Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dzīvnieku kapsēta/kremācija???

Vai tiešam Likvertenos, kur kādreiz bija desu cehs (Marijas krogs), būs dzīvnieku kapsēta un kremācijas pakalpojumi? Kā tas atsauksies uz dzīves kvalitāti Likvertenu ciemāta iedzīvotājiem? Ko par to doma Vecsaules pagasta vadība?

Kremācijas kurinātājs

Ziniet, man ar pajāt......

pirms mēneša, 2020.08.18 10:05

Onkulis

Man prieks, ka būs kapsēta dzīvniekiem, kur lai viņus glabā, kāmēr viņi ir dzīvi, tikmēr ir vajadzīgi, kad nomirst, tad ir pelnījuši grāvja malā lai tos norok, es labprāt izmantošu šos pakalpojumus, būs kur aizbraukt un pakavēties atmiņās par kopā pavadītajiem mirkļiem.

pirms mēneša, 2020.08.18 19:47

onkulīt

Un tu tici visam, ko forumā raksta?

pirms mēneša, 2020.08.18 20:54

tantina

ne jau buss nekaa. labi ka cilvekiem ir atbilstosh serviss. starp citu , Bauska , birzu ielaa jau piedavaa zarkus majdzivniekiem, un takaa varam glabat, kur grib. tiem , kam privatmajas, vispar nekadu problem,, zem koka vai kruuma aprok , un viss,

pirms mēneša, 2020.08.19 00:02

Teta

Tu aizbrauc uz saviem radinieku kapiem un tad gvelz par bobiku kapiem,lai taisa savus lopu kapus ,kur grib ne jau pretī cilvēku kapiem viņi ir jātaisa.

pirms 21 dienām, 2020.08.29 17:35

Iedzīvotājs

Varētu būt traki, jo dedzinot vistas Putnu fabrikā ja vējš ir no tās puses aromats Bauskas iedzīvotājiem ir neaprakstāms, ja logs vaļā to jūt uzreiz. Nedomāju, ka no mājdzīvinieku dedzināšanas aromāts/smaka būtu citāda. Neapskaužu Likvertenu ciemata iedzīvotājus, bet ņemot vērā "Likvertenu pagasta vadības", "Likvertenu virsaiša" u.c. "pagasta kurinātāja", "nejēgas" viedokli, tad tiem ir " PAJĀT ".
Tad tik jājiet, bet ņemiet vērā pa smirdīgu gaisu ilgi nejāsiet.

pirms mēneša, 2020.08.19 22:32

Dons Lukašello

Pajāt!

pirms 25 dienām, 2020.08.25 19:33

zaiga

zini palasot citus komentārus liekas visi raksta par tēmu, es tāda no meža zini man arī īsti PAJĀAAAT! Nu laikam tagad iebraucu kas bija jāraksta - nevis bla,bla bla... Beigas

pirms 19 dienām, 2020.08.31 17:07

Ieva

Kā var domāt taisīt kapus pie dzīvojamajām mājām. Vai tad tiešām nav citas klusās vietas, kur tos dzīvniekus glabāt un dedzināt. Likvertenu ciemā taču dzīvo daudz cilvēku. Kārtējā nejēdzība, kur par iedzīvotājiem neviens nedomā.

pirms mēneša, 2020.08.20 00:22

sieva

tieši tā! ir taka šobrid svarigakas tlietas, ko risinaat, proti, kovids, finansialaa palidziba tautas vissneaizsargataakajam slaanim, pasvaldibas budzets liakam ir bezizmeera, ka var šķaidities ar naudu pa labi un pa kkreisi!!??---

pirms mēneša, 2020.08.20 14:36

zaiga

Un kā tu domā kā ir dzīvot Biržu ielā kur ir kapi. Tad nu gan problēma, liekas ķa šos kapus veidos daudzīvokļu pagalma vidū pie šūpolēm. Viscaur Latvijā ir kapi pie kuriem ir mājās un tur dzīvo cilvēki. Jābaidās ir no dzīvajiem, nevis no mirušajiem.

pirms 25 dienām, 2020.08.26 12:00

Treva

Viņi paši par sevi nedomā,kur iebildumi no Likvertenu iedzīvotāju puses!?!

pirms 21 dienām, 2020.08.29 17:38

Trips

Zaiga tu esi trula! Es neesmu redzējis,ka kāds dedzinātu,glabātu dzīvniekus Biržu ielas kapos.

pirms 20 dienām, 2020.08.31 13:28

Trips

Un par to no kā jābaidās....man no tevis Zaiga ir bail.No muļķiem ir jābaidās.

