Radio

Vai man vienam ir problēma ar radio klausīšanos? Stacijas ik pa brīžam pazūd šņākoņā un trokšņos. Ilgākā laika periodā ir nomainīti vairāki radio, bet visiem viena un tā pati kaite. Vai pie vainas tas, ka dzīvoju vecajā pilsētas daļā?

arī man

Dzīvoju pie autoostas, 2. stāvā radio tikpat kā nevar uztvert, apkārt daudzstāvenes, 4. stāvā skan labi.

pirms 4 dienām, 2021.10.14 11:01

Njā

Bauskā ir radio viļņu bedre vietām. Tas pats uz internetu attiecas arī.
Ļoti labi šo var pamanīt ar auto iebraucot Bauskā no Rīgas puses, tur cik mēģināts jebkura radio stacija sāk "gļukot".

pirms 4 dienām, 2021.10.14 08:20

Staigāju follija cepurē

Vai blakus nedzīvo kāds vakcinētais? Ir dzirdēts ka no viņiem nāk tāds kā signāls, kas mierīgi arī radio vilni var bloķēt!

pirms 4 dienām, 2021.10.14 10:32

Grūtgalvītis

Nu kā tad savādāk ievakcinētais ''čips'' noraidīs datus Bilam Geitsam!? Viņam taču jāzin , kad čipotie iet pakakāt... ;))

pirms 4 dienām, 2021.10.14 11:16

plenn

un kad miileeties dodas ar!!!)))

pirms 4 dienām, 2021.10.14 13:13

jupsis

Radio aparātam vajag pie antenas pielikt kādu vada gabalu. Uztveršana uzreiz uzlabosies. Jā, pašam radio aparātam jāatrodas tajā istabas pusē, kur logi vērstu uz Rīgu (raidītāji atrodas tur).

Bauskā bez problēmām var klausīties 5 stacijas, kam raidītāji atrodas netālu no pilsētas.
Star FM (106.6)
EHR Superhits (88.0)
Topradio (96.5, vai no iecavas 91.9)
SWH Rock (98.8)
Radio TEV (97.6)

pirms 3 dienām, 2021.10.14 14:26

jautājums

Bet kam tad mums vajadzīgas tādas raidstacijas ,kuras Latvijā nevar uztvert? Kāpēc man jāsien pie antenas apkures stāvvads vai radiators? 21.gadsimts, bet radio dzirdēt nevar.

pirms 3 dienām, 2021.10.14 14:40

sarma

es gribu dzirdeet LR1 un LR2. Tadi top un Hop radio man neiinteresee. protams, man ir internets , un varu klausities vinu majas lapaa, un tur paarraides bez probleemaa. Bet, priekš kam tad raadioaparaats!? ir tak 21. gadu simts.

pirms 3 dienām, 2021.10.14 15:39

jupsis

Katrai raidstacijai ir savs apraides rādiuss (cik tālu stacija var raidīt, lai neradītu traucējumus citiem).To kontrolē VASES. Tas tiek darīts, lai netraucētu blakus valstīm.
Ja ir brīva frekvence (Bauskā visas brīvās aizņemtas), tad izsludina konkursu (manis pieminētās 5 stacijas tāpēc raida no Bauskas).
Starp citu LR1 un LR2 Bauskā ļoti labi uztveramas (jo spēcīgi raidītāji). Protams, vajag labu antenu, jo kā jau te minēja, Bauska atrodas ieplakā+vēl attālums no Rīgas (66km).

pirms 3 dienām, 2021.10.15 13:07

Pievieno komentāru