Sveiciens covidurakiem!

Paldies coviduraki, pateicoties tadiem ka jums (tikai anglu varianta), tagad ir mums pilnas slimnicas ar smagi slimiem pacientiem un kaudze ar jau mirusajiem. Un tas nav tikai no avizem! Daudzi personigi zinamie slimi.
Stulbenu bars!- kamer pasi nesaslimsiet, nesapratisiet?
Aprobezotie ezeli, kuri ir ar lopzemiem, plapiniem un klimpoviciem prieksgala! Ja del jums (no manu pazinu loka) kads no maniem Latvijas radiem slimos, atbrauksu personigi siem noliedzejiem "acis paskatities"!
Borja no Anglijas

Boriss

Bez tam, turpinot temu, coviduraki ir ne tikai tie, kuri noliedz, bet ari tie, kuri nesaprot ierobezojumu nozimu utt. Un vel brec par to visos soctiklos- " AAtlajst Sajmu! ". Pajolisi!
Covidurak- ja tu nesajedz lietu kartibu un nozimi, tas nenozime, ka tas nav!

pirms 4 mēnešiem, 2020.12.20 00:02

torte

Skriewn pec vakcinas

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.04 18:17

Saša

Borja,dzīvo Anglijā,un ne*is citiem prātu.

pirms 4 mēnešiem, 2020.12.20 09:11

Neko saprast nevar

Kas tas par sviestu? Ko tu tai Anglija dari, paha ka negeris? Jus tur nevienam vajadziga neesat. Uz Angliju brauc neveiksminieki.

pirms 4 mēnešiem, 2020.12.20 09:14

???

Tu esi baigais veiksminieks? Viņi tur rubij un saņem kārtīgu piķi , bet tu ?

pirms 4 mēnešiem, 2020.12.20 16:21

Boriss

Ja, stradaju sava neliela biznesa! Un lepojos ar to! Ar to, ka pa siem gadiem esmu radiem vismaz 30000, ja 30k, atsutijis. Ar to, ka esmu nopircis dzivokli Bauska, kur kadreiz ari atgriezisos. Ta ka man nevar gluzi parmest, ka esmu aizbedzis no Latvijas ekonomikas. Esmu sildijis LV ekonomiku vairak ka viens otrs. Uzskatu, ka esmu veiksminieks!

pirms 4 mēnešiem, 2020.12.20 16:45

:)

Lūk- lielisks piemērs kā inteliģenti izpaužas visā krāšņumā. Kādu gan saprašanu var no tiem sagaidīt?

pirms 4 mēnešiem, 2020.12.20 11:04

es

pilnīgi piebiedrojos Borisam. Man māsica tikko nomira 49. gadi tikai. Mazmeita knapi izdzīvoja un meita pārslimoja.Bet tie ,kuriem pagaidām viss ir labi mūs nesapratīs. Un tādas sirdssāpes nevienam nenovēlu. Lai jums visi ir veseli.

pirms 4 mēnešiem, 2020.12.20 16:27

teiši taa.

es apbrinoju , tos cilvekus, kas netic sabriza situacijai. iznak ta, vini danco pa ctu cilveku sapeem un zaarka vaakiem. skumji tas, vai tiesaam janotiek katastrofai , lai so iekarsuso dumiku praatini saprastu lietas nopietniibu??? un tad nevaidzees noko,., un tad pasi blaus, glaabiet, kur Atrie ka nebrauc, nepaliidz,., , bet nebuus jau kas palidzz. vai taadu rezultatu , ius stulbie , aptaureetie praatini veeelaties??? nekas nav beidzies, vel visa ziema rieksaa, un parejaas slimibas arii nav noliktas malinaa klussi.,. takaa , apdomajieties , pirms laika, kameer nav par veelu. ,..((

pirms 4 mēnešiem, 2020.12.22 12:50

Sāpe.

Skrien pēc potes .

pirms 4 mēnešiem, 2021.01.04 15:15

cilvēks

Kopumā Borisam taisnība. Cilvēki paši vainīgi pie straujās sērgas izplatības. Lamāt cilvēkus gan ir dumji. Kā arī lielīties ar to, ka pelna kaut kādus tur pārdesmit tūkstošus ir muļķīgi. Lielākoties šādi lielībnieki neko nepelna vispār un vairāk par divdesmitnieku, ko saimnieks dienas beigās iedod, nekad nav redzējuši. Tie, kas pelna, klusē par to, cik pelna un cik kam sūtījuši.

pirms 4 mēnešiem, 2020.12.21 15:47

nunu

dumji ir klusu pukstet un noskatities ka citiem ir pie pakalas. a lielisanas tur atbilde uz neveiksminieka uzbraucienu

pirms 4 mēnešiem, 2020.12.21 16:55

cilvēks

Nevis klusu pukstēt, bet skaidri un saprotami izskaidrot ar zināmiem piemēriem, kas ir kovid, cik viegli ar to inficēties, cik cilvēkus tu pazīsti, kas saslimuši, cik tādus, kas slimnīcā, kā viņiem rit slimība. Ja skaļi bļaus un lamās, tad tevi vienalga neklausīsies, ignorēs. Vai lamāsies pretī. Jēga nekāda.

pirms 4 mēnešiem, 2020.12.21 18:36

nunu

ir subjektu kategorija, kuri klusu un argumenteti nesaprot

pirms 4 mēnešiem, 2020.12.21 22:46

Saska

Skrien pēc potes.

pirms 4 mēnešiem, 2021.01.04 15:17

bausks

Nav akli jāklausa tā covidhistērija, ko saceļ masu mediji savu maizes devēju uzdevumā.
Iztapīgās mūspuses marionetes - aizokeāna Piekariņs un šaipusokeāna Nullevits jau steidz nolasīt jebkuru muļķību no savu dancinātāju lūpām.
Tik nepārdomāti valdības manevri kādus paģēr valdības lēmumi, Latvijā pēdējo reizi tika piedzīvoti tikai Hruščova kukurizācijas laikā.

pirms 4 mēnešiem, 2020.12.22 12:23

pf

kaarteejais diivaana konspieksperts jeb vinkaarshi kretiins

pirms 4 mēnešiem, 2020.12.22 18:00

kukuruz' ņiks

Kad tev vai taviem tuviniekiem piemetīsies covid, tad tu histēriski bļausi lai Piekariņš un Nullevits tev palīdz par pilnu programmu.

pirms 4 mēnešiem, 2020.12.23 09:48

Boriss

ja kadreiz Bauska neviens nepazina kadu covidnieku, tad tagad jau daudzi ar to saskarusies

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.09 16:12

Boriss

Ir te kadi drosmigi exkoviduraki, kas var godigi pateikt, ka mainijusi savas domas par situaciju?

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.31 13:42

Pievieno komentāru