Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apturēs metodisko apvienību darbību 3

Mācību priekšmetu metodiskās apvienības nāksies likvidēt samazinātā finansējuma dēļ, informē Bauskas rajona Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece Anita Velmunska. Tomēr apvienību plānotās aktivitātes, ieskaitot priekšmetu olimpiādes, līdz mācību gada beigām netiks atceltas.Ziņa par metodisko apvienību likvidēšanu daudzus skolotājus šokēja. Ilggadējie apvienību vadītāji līdzīgu precedentu neatceras. Izglītības speciālisti pauž pamatotas bažas par metodiskā darba organizēšanu jaunizveidotajos novados. Vienota sistēma, kā bijis līdz šim, visticamāk, nepastāvēs.Daļu metodisko apvienību ir nolemts likvidēt no 1. marta, bet pārējās – 1. jūlijā. Rajonā pavisam ir 25 apvienības, ko vada pieredzējuši un ar iniciatīvu apveltīti mācību priekšmetu skolotāji. Viņu uzdevums ir organizēt olimpiādes, konkursus, izstrādāt metodiskus materiālus, dalīties pieredzē ar Bauskas un citu rajonu kolēģiem, piedāvāt skolotājiem dažādas izglītojošas aktivitātes.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Kas notiek, apsurds! Kāpēc apvienības nolikvidē? Kāpēc tikai taupa naudu, bet nedomā par cilvēkiem

pirms 11 gadiem, 2009.02.16 22:06

savējā

Ir skumji, ka viss tiek sagrauts, sajauktS, likvidēts. Kolēģi! Turēsimies kopā!Arī bez finansēm varam satikties un domām apmainīties! Pleca sajūtai ir jābūt.

pirms 11 gadiem, 2009.02.16 19:18

sašutusī

Kas vispār notiek? Laikam vairs vispār nevajadzēs ne skolā iet, ne izglītoties

pirms 11 gadiem, 2009.02.16 16:34

Izglītība