pirms 20 dienām, 2020.08.31 13:30

Bailigajam

Iekap silta vanna un vienreiz palaid savas bailes ta kartigi!

pirms 20 dienām, 2020.08.31 13:32

zaiga

Trip, tev tiešām bail no mainis??? es tak dzīva ,un pats tu esi truls kā āmurs. Noiet garām gar kapiem varbūt nav patīkama izjūta, bet ja vakārā ejot pa ielu tev iepretī nāk bariņs" dzīvo "un mazliet iereibuši kompānijā zini nav patīkama izjūta. Ko Tev var mirons izdarīt? (es domāju fiziski),bet ko dzīvais appīpējies. Es pati dzīvoju Biržu ielā tur ir gan parastie kapi gan brāļu kapi gan apbedīšanas biroji, un neviens nav apēsts.

pirms 20 dienām, 2020.08.31 14:46

zaiga

Tripam piebilde - mācies lasīt cita viedokļus un izteikt savējo, ja nav tad varbūt dažreiz ir vērts paklusēt. vienīgais cik Tev smadzenes ir ļāvūšas domāt apsaukt mani par trulu padomā cik tu pats esi attīstījies domāšanā.

pirms 19 dienām, 2020.08.31 15:27

Trips

Tu Zaiga esi patiesi trula. Tu nesaproti atšķirību starp glabāšanu un dedzināšanu. Tavā Biržu ielā nevienu nededzina un tur nav smakas no beigtu dzīvnieku dedzināšanas.

pirms 19 dienām, 2020.08.31 16:00

zaiga

Tripam, Tu pats esi truls parādi kur manos rakstītajos vārdos un pieminēts par kremāciju ,runa ir tikai par kapsētu. iemācies vispirms pats lasīt un pirms citu apsaukt.

pirms 19 dienām, 2020.08.31 16:22

Trips

Pirms sāki komentēt Ievas rakstīto.Pati varēji uzmanīgām izlasīt rakstīto....tur ir pieminēta gan glabāšana,gan dedzināšana. Un ja tur patiešām tikai apglabātu tikai minku nekas,kaut arī tas man liekas nepieņemami,ka 3 metrus tālāk no cilvēka kapiem glabās dzīvniekus. Un kad tur sāks vest visādus lopus dedzināt no visas Latvijas un LT,tad tie pasīvie likvertanieši varēs sākties prom no saviem īpašumiem.

pirms 19 dienām, 2020.08.31 16:34

Joks

Protams viss bus. Tas ir pagasta parvaldnieces biznesa projekts uz vinas vira ipasuma esosas zemes. Vinai pajat jus vidus.

pirms mēneša, 2020.08.20 14:58

Janis

Rīgā ir arī Dienvidu tilts. Lai krematorijs arī paliek Rīgā

pirms 26 dienām, 2020.08.24 23:50

PoPs

Visforšākais ir tas,ka tajos Likvertenos ir apmēram no 200-300 īpašumiem,kuros dzīvo vismaz viens cilvēks,vai arī kopj īpašumu. Forumā ir 17 ieraksti par neparko.Kur ir PROTESTI no Likvertenu iedzīvotāju puses!?! Vai arī tur dzīvo vidējais pasīvais(stulbais) latvietis,kurš cer ka beigto lopu smaka irs viņam secen. Varbūt tie dolbojobi Likvertenos ir pelnījuši ka viņu īpašumiem pretī 100 m tālāk ir lopu kurinātava (krematorijs) Man ir kauns par Vecsaules iedzīvotāju pasivitāti.

pirms 21 dienām, 2020.08.29 17:29

Es

Protesti būs, bet kamēr nav oficiālas informācijas arī oficiālu protestu nav pret ko vērst! Šis projekts gaismu neieraudzīs! Ja vajadzēs, "spersim zemes gaisā", bet dzīvnieku kremāciju šeit nepieļaus neviens!

pirms 18 dienām, 2020.09.02 08:21

Anti likvertens

Es.....Nosauc 5 protestētājus Likvertenos!?! Lielie demonstranti....atbrauks pagasta vecene ar savu mafiju, jūs pat parunāt nevarēsiet. Lai protestētu ir jābūt vienotiem,bet jūs tur pus sādžas viens ar otru pat sasveicināties neprotiet. Revolucionāri!

pirms 17 dienām, 2020.09.02 21:36

tik tiešām

Nomierinies un neesi tik aprobežots!

pirms 20 dienām, 2020.08.30 16:04

Koks

Līga viss ir labi likvertenieši ir tukši.

