Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

kā labāk?

Kas man var palīdzēt?! Nesaprotu kā lai izvēlas skolu saviem bērniem? Vai Bauskas 1. vai 2. vidusskolu! Bauskas 1.vidusskolā esmu mācijusies pati,manas māsas un arī mamma.... gribētos,lai mani bērni arī iet šajā skolā,bet šķērslis ir attālum līdz skolai.... Turpretī 2.vidusskola ir te pat netālu no mājas.

:)

man ar tuvaak ir 2.vsk bet pats eju uz 1. domaaju taa buus labaak :)

pirms 12 gadiem, 2007.12.09 00:28

saule

1.vidusskola, ja mācības nesagādā grūtības, un atzīmes nav zemākas par 5 .
2.vidusskola, ja var pieņemt citu mentalitāti(dažiem skolotājiem valoda sagādā grūtības, nevar izskaidrot mācību vielu).Bet skolotāji nodarbojas arī ar tiem, kam zemākas atzīmes par 5.

pirms 12 gadiem, 2007.12.10 08:45

arī māmiņa

Principā nu patiešām nav būtiskas atšķirības,kurā Bauskas skolā laist bērnu.Skolu vadības skaisti slavina sevi(viss labākais priekš bērna!tikai bērna intereses pirmajā vietā!).Diemžēl prakse rāda,ka pilnīgi nekas nav labāks kā entajās skolās visā valstī.
P.S.Esmu vairākas labas atsauksmes dzirdējusi par Islīces vsk.Bet patālu...

pirms 12 gadiem, 2007.12.10 10:10

ddgteff333

Nu tas BAIGAIS attalums no 1.vsk lidz 2.vsk :))

pirms 12 gadiem, 2007.12.10 16:02

Krix

Tiešām, tas ir liels attālums Bauskas 1.vsk un Bauskas 2.vsk, īpaši, ja dzīvo Bauskas centrā! Nez, ko par šo jautājumu teiktu māmiņas no laukiem, kuru bērni arī grib iet Bauskas vidusskolās?

pirms 12 gadiem, 2007.12.10 17:59

Nily

Kā ar Bauskas pamatskolu? Šobrīd liekas, ka savu bērnu laidīšu tajā... Kādas atsauksmes?

pirms 12 gadiem, 2007.12.11 17:18

to Nily

lidz 1995. gadam bija ok, kamer macijos ;)
Velak nezinu!

pirms 12 gadiem, 2007.12.11 17:39

ieteiktu tomeer doties b1v :) biezhi ir taa :) ja gadaas probleemas vai ir veelme tad maajasadarbus var suutiit caur e pasauli

pirms 12 gadiem, 2007.12.11 18:12

pūce

B1.vsk - pedagogi reiz man pateica: Mums nav jāiemāca, mums ir jāmāca, par to arī algu saņemam!
Var jau būt, bet savu bērnu "pārcēlu" uz citu skolu. Tajā māca un arī iemāca, sekmes uzlabojušās.

pirms 12 gadiem, 2007.12.11 18:17

rebeka

Pamatskolas posmam es izveleetos pilseetas pamatskolu.

pirms 12 gadiem, 2007.12.13 15:44

ametists

Domāju ,ka skolās jāpadomā par disciplīnas un cieņas atgriezšanu!

pirms 12 gadiem, 2007.12.14 10:42

GUDRAIS

ne b1v, ne b2v nav laba, labāk ir mācīties kādā pamatskolā- kristīgajā, pamatenē u.c. bet pec tam uz videni tāda ir labākā pieredze un vienkārši labāk, ticiet man!

pirms 12 gadiem, 2007.12.18 19:09

mammucis

b1vsk ir atvainojiet tupi skolotaji-neieteiktu tur laist bernus,pati tur esmu macijusies...skolotaji beernus verte pec deguniem un vecaakiem.nesen jaunakajai masai kura iet b1vid. skolotaja uzbrauca par to ka vinja eed kafeinicaa kad ir slima..ja maate nav maajaas,teews aizved beernu labaak paeest uz kaf. ,nevis gatavo pats...bet skolaa tewi nem un nolamaa :(

pirms 12 gadiem, 2007.12.19 13:51

pats maacos 1.vsk. Traki nepatīk skolas kjip augstais stāvoklis...! pilnigi vemt gribas no ta, ka lielakai daljai skolotaju [par vadibu nemaz nerunajot] ir ĻOOOOOOTI traki sakapis galva... :( Tur visi uz tevi skatas ta no augšas, no serijas - Tu mēsls, ES kruts ! un sakumskolas klases it ipashi tiek skjiroti `biezi` berni no ne tik biezajiem...

hmmm... un runajot par 2.vsk... man vispar vairs nav ko teikt. spriezot pec ta, ko esmu dzirdejis no draugiem, kas tur macas, vienk riebjas kko vispar rakstit, jo ja skolotajs var stundu laikā DZERT, tad atvainojiet, tadu tik cietuma...

varbut ir jamegina kristiigaa vai pamatskola ;):)

pirms 12 gadiem, 2007.12.19 14:39

Dale

Es gan B1.V mācijos gadus 8 atpakaļ, kad pie vadības grožiem vēl Rudzīte bija, tāpēc būtu grūti komentēt šībrīža situāciju, bet toreiz bija OK. Neviens neko nešķiroja pēc acīm, deguna vai vecāku maka biezuma. Galvenais, ja bija vēlme mācīties, viss bija kārtībā!
Par B2.V arī man gadījies dzirdēt visādas šaumu lietas. Nezinu jau konkrēti, bet esot baigās problēmas ar disciplīnu, bet tas tā, no sērijas "viena tante teica..." :)

pirms 12 gadiem, 2007.12.20 09:16

māmiņa

Ārprāc!:) Nemaz vieglāk nepalika.... Ciks cilvēku,tik viedokļu.... Laikam tiešām būs jāapsver doma par pamatskolu:)

pirms 12 gadiem, 2007.12.20 13:39

ixiņš

Pamatskola?Biju laimīga,kad mans bērns to pabeidza.Mīļie,pārpildītas klases,kliedzoši skolotāji...Arī tādi,kuri atzīmes lika atkarībā no sava garastāvokļa un bērnus dzina izmisumā..Pilnīgi ne ar ko neatšķiras no citām skolām,ticiet man!

pirms 12 gadiem, 2007.12.20 20:14

???

Attālums jau nu galīgi nav šķērslis mūsu mazajā pilsētā. Un atradīsies vienmēr kāds, kurš būs apmierināts un kurš kritizēs. Man, personīgi, arī uztrauc tas, kurā skolā tad pieteikt savus bērnus. Par 1vsk ir priekšstats, ka šai skolai ir vajadzīgi un ērti tikai labie, super-puper sekmīgie. Bet, man liekas, ka jebkurā skolā var vnk paveikties vai nepaveikties ar klases audzinātāju, no kura tomēr ir atkarīgs ļoti daudz, it īpaši jaunākajās klasītēs.
Es ieteiktu aiziet uz visām skolām un iepazīties ar potenciālo audzinātāju, pavērot, kā viņai veidojas kontakts ar bērnu. Un tas arī būs svarīgākais, lai bērns pēc tam uz skolu dotos ar prieku, nevis asarām.

pirms 12 gadiem, 2007.12.21 09:44

Pievieno komentāru