Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

kad izejam ielās???

Mīļie Baušķinieki, ko darīsim tālāk, solījumi meklēt slimnīcai finansējumu tika doti!?? Cik tad ilgu laiku dosim, jo ja neturpināsim, nekas nenotiks!!!

dons

Tas ka starp deputatiem ir kads kas to gaisu jauc tas pat mazam bernam ir skaidrs tikai janoskaidro kurs tas ir visi jau nav vainigi del vienas zurkas redzejam ka Valdis cinas musu puse tatad cilveki kas ir ar vinu mus nenodos.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 14:49

pilsetnieks

Taisni vai asariņa nobira
''mēs to darījām un kāds mūs vadīja'',

'es visu mūžu esmu smagi strādājis ne tikai sev, bet ari pilsētai''

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 14:53

kožakins

Tu pele mūs te par m;i;lajiem nesauc nevar zin;at no kuras alas esi izl;idusi varb;ut pati gribi to slimn;icu piecirst

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 14:54

Pernonga

Pirmkart-es neko neteicu par pilsetu-runa iet par slimnicu.
Otrkart-Tu ta ari neko nepateici ko tad tadu lielu izdarija lidz 31.
Treskart-sakopsanu vadija ieprieksejas domes.
Intereses pec-Ko tad tu smagi stradajot pilsetai esi devis? (Vienkarsa interese)
Kaut ko konkreti pamato nevis tuksi runa....

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 14:56

laucinieks

Tu pilsētniek neesi savas pilsētas patriots,noteikti pirkstu neesi pakustinājis lai tajā kas labs notiktu, esmu pārliecināts, ka esi no tiem, kas visu lauž un demolē.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 14:59

laucuniekam

Kāpēc tad tu tik smagi strādāji? atbilde - lai mūsu mīļā vadībiņa varētu braukt ceļojumos

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 15:02

laucinieks

Es varu pastāstīt, daudzus gadus esmu strādājis par sētnieku Bauskā, tā kā nemuldu tukši,ja man nav izglītibas, tad es varu tikai ar savu roku spēku strādāt, varbūt tu teiksi, ka tas ir maz, bet es ar to lepojos.Izskatās Perdonga, ka Tu gan īpaši nepārzini kas notiek pilsētā un kas ko dara un kur sēž, es vismaz avīzes lasu. Cik zinu novada domē dadzi ir tie paši bijušie pilsētas domes darbinieki un deputāti un laikam jau Tu ari neesi lasījusi, ka mūsu skaistais pilskalns un stadions nav bijušās Bauskas domes nopelns, bet gan rajona padomes, es būdams sētnieks atškiru šīs iestādes, bet izskatās,ka Tu ne,tāpat kā daudzi.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 15:16

laucinieks

Tici man, ja Tev būtu tāda iespēja, Tu ari brauktu un ne tikai vadībiņa brauca, bet arī vienkāršie darbinieki, tā kā cepuri nost viņu priekšā, neesmu skaudīgs, man prieks, ka kāds no mūsu tautiešiem redz pasauli un var to mums pastāstīt.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 15:21

Pernonga

Iemacies saprast to kas uzrakstits:
Es jautaju-Kas tika izdarits slimnicas pastavesanai?A tu mal pa kaut ko citu.
P.S. Nespried par otru ko zin un ko ne. Tomer korektumam jabut. Vai tad ne? :)

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 15:31

Džek varabej

31.09.09 iepeldēšu mēmelē gaidiet .

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 15:33

sētniekam

Tu strādā par sētnieku, jo esi ''šaurā pierīte''. Piedod, bet tā izteicās Mičuļa kungs, kuru tagad aizstāvi.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 15:49

laucinieks

Perdonga, pasaki vēl, ka Bauskas vadība izlaupīja valsti un tāpēc mēs nonācām līdz krīzei, vai tad katru gadu netika ieguldīti līdzekļi arī slimnīcā, varbūt Tu neatceries kāda bija mūsu slimnīca pirms daudziem gadiem, varbūt esi par jaunu lai spriestu, vai par vecu lai domātu loģiski, varbūt vaino sevi, ka neko nevar vairs līdzēt, jo neesi pietiekoši strādājusi un maksājusi nodokļus, jo kā gan cilvēks var strādāt un maksāt nodokļus, ja sēž portālā un tracina tautu.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 15:53

am

Es nesaprotu tikai vienu. Kapēc nesamazina darba laiku un līdz ar to arī algu un uzturēšanas izmaksas piemēram bibliotēkā vai vēl kaut kur citur. Daudz kur jau piektdienas ir brīvas gan VID gan pasu daļā, bet šiem nekā vai tad tiešām krīzes apstākļos bibliotēka ir svarīgāka nekā slimnīca, tā pat tur dāmas tikai pa internetu vien dzīvojas. Pats esmu redzējis, ka dod tik vaļā pa draugiem. Pieprasam slimnīcu!!!!!!!!!!!

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 15:53

laucinieks

Nu un tad ka neesmu pietiekoši izglītots, bet tik daudz prāta atšķirībā no Tevis man ir, ka ne katrs kurš parakstās zem vārda Jānis, ir Mičulis.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 15:59

laucinieks

Am,varbūt ar to arī vajadzēja sākt,stāstīt,rakstīt,kas kur nestrādā un ar ko no darbojas darba laikā, nevis tikai tad kad ūdens mutē smeļas, mēs runājam un visā domi vainojam.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 16:04

Pernonga

1.Iemacies cienit citus, kuriem ir savs viedoklis.
2.Es runaju par so tagadejo domi, kas strada no si gada julija-ko vini lietas laba darija lidz 31.(Ja vel nesaprati tad nu vel konkretak nevaru pateikt)
3.Es nerunaju par valsti.
4.Zel ka nespej ieklausities ari savadaka viedokli neka tavejais.
5.Kadel gan tu uzskati ka zini un spried vis pareizak.Nezinaju ka pasaule ir tikai divi varianti:Tavejais un nepareizais.
Biju domajis ka varesim ar tevi paplapat par to kas un ka notiek, zel ka tu to nespej
P.S.Ir ari tada lieta ka atvalinajums kuru var izmantot ka nu sirds karo-kaut visu laiku pie neta sedet.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 16:33

laucinieks

Tas nav viedoklis, tā ir apmātība un slimīga reakcija uz apkārt notiekošo,tas apmēram ir tā, Tu man iedosi "sūdus",atvainojos par izteicienu, bet no manis gaidīsi zelta pili, vēl nav dome izveidota līdz galam,bet Tu jau rezultātus gribi,attopies, šī nav pasaka bar labo feju ar burvju nūjiņu.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 16:47

pele

zini, kožakin, man nav ne vara, ne nauda, ne bagāta radu saime, esmu vnk cilvēks, kas vēlas cīnīties par savu-mūsu-baušķinieku slimnīcu!!!
(pārāk daudz Bauskas slimnīca ir palīdzējusi manai ģimenei un kas zina, kad atkal pienāks tāds brīdis, kad to vajadzēs!)

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 16:48

pele

šķiet, ka salasījies bērnu bars, kurš rotaļājas ar vārdiem, vb pietiks vienreiz te čatot par k-kādām nejēdzīgām lietām, ja vēlme nerimstas, tad taisiet jaunu forumu, kur abiem izklačoties!!!

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 16:54

Pievieno komentāru