Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lida- novājēšanas kapsulas

Vai kāds zina, kur Bauskā var iegādāties šīs kapsulas? Varbūt kādam ir kāda pieredze šo kapsulu lietošanā?

skrejejs pret veju

lielisks rezultāts!!! varbūt sāksiet kādas skābes dzert, katik figuura!!!! ja katru dienu skriesi pusstundu rezultaats neliks sevi gaidiit!!! a ja esi slinka tad aizmirsti par figūru vispār! No gaisa nekas nekriit!!!

pirms 12 gadiem, 2008.02.03 13:24

xxx

Varbūt kāda ir lietojusi REDUKTIL kapsulas ??? Kādas atsauksmes???

pirms 12 gadiem, 2008.02.03 15:32

liene

jā, esu lietojusi un citam neiesaku to darīt!
i-netā daudz ir komentāru par šīm kapsulām, man bija viss kas tur minēts:gan nelabums, gan reiboņi, gan miega traucējumi, gan.Piekrītu ka tad jau labāk paskriet, nevis maksāt naudu par veselības bojāšanu.

pirms 12 gadiem, 2008.02.03 20:32

XXX

Es Lidu neieteiktu. īpaši jaunām meitenēm. Blakus parādības bija visas - nelaba dūša, reiboņi, tirpa galva, pasliktinājās redze, acis palika dzeltenākas, sirds kauvēja, svīšana, nespēks, naktīs - bezmiegs. Fui. Bet - lai nu kā, tiešām, nedeļā pa 1 kg bija nost. Var jau būt, ja tā godīgi lietotu, tad arī rezultāt būtu acīmredzams. Bija jau arī pēc 1 mēneša - nost 4 kg, viegluma sajūta, it kā no visām pusēm ir samazinājušies apmēri. Bet! Pēc tam - tas viss nāk atpakaļ, ir vēl trakāka piepampuša zvirbuļa sajūta. Nu, nezinu.
Labāk jau ierobežot ēšanu, varbūt pavingrot, bet Lidu es vairs nedzertu. Un tā arī bojājot aknas. Vēlāk būs jānožēlo. Arī rezultāts ir tikai tad, ja Lidu turpina lietot, tā jau kļūst par atkarību, l;idzīgi kā ar narkotikām. iespējams, ka arī tās tur ir piejauktas.
Meitenes, labāk par Lidu nedomāt.
Ja kas, arī citus brīnumlīdzekļus esmu pamēģinājusi, fui, nekas tā nepalīdz, kā iemīlēšanās un pareizs uzturs. Tad jau labāk iet uz Svara vērotājiem, no tiem arī bija efekts, plus, pareizi sākām ēst.
Lai veicās!

pirms 12 gadiem, 2008.02.04 08:45

Regate

Nost ar ripām :-) !! Tik daudz raidījumu redzēts, kā beidzas šāda svara nomešana. Vislabākais patiešām ir svara vērotāji. Pati par to pārliecinājos, bet raksturu arī vajag. Kamēr būs haoss galvā un sirdī, tāds tas būs arī ēšanā. Bet vislabākais sākt ar mazumiņu - neēst saldumus, atturēties no vēlām vakariņām , dzert ūdeni un kaut reizi nedēļā doties uz vingrošanas zāli. Rezultāti būs!

pirms 12 gadiem, 2008.02.04 20:10

kuku

Nevajag pirkt krutkas, tad arī nebūs nekādas blakusparādības!

pirms 12 gadiem, 2008.02.04 20:47

anna

Es lietoju pašlaik Reduktal, apmēram, 1 mēnesi. Neesmu jutusi īpašas blakusparādības, nu ja piedomā, tad jau viss kas sāk likties, bet kopumā pašsajūta laba. Un šā mēneša laikā esmu zaudējusi ~ 3 kg svara. Protams, papildus arī 2 x nedēļā aportoju un sekoju līdzi ko ēdu !!

pirms 12 gadiem, 2008.02.05 17:15

Tievētāja

Mīļās dāmas! Ja būtu izdomāts līdzeklis (tabletes, tējas u.tt.), kas bez kustībām un sabalansētas ēšanas padara tievu, tad,ticiet man, nebūtu cilvēku ar lieko svaru! Visas reklāmas -pupu mizas! Varbūt arī der kādas kapsulas, bet tad rēķinieties -līdz kapa malai jārij tās, citādi svars ar ģeometriskās progresijas ātrumu atgriežas un vēl pa ceļam paķer kādus pāris kilogramus klāt!

pirms 12 gadiem, 2008.02.05 19:04

sana

Garšvielu veikaliņā nopērciet tēju ligzdiņās PU ERH.Nav garšīga,bet ja pieliek citronu,tad nav ne vainas.Mēnesī līdz 4 kg nost :)

pirms 12 gadiem, 2008.02.05 21:32

anonīms

kas tā par tēju, varētu sīkāk??? un kurā garšvielu veikalā tā ir nopērkama???

