Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

kad izejam ielās???

Mīļie Baušķinieki, ko darīsim tālāk, solījumi meklēt slimnīcai finansējumu tika doti!?? Cik tad ilgu laiku dosim, jo ja neturpināsim, nekas nenotiks!!!

......

Beidziet stridities,mums jabut vienotiem un kopa...

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 16:54

Pernonga

Tu ari sava darba met atrunas-vel man nav slota gatava tadel te netirs. Stavi blakus un saki-vot iedevat man tadu-ko jus gribat lai te tiru, nevis vienkarsi sac stradat pie ta lai satiritu, jo tas ir tavs darbs un par to tu sanem algu.?
Ja es prasu rezultatu-Alga ir janopelna nevis vienkarsi jasanem. Un ar pasakam nekada saistiba.Ta ka pats vien attopies un beidz sapnot par to ka bija un kads smuks pilskalns.Ir problema un ta ir jarisina. Citur domes sen izveidotas un strada. Jastrada kartigi visu laiku nevis velesanu tuvuma!

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 17:26

Hm..

un,kas notiktu,ja Bauska prasītu samaksu par braukšanu cauri pilsētai?vismaz smagajam tranzītam varētu uzlikt kādu latu,tāpat kā Jūrmalā.Bauska plauktu un zeltu,ja to naudiņu pareizi ieguldītu .

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 18:45

pāķis

Sekojot foruma diskusijai man ir pārdomas;
1.kāds likums aizstāv Zeltiņu pārvaldot SIA Bauskas slimnicu kā vienīgais valdes loceklis pieņemot vienpersoniski visus lēmumus, ja slimnica ir pašvaldības īpašums.
2.vai neprasās pēc neatkarīgā audita,
3.vai Zeltiņš ir neaizvietojama persona,
4.ir jāpiesaista ekonomists cik patiesībā ir vajadzīgs finanses, lai slimnica varētu strādāt.
5.ceturtdien Iecavas novada vadītājs Pelša kungs teica,,Bauškinieki Iecavas, Vecumnieku, Rundāles novadi ir ar Jums",bet vai ir gatavi arī ar finansējumu piedalīties slimnicas uzturēšanai.
Slimnica ir vajadzīga visiem........

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 20:06

Es arī piekrītu par maksas ieviešanu tranzītam,tad būtu nauda slimnīcai.Cik tas ir reāli?

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 22:32

Bebris

...kas, tad šovakar, pārvietojās cauri Bauskai,3 mašīnas ar dīvainu-apšaubāmu kravu policijas pavadijumā, 22.30.....visi piebremzēja....ja MŪS, neuzklausīs, MĒS ar ,VĒLREIZ PIEBREMZĒSIM TILTUS!!!

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 23:25

pam-param

Fuj...tāds nelāgs sapnis...Sasaukta Domes sēde,ņem pie dziesmas divus ar medicīnu saistītus pilsētas deputātus(sauksim šos par Dakteri un Kuģi) un tas viens(Kuģis) atzīstas ka ir gribējuši kopā ar vēl kādu pilsētā dzīvojošu,bet Rīgā strādājošu deputātu (sauksim šo par Duri}paņemt sev to nīkulīgo pilsētas slimnīciņu...Nu ir Dakterim amats pilsētiņas slimnīcā jāatstāj,Kuģim liels kauns par to visu ,bet Duris ir no dusmām dikti oranžš palicis un lamājas,jo biznesu sačakarēja tie tilta stāvētāji
Vot tāds dumjāks sapnis sanāca,nez kādas zeķes būšu vakar pīpējis????

pirms 10 gadiem, 2009.09.05 07:37

Ziniet, tas NAV uz labu! Man toč tāds pat sapnis šonakt rādījās, laikam rimīša desai kas nelabs bija piemaisīts...

pirms 10 gadiem, 2009.09.05 11:13

sapnis 2

domā tautas kalpi mūs taisās likvidēt. Tas viņiem nav izdevīgi, jo bez mums viņiem būs vienam jāsāk rīt

pirms 10 gadiem, 2009.09.05 11:36

liepa

Šoreiz protestiem jāizvēlas sestdiena, lai arī strādājošie var parādīt savu nostāju!