pirms 20 dienām, 2020.08.30 23:43

Likverteni

Šeit neviens to netaisās pieļaut! Tā būs elle ja sāks te no visas LV vest līķīšus un dedzināt! Te tomēr dzīvo daudz iedzīvotāju un ļoti daudz bērnu! No iedzīvotāju puses jau tiek vākti paraksti par to, ka nepiekrītam šim ārprātam! Vasiļauska, kā vienmēr izceļas ar savu gudrību, bet ja nobremzēsim visu līdz ES budžeta piešķiršanas izmaiņām, neko tur vairs netaisīs, jo šādu līdzekļu šim graustam vairs nebūs. Ar savām piepūšamajām atrakcijām un pagasta vadītājas aldziņu būs par īsu.

pirms 18 dienām, 2020.09.02 08:03

Tadeuš

Kurš vāc parakstus!?! Kur jāparakstās!?!

pirms 17 dienām, 2020.09.02 21:39

Meldrs

Krematorija nebūs, no tiešiem avotiem zināms, bet sakopts stūrītis, ar sētu un dzīvžogu riņķī gan būs un mīļdzīvnieku kapiņi arī būs, tas, ka pāris tantuki visus maldina par krematoriju, lai tak viņām tiek, gan jau arī viņu biznesu kādreiz forumā kāds apspriedīs, lai jums veicās un visu cieņu tiem cilvēkiem, kas cenšas kaut ko Latvijā darīt.

pirms 17 dienām, 2020.09.03 09:02

Biznesmenis

Nekādas cieņas pret jums viltotajiem biznesmeņiem. Sakopt īpašumu par muļķīšu pagasta iedzīvotāju naudu daudz prāta nevajag,ja ir pieeja pagasta makam. Dēļ tādiem kā tu Meldrs,mēs Latvijā esam tur kur esam no 28 Eiropas savienības valstīm apmēram 27. Labs panākums 31 gadā.Jo tādi biznesmenīši kā tu vienīgi māk "piesaistīt" pašvaldības līdzekļus nevis nopelnīt.

pirms 17 dienām, 2020.09.03 09:30

Biznesmenis

Un pāris tantuki nevienu nemaldina.Varbūt tantuki nesaprot,ka krematorijs nebūs ne jau tāpēc,ka viņas pārakstus vāc,bet tāpēc,ka jūs "biznesmenīšus" nahren pasūtīja un atļauju ne iedeva dēļ neizpildāmiem nosacījumiem,jo tās tantuku būdas ir bišku par tuvu ir jūsu lopu kurinātavai. Tagad jūs to esat pagriezuši tā it kā tantuki ir maitas,ne viss jūs ar visu savu varžu,kuri mēģināja ap*** visus,bet sanāca uz 40 procentiem,ar domu par krematoriju nākotnē.

pirms 17 dienām, 2020.09.03 09:43

Kaimiņš

Nu ko tu vecā piepe vari ņemties, tevi taču tur neglabās.

pirms 17 dienām, 2020.09.03 12:10

Biznesmenis

*** tu esi ne kaimiņš,ja nu vienīgi Artis. Mani tur neglabās,ja pretī būs šariki un minkas apglabāti,ja nebūs dzīvnieku kapsēta,tad es pat varētu izskatīt tādu iespēju.

pirms 17 dienām, 2020.09.03 13:28

Tadeuš

Es palieku dusmīgs.Kur ir jāparakstās un kurš vāc parakstus???

pirms 17 dienām, 2020.09.03 10:59

Kaimiņš

Konkrētu personu gan diemžēl nenosaukšu, bet mūsu galā vīrietis apstaigāja mājas. Cik noprotu, paraksti jau tika iesniegti domē.

pirms 16 dienām, 2020.09.03 21:05

Likverteni

Šīs dienas raksts ir "bomba"... Kāda vel publiskā apspriešana ir bijusi? Nekāda info nekur nav bijis ka tiktu lemts par kapsētas/krematorija izveidi pagastā! Muld tur visi vienā muldēšanā! Ja tāda būtu bijusi, tajā noteikti būtu piedalijušies daudz vairāk iedzīvotāju par 1!

pirms 16 dienām, 2020.09.03 21:09

Steps

Kāpēc šis raksts ir tik tendenciozs!?! Tāpēc ka viens "žurnaļuga" aizgāja pie bijušā kolēģa no "Bauskas Dzīves" un saprata,ka vārna vārnai acī neknābj. Likvertenieši ir maitas un punkts. Kuram tur interesē tautas viedoklis!?! Kauns par Varneviča kungu. Par Dulbi viss ir skaidrs.Ir izaugusi paaudze,kurai viss ir po. Kuri savu māti pārdos.

pirms 16 dienām, 2020.09.04 07:56

Pievieno komentāru