ZĪLNIECE

Sveicināti, nekad vēl nebiju apmeklējusi zīlnieces, bet ļoti gribu pamēģināt. Esmu izlasījusi daudz sludinājumu, bet ļoti gribu uzzināt cilvēku viedokli.Bet var būt kādam no Jums ir bijusi arī pieredze - ja tā ir bijusi laba - lūdzu, pasakiet, pie kura cilvēka to ir labāk izdarīt?

elva

liecies miera!Neviena un nekada zilniece Tev neko nepateiks un nepalidzes.Tas ir tikai vinu bizness,kas atkarigs no runas dotibam un citiem subjektiviem parametriem...

pirms 12 gadiem, 2008.01.01 16:30

nopietnaa

Tev ir pašai sava galva un pašai sava dzīve!
Neļauj ar to spēlēties un manipulēt!
Dzīvo vien mierīgi tālāk, jo katram savs ceļš jānoiet!

pirms 12 gadiem, 2008.01.01 20:16

Es

Intereses pēc var aiziet, bet to nevar ņemt nopietni, jo vienmēr būs divi, kas par Tevi sapņo, vienmēr būs kāds tuvs rads, kurš slimos, vienmēr solīs kaut kādas pārmaiņas.
Es neieteiktu iet pie zīlniecēm, jo no viņām var kļūt atkarīgs, vairs pats nedzīvot savu dzīvi, tik darīt tā, ka teica. Zīlnieces ir kodētājas, tad jau labāk pati sevi iekodē, ka esi skaista, gudra un laimīga. Tad nevajadzēs arī zīlnieces.
Zinu vienu kundzi, kurai solīja īsto 40 gados, ap 30-35 nāca visādi, labu labie puiši, bet tie it kā nebija īstie. Nu tad 40 gados vairs nenāca neviens... Tā arī var palaist garām īsto... Paļaujoties uz kaut kādu svešo viedokli... Lai veicās!

pirms 12 gadiem, 2008.01.02 09:30

ha

ha, zīlnieces - tās ir domātas tādiem cilvēkiem, kuriem nav kur naudu likt, un gribas ar kādu parunāt.Un piedodiet, gudrs cilvēks NEKAD neies pie zīlniecēm. Vai tad mīlīši nezinat kā dzīvot? Kur intuīcija? Un ja gribas ar kādu parunāt, tad tantuks parkā uz soliņa būs laimīgs aprunāties. Arī pamācīs kā kurā situācijā rīkoties, un par velti.

pirms 12 gadiem, 2008.01.04 08:58

Es

gribēju vēl piebilst, ka zīlnieces, arī tās un tie, kas sevi sauc par gaišreģiem, vienmēr atrod tādu, kas ir uzlicis vai nu ļaunu aci, vai lāstu un tad nu tas jādabū nost... protams, ar biežiem šīs profesijas pārstāvju apmeklējumiem. Ja cilvēks meklē zīlnieci, tad jau laikam dzīvē kaut kas neiet, kā vajag. Šīs profesijas pārstāvji ir diezgan labi psihologi, kuri atrod vājās vietas un tad nu rok... Katrs mēs varam sameklēt ko tādu, kas liecinātu par ļauno aci, ja par to sāk domāt, tad arī vairs neiet kā vajag, visā sākam vainot kādu slikto, kas ne tā ir paskatījies. Tad jau labāk iet uz baznīcu, tā apgaismos un spēkus meklēt sevī. Viss kas notiek, notiek uz labu!

pirms 12 gadiem, 2008.01.04 12:00

Te

Laba zīlniece ir Iecavā, painteresējies pie draugiem ganjau ka kāds zinās kā atrast.

pirms 12 gadiem, 2008.01.04 14:59

viedoklji

ir dazjaadi un parasti patiesiiba ir kaut kur pa vidu.Gruutaa briidii ljoti paliidz izrunaaties ar kaadu.Kaapeec lai nebuutu ziilniece? Varbuut ir veerts padomaat,vai prasiit padomu presee pashreklameetiem gaishregjiem vai samekleet kaadu,kursh iemantojis apmekleetaaju cienju ar vienu otru veertiigu padomu.

