Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolaines skola

Kā iepriekš zināms, Ozolaines skola tiek likvidēta, pievienojot to Vecsaules skolai . Taču skumji, ka Ozolaines skolotāji tika nodoti, lielāko daļu viņu slodzes atdodot Vecsaules skolotājām, kaut arī L. Bula,Lielā Ozolaines patriote, aizgāja uz Vecsauli par direktori, apsolot savējos ozolainiešus pasargāt. Skolotāji bija spiesti aiziet no darba, jo notika izrēķināšanās.Kurš mazāk patīkams, tam atstāja vairs tikai 6 stundas nedēļā 31 stundu vietā. Dažiem 8 stunda, tā sakot , pēc deguniem. Vecsaulieši nelīksmojiet, jo pie jums šobrīd ir tā divseju persona, kura , tēlojot patrioti, jūs nodos, "uzmetīs" un izrēķināsies, ja viņai nepatiksiet un neizdabāsiet. Savu civilvīru viņa iekārtoja Ozolaines skolā par saimnieku, izsludinot fiktīvu konkursu, kaut arī sen zināja, ka nevienam citam tur vietas nebūs, kā tikai viņas "bumbulītim", arī dārgās ekskursijās viņai patīk braukāt darba laikā, atstājot skolu pašplūsmā. Latviešu tautā nodevējus nemīl.

patriots

jā,Ozolainē nodevējus nemīl.Pie pirmās izdevības viņa apmeta kažoku uz otru pusi.Priecē vismaz tas,ka viņa netika deputātos,jo tur jau tādu kā viņa ir pietiekami.

pirms 3 gadiem, 2017.06.24 16:38

Janka

Šogad vēlētāju aktivitāte bijusi otra zemākā pēdējo pašvaldību vēlēšanu laikā.

pirms 3 gadiem, 2017.06.25 10:06

bijusais skolnieks

nevaru saprast kurs mulkis ielika bulieni par direktori,pati savu delu nevareja izaudzinat.vecsaules skolotaji saturieties pats nelabais tagad bus ar jums, iemacieties list..ja gribat stradat.daudzi skolnieki vinas del dabuja meklet citas skolas.tagad vecsaule parvertisis tapat ka ozolaine par paligskolu.vai tiesaam nebija ko ielikt par direktori

pirms 2 gadiem, 2017.08.18 18:27

varianti

Varēja tevi, tikai tev nav pietiekama izglītība- neproti pat pareizi rakstīt uz kompja- nezini taustiņa SHIFT nozīmi.

pirms 2 gadiem, 2017.08.19 19:14

***

Bibliotēkas iebūvēšana Ozolaines skolā ieilgst. Kāda saplosīta šobrīd ir bijusī pamatskolas ēka! Sirds sāp skatoties. Kad tas vēl var būt pabeigts? Un vai šī "daudzfunkcionālā " bibliotēka nebūs pārāk liela greznība tām dažām vecenītēm, kas bibliotēku apmeklēs grāmatu dēļ? Varēs atkal spēlītes pie datoriem spēlēt bariņš puišeļu no mazajām klasēm. Bet nu naudas jau Bauskai tik daudz, ka vajadzēja jau kaut kur izšķiest, kaut vai šādā pastulbā projektā, sabojājot vairākiem cilvēkiem dzīvi.

pirms 2 gadiem, 2017.09.20 18:35

***

Man ir aizdomas, ka Vecsaules skolā atkal notiek naudas izzagšana. Lūdzu pakontrolējiet Bulu ar visu viņas čūsku midzeni!

pirms 2 gadiem, 2017.10.12 16:23

vietējais

Bula tiešām nodeva savējos, bet Vecsaules skolotāji viņu nepieņems nekad. Pie pirmās izdevības nodos arī vecsauliešus. Visi viņas darbi ir tikai un vienīgi pašlabuma meklēšanai.

pirms 2 gadiem, 2017.10.25 14:06

****

Kaut kā sen nav dzirdēts par Vecsaules skolas izcilajiem sasniegumiem olimpiādēs un konkursos. Laikam Ozolaines "pievienotā vērtība" ar palīgskolas prātiem nav nākusi par labu. Kā arī Bula kā ķīmijas skolotāja ar tām pirmajām vietām nespīd. To viņa prasīja pārmetošā veidā Ozolaines skolotājiem, kaut arī pašai nekad olimpiādēs panākumu nebija.

pirms 2 gadiem, 2018.03.21 11:13

Pievieno komentāru