likvertenieši _"morāli,fiziski,abižotie"

Sāksim ar apsveikumu,Vasiļevas kundzei,ar uzvaru.
KAPI,KREMATORIJS BŪS!!!
Nu ko "čmošņiki" likvertenas iedzīvotāji!?! Gaidiet kad sāks kūpēt skurstenis. Man par jums ir kauns. Neviena protesta. Ja es satikšu savā dzīvē cilvēku no likverteniem,es viņam roku nedošu nekad. Pretīga sādža,ar bariņu neizglītotu ļautiņu.Vasiļevas kundzei veiksmīgu lopu dedzināšanu. Malku no likvertenas paņem,tur koki jau iezīmēti.

plenn

ko padarisi, viens nav cinitajs. jakauc vilku baram liidzi. kupees skurstens, lai kuup! Ja reiz tur buus kapi, - znacit, taa tam jaabuut! , un - beigta balle. )))

pirms 27 dienām, 2020.09.28 16:55

Gaga

Un kurš tas viens bija tas cīnītājs???

pirms 27 dienām, 2020.09.28 19:19

fuksi

Ej taču un ārstējies, tas aklais naids uz visu pasauli tevi piebeigs.Kāpēc visam jānotiek pēc tava slimā prātiņa, Likvērtenos taču ir arī garīgi veseli cilvēki.Slims cilvēks ir un paliek slims, atliek tikai viņu pažēlot. Grūti ar tādiem cilvēkiem, kas pasauli grib pakļaut sev un padarīt pēc sava prāta , tiem visur iet pa priekšu es un man, un ja nu tā nav, tad pamazām jūk prātā. Skumji, ka tā.

pirms 27 dienām, 2020.09.28 17:38

Tedis

Likvertenos nav neviena cilvēka.Cilvēks neļaus sev '***' uz galvas bet šeit pagasta vecene ir smagu kluci tiem garīgi vesalajiem uzlikusi uz galvas.

pirms 27 dienām, 2020.09.28 18:13

likvertenu muļķis

Arnolds Jātnieks- televīzijā zvērēja, ka krematorija nebūs? Tagad izrādās zemisks melis! Tāds vada mūsu novadu, kopā ar savu kapu apānītāju komandu ("deputāti", kuri atbalstīja šo vājprātu).
Interesants vēl fakts kašī kliķe atbalsta savējos, nevis pagasta iedzīvotājus - Vasiļauska pagasta "priekšniece", Rimševics domes garāžu "prezidents".

pirms 27 dienām, 2020.09.28 18:22

vienkārši muļķis

Tāda jau tā Līga ir, morāli degradējusies.

pirms 27 dienām, 2020.09.28 18:36

veselais saprāts

Nu un kas tev teica, ka būs?Vai tu tici tam garīgi slimajam fuksim, tā jau tās klačas rodas un muļķi tām tic , un sāk jau trakot. Pagaidiet no ticamiem avotiem, ne - viena tante( fuksis ) teica.Esiet saprātīgi.

pirms 27 dienām, 2020.09.28 18:37

Fuksis

Man žēl ir Līgas bērnu,kuru vārdā viņu māte melo,z.g!?! Es taču bērniņi to jūsu labā darīju.Pākāpjot pāri 100 citu bērneļu,kuri varēs sūdainā,netīrā gaisā spēlēties Likvertenos. Un Fuksis zin vairāk nekā tu Līga vari iedomāties. Dievs dod jūsu ģimenei veselību!?!

pirms 27 dienām, 2020.09.28 19:13

likvertenu muļķis

Arnolds Jātnieks- televīzijā zvērēja, ka krematorija nebūs? Tagad izrādās zemisks melis! Tāds vada mūsu novadu, kopā ar savu kapu apānītāju komandu ("deputāti", kuri atbalstīja šo vājprātu).
Interesants vēl fakts kašī kliķe atbalsta savējos, nevis pagasta iedzīvotājus - Vasiļauska pagasta "priekšniece", Rimševics domes garāžu "prezidents".

pirms 27 dienām, 2020.09.28 18:24

Fuksis

Par jātnieku,viņš nav nekas uz šīs pasaules...dotācija. Viņš ir prasts zemnieķelis ar nokrāsotām ūsām un matiem.

pirms 27 dienām, 2020.09.28 19:16

Vietejais

Kas par na*** rokas nos no likvertieniem

pirms 20 dienām, 2020.10.05 23:21

Cibers_fans

Ciberam ietekme uz mēdijiem.....cenzē. Kas ir Cibers,to zin tikai "Bauskas dzīve",bet mēs likvertenieši gaidām,kad atbrauks Cibers un visu te sakārtos. Welcom, Cibers!!! Cibers var visu,Cibers ir visur.

pirms 19 dienām, 2020.10.06 18:26

TĀ LŪK

Tagad ir laiks ka ar ne vienu nerēķunās .

pirms 15 dienām, 2020.10.10 08:34

Tadeuš

Tagad ir laiks,kad neviens neparko neatbild. Anarhija.Var veselu sādžu uzlikt uz "ausīm" un viss po.
90 gados sādžas iedzīvotāji samestos pa 1 Ls atbrauktu "sakņu bāzes direktors" Saņka ar kolēģiem un Vasiļevas kundzei "zinātniski" un visādi citādi izskaidrotu,cik nelabi ir būvēt krematoriju pie cienījamu cilvēku mājām. Saņkas nav un nav kas mūs aizstāv.Kā Saņka teiktu "bespriģels"

pirms 14 dienām, 2020.10.11 21:56

Pievieno komentāru