pirms 12 gadiem, 2008.02.06 11:52

Sokrāts

Iesaku ļoti uzmanīgi izlasīt šī gada žurnāla "Shape" februāra numuru (par novājēšanas līdzekļiem).Ja jūs vēlētos ātri un daudz nopelnīt uz tādu sieviešu rēķina-vai tad tieši tāpat nereklamētu savu preci?Tālāk.Nav dabā tādu brīnumlīdzekļu,kas ārstētu no slinkuma kontrolēt savu dzīvesveidu un ēšanas paradumu maiņas.Protams,situācijas ir dažādas,bet ja cilvēks patiešām vēlas iemācīties mīlēt un cienīt savu ķermeni un tā vajadzības,tad arī mainīs savu attieksmi pret daudzām lietām.Visgrūtākais uzdevums-sākt audzināt sevi.Novēlu izturību tiem,kuri nostāsies uz šī ceļa.

pirms 12 gadiem, 2008.02.06 12:33

sana

Bauskā,muzeja pagalmā.Līdzi tai tējai dod arī aprakstu.Nav dārga 1.40,paciņa.Paciņā 8 ligzdiņas.Respektīvi 8 dienām.Iesaku ...:)

pirms 12 gadiem, 2008.02.06 13:02

laila

Tādas novājēšanas zāles kā Reduktil var nopirkt tiekai ar recepti. Tās izraksta endokrinologs. Nu nav jautas ārsts arī vakar dzimis, ja izraksta šādas zāles un apgalvo, ka viss būs kārtībā.??!!

pirms 12 gadiem, 2008.02.06 14:34

j

Nu "Lida" ir domāta cilvēkiem, kam tik tiešām ir liekais svars!!!
Nevis tām...man ir 5 kg lieki un tagad es ar "Lidu" tos nometīšu....!

pirms 12 gadiem, 2008.02.06 21:37

to j

bez Lidas dabūs 30 kg kāt, kad beigs lietot....

pirms 12 gadiem, 2008.02.06 22:40

beibe

Iesaku jums pamēģināt Herbalaif pati lietoju ,esmu ļoti apmierināta .nav nekādu piepūļu izdzer savu kokteili un viss,man patīk ka pusdienās var ēst ko vēlies.

pirms 12 gadiem, 2008.02.07 09:14

hmmm..

Man draudzene dzer un viņai viss ok, tagad jau arii citas draudzenes dzer... pašai nav svara problēmas, bet ja būtu tad arī dzertu, jo redzu rezultātus un tā rezultātā cilvēki burtiski sāk starot, pašapziņa ceļās, bet ir arī savs BET! Tās tabletes jādzer vismaz 3 mēnešus, lai organisms pierod un arī pēc tam... ir jāskatās ko ēd. Vienkārši Lida palīdz saniegt pirmos rezultātus, pārējais ir Tavās rokās! Ja tas Tevi tiešām interesē, vaur pajautāt savai drudzenei, kā tās tabletes nopirkt?

pirms 12 gadiem, 2008.02.07 11:33

YYYY

Es arī lietoju Lidas kapsulas.Teikšu tā kamēr organisms pierod ir grūti,bet pēc nedēļas ir OK.Es lietoju tikai 2. nedeļas.Un svaru es zaudēju 5.kg.Nu jau nelietoju 3. nedēļas un neesu nevienu kg ņēmusies svarā.Kad lieto šīs zāles par badošanos ir jāaizmirst!!!!Jo tad arī jutīsies ļoti slikti!Apetiti viņas nosit ļoti labi,bet ir jāspiež sevi kautko ieest.Vienkārši jāseko līdzi ko tu ēd.Es esu ļoti apmierināta.

pirms 12 gadiem, 2008.02.08 20:41

LA,LA

JA ari es lietoju LIDAS KAPSULAS ,UN VARU TEIKT tikai LABO .ES DABUJU PA TIESO NO KINAS ,UN esmu drosa ,ka ari apgalvoju kad nu nav nekadas atkaribas.Esmu nometusi 10 kg jutos labi ,nav jasten ka vecai kad trauce veders .ANOTACIJA ari ir skaidri rakstits ,ja ir problemas ar asins spiedienu un sirdi ,tad gan nav ieteicams,ka ari es blakus lietoju vitaminus.PIE tada svara jau turos veselu gadu,unnav nekadas vajadzibas atkal lietot.viennozimigi, ir mazliet mazak jaed ,kaut gan ta ari vairs negribas ,jo kungis ir saravies.VAR ARI NOPIRKT ''ĶRUTKAS;.ES ari tagad daudz dzeru udeni,bet jutos forsi,ja sakiet lietot uzdodiet sev jautajumu,vai es esmu vesela ,tad problemu nebus.

pirms 12 gadiem, 2008.02.12 17:51

Pievieno komentāru