pirms 12 gadiem, 2008.01.04 15:35

inta

Lielākā muļķība iet pie zīlnieces... Dievs viens zin mūsu dzīves... Cita lieta, kam gribam ticēt ... ? ? ?

pirms 12 gadiem, 2008.01.04 21:03

elva

Monta,Tu raksti,ka gribi PAMEGINAT AIZIET pie zilnieces.bet vai viss dzive ir japamegina-narkotikas ari?Labak noskaiti kadu lugsanu,ziedo kadu latinu pie svetbildes baznicaa,domaas paludz padomu,un redzesi-viss atrisinasies.LAI TEV VEICAS TIKT GALA AR SAVU BROBLEMU BEZ ZILNIECEM.

pirms 12 gadiem, 2008.01.05 15:38

Ella

ir jau jāzin pie kādas zilnieces iet!:)protams kad ir tādas kas tikai naudu izkrāpj,tādi varetu but zīlēšanas saloni Riga!es zinu ļoti labu zilnieci Iecavā,kuras teiktais atbilst perfekti!

pirms 12 gadiem, 2008.01.08 07:52

Una

Un vēl, ja iet pie kādas zīlnieces, tad labāk neiet pie sev labi pazīstamas, jo viņa tev tā sazīlēs. Nebūs problēmu, jo viņa jau tik tiešām daudz zina par Tevi.

pirms 12 gadiem, 2008.01.09 11:39

Ella

te laikam daudziem nav gadijušas tas labākas zilnieces,ja neko labu nevar pateikt!:)tikai sliktu!nevajag iet pie jebkuras krūmu tantes!

pirms 12 gadiem, 2008.01.09 22:26

depresija

Tiešām laba zīlniece ir Iecavā:) Un ja arī to sauc Anna, tad ir īstā. Zīlēšana nav vienīgais, kas VIŅĀM jāprot:) jo "rozi" pat ārsti neārstē, bet sūta pie vārdotājām:P

pirms 12 gadiem, 2008.01.10 14:46

Kristina

Varu ieteikt kādu sievieti, pie kuras esmu griezusies divriez ļoti smagās dzīves situācijās.Varu likt roku uz sirds un teikt, viss ko uzzināju bija un ir patiesība. Viņas t.29453182-Regīna.Arī man šo cilvēku ieteica paziņas, jo nekādu citu reklāmu vai pašreklāmu viņai nav. Lai veicas.

pirms 12 gadiem, 2008.01.10 15:33

LITA

VIENU vakaru radija pa KRIEVIJAS TELEVIZIJU
par gaisregiem un zilniecem-vardu sakot istiem sarlataniem,kadu launumu tomer sie cilveki nodara,-mums stulbajiem.Gribam daudz uzzinat par nakotni ,vini tikai cilvekus iedzen tupika.TU PATI ESI SAVAS LAIMES KALEJA UN NE VIENS CITS KA PATI.BAUSKAS autoosta ari ir itka zilniece-friziere-OLITA.NU ko vina var pateikt,apmulkot un naudu panemt.Tadus cilvekus butu jasoda,nevis pie vinien jaiet.

pirms 12 gadiem, 2008.01.10 21:25

kleo

NNu nez,es aizgaju intereses pec un ...nekāda vaina :) Paklausities jau var,un ja Tev pasaka kko labu,tad Tu uz to ari tiecies :) Bet pārejo var tā...intereses pec,jo mes paši savu dzīvi veidojam un mainam :)

pirms 12 gadiem, 2008.01.11 08:29

@

Nafig tās zīlnieces.Tas ir liels grēks.Kā būs tā būs, likteni neizmainīsi.

pirms 12 gadiem, 2008.01.11 09:10

Una

Labai zīlniecei vajadzētu būt arī ar dziednieces dotībā. Un sarežģītā dzīves situācijā aizejot un aprunājoties vismaz, un ja viņa tev kaut kādu pozitīvu ievirzi pamet, tad ir ļoti labi.

pirms 12 gadiem, 2008.01.11 11:20

Monta

Kas vispār to Olitu var nosaukt par zīlnieci? Viņa viena prātu izkūkojusi vecene, kurai vieta trako mājā. Viņa no zīlēšanas saprot tik pat cik cūka no aviācijas.

pirms 12 gadiem, 2008.01.11 11:56

Pievieno komentāru