bauskas pasta uz Bauskas pasta staciju.
Notār - kāpēc man jābrauc uz jūsu minētajām valstīm pārsmieties ? Man tepat ir jautri.
Jūsu pēdējam teikumam pilnībā piekrītu. Cienu cilvēkus kas apzinās kas viņi ir.

pirms 8 dienām, 2020.05.23 17:05

Pievieno komentāru