pirms 10 gadiem, 2009.09.05 11:42

er

sestdiena nav īpaši izdevīga diena.Maz tranzīts brauc un arī visi rajona iedzīvotāji steidz iepirkties uz pilsētas tirgiem un veikaliem.

pirms 10 gadiem, 2009.09.05 14:58

:)))

Stulbais aunu bars(es tai skaitā),vai tad nesaprotat,ka vienam dakterītim biznesa projektu izjaucāt?

pirms 10 gadiem, 2009.09.05 15:18

liepa

Saprotam gan, viņš kaut kā nejutās diez ko apmierināts, tas bija acīmredzami.

pirms 10 gadiem, 2009.09.05 16:42

jābaidās vai?

http://www.delfi.lv/news/national/politics/article.php?id=26675185

pirms 10 gadiem, 2009.09.06 19:32

nē!

nav jābaidās! Var sodīt 2-3, nu labi 10, bet ne visu tautu.
Es vakar vienā forumā lasīju šitādu:
"Gustiņš - inšpektors, 06.09.2009 23:19

Izsaku cerību ,ka valsts un PREZIDENTS ir ar mums un neliegs oficiālu piketu šā gada 13 novembrī ,ka policija ,armija kopā ar tautu izteiks savu viedokli demokrātiskā ceļā par pastāvošo mafiozo,masonisko ,iluminātu savienību ,kas grauj valsti. Esmu ""pārliecināts"" ,ka partija ar nosaukumu
""TAUTAS PARTIJA "" visvairāk atbalstīs savu tautu. Valsts šobrīd tikai sāk taupīt.
Atņems vēl,un ne jau sev.
Tādēļ mums ir jāpretojas,jāparāda,ka mēs tam nepiekrītam.
Turpināsim tradīciju,sanāksim kopā atkal 13 datumā,bet šoreiz novembrī,Doma laukumā un pie Saeimas.
Parādīsim,ka mums nav vienalga.
Šī ziņa tiek izsūtīta jau tagad,lai izbrīvētu laiku,un mēs paspētu sagatavoties VĒL lielāka piketam.
Ņemam līdzi draugus,vecākus,visus!
Izlemsim paši par savām algām,un pateiksim ko domājam par valdību skaļi!
Pārraksti, iezīmē, nokopē un ielīmš savā e - pasta kastītē un nosūti šo ziņu citiem,kopā mēs to spēsim!
Es tur būšu ,bet vai būsi tu !?"
Nezinu cik tas nopietni domāts, bet šitādu ir pilns Internets.

pirms 10 gadiem, 2009.09.07 10:55

jā!

Ļoti sakarīgas, argumentētas domas. No sirds iesaku izlasīt:
http://www.tautasforums.lv/?p=1239

pirms 10 gadiem, 2009.09.07 16:35

Žurks

Smagajiem caurbraucējiem divus latus par caurbraukšanu, ja nepatīk, lai brauc pa Jelgavas šoseju gar Jelgavu. Mums būs tīrāks gaiss, mazāk sirds un asinsvadu slimnieku, mazāk plaušu slimnieku.

pirms 10 gadiem, 2009.09.08 13:34

Grasis

Jā, bet slimnīcas bilanci jau avīze varēja tomēr publiskot. Tomēr gribas zināt arī mums pārējiem mirstīgajiem, cik aiziet algās, cik ēku uzturēšanai, cik medikamentos, cik cilvēciņi paši samaksājuši. Gribētos zināt, cik pašvaldība devusi, cik dod valsts. Nebūtu slikti uzzināt, cik pašvaldībai izmaksā un kā bilancēs parādās izdevumi, par pašvaldības naudu uzturētajās iestādēs. Un vispār, pied. zivs pūst no galvas. Kāpēc pašvaldībā tādas milzu algas nodaļu vadītājām?

pirms 10 gadiem, 2009.09.08 13:40

Pievieno komentāru