"Parciņš" blakus domes ēkai

Kas notiek ar šo vietu aiz pašas domes ēkas, pašā Bauskas centrā? Tā ir pārvērtusies par kārtīgu pasēdēšanas un iedzeršanas vietu. Diena vai vakars, tur vienmēr sēž un malko grādīgās dziras un piecūko. Pat garām ejot viss piemēslots, pat ir bijis kad pievemts. Vai tad to neviens neredz? Tikai tāpēc kad tā saucamais "parciņš" atrodas starp kokiem visiem vienalga? Tad jau labāk likvidēt vispār nekā uzturēt un kopt.

Interesents

Varbūt tagad, kad komitejā nolēma, ka kārtībnieku darbs ir ļoti kaitīgs, kaut kas mainīsies uz labo pusi ?
"Papildina amatu sarakstu, kurus ieņemošās amatpersonas un darbinieki ir pakļauti reālam dzīvības vai veselības apdraudējumam

Bauskas novada Sociālā dienesta vadītājs Aivars Melderis ierosināja iekļaut papildu 13 amata vietas iepriekš apstiprinātajā darbinieku sarakstā, kuri saņem pašvaldības apmaksātu veselības apdrošināšanu, jo tiešie amata pienākumi ir saistīti ar papildu risku un apdraudējumu veselībai.

Deputāti ierosinājumu atbalstīja. Kopējā sarakstā ir iekļauti darbinieki no Sabiedriskās kārtības nodaļas, Bāriņtiesas un Sociālā dienesta. Izmaiņas plānotas ar nākamo gadu."

pirms 3 gadiem, 2017.09.15 16:27

aaa

atbalstu to ideju likvidet to parcinu, man ka vecam zupam ir gruti paiet tur garam :( nelietoju gradigo meginu atureties bet ejot uz veikalu sanak tur garam iet un satikt kadu vecu pazinu, kurs tur malko , raksturs man vajs vecas atminas saprotiet pasi:( un man ka vecam zupam ir skaidrs ka tur jau ir visas normas ir parsniegtas, jaunie dzer iet maima zagt snabi un tas vis pisletas centra . tas labi parada situaciju bauska ka tadu. 1 majas puse visi uzvalkos darbigi rosas 2 majas puse visi zupo kauajs vemstas:(

pirms 3 gadiem, 2017.09.17 11:27

Resnā Berta

Diemžēl tā ir, kur soliņš tur sēž bomzis

pirms 3 gadiem, 2017.09.17 15:57

....

Ta ari ir,mans mazais vel leni tipina,nakot no veikala,vins grib pasedet parcina uz solina,bet tur tak nav iespejams,zili dumi,pudeles un apcurajusies tevaini aiz koka vien apkart.

pirms 3 gadiem, 2017.09.18 17:45

Šaulis

Pilnībā piekrītu, ka šo vietu vai nu jāvaktē visu laiku (kameras + braukt garām un trenkāt), vai arī vispār tie soliņi ir jāņem nost un jāatstāj tikai gājēju celiņi. Arī tos principā varētu pat novākt, kā nekā domei (padomei vai kā nu viņa mūsdienās saucas) pa priekšu arī var iziet.

pirms 3 gadiem, 2017.09.20 09:23

gājēja

Soliņi lai nu paliek , arī pensionāri nākot no veikala labprāt piesēstu, ja nebūtu tie ...... Vēl jau pastāv otra problēma- skvēriņa sakopšana.Nav ne jausmas kam pieder šis sauktais "parciņš", bet ja zāli nopļauj vienu reizi gadā ar pļaujmašīnīti un pārējo vasaru ar izkapti te vienā vietā te otrā (manā bērnībā teica-iet kā kuilis pa pļavu mīzdams), tad kas tas par kopšanas veidu cienījamās DOMES degunpriekšā.

pirms 3 gadiem, 2017.09.20 17:22

njaa

vai taa vieta aiz domes ekas nepieder kadai privatpersonai?? ta jau vareetu nostrāfēt ar kartigu sodiņu!))

pirms 3 gadiem, 2017.09.20 21:10

sētniece

Parks aiz Domes ēkas pieder miljonāram, tāpec arī neviens neko nesaka un ari nesoda, jo pārāk biezs.
SĒTNIEKS arī par ''rubli", bet algu jau saņem.

pirms 3 gadiem, 2017.09.22 14:33

Pievieno komentāru