Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas ģimnāzijā svin 12. klašu izlaidumu 9

Šajā laikā mūsu novadu vidusskolu 12. klasēm ir izlaidumu sarīkojumi. Gada garākajā dienā – piektdien, 21.jūnijā, – tas notika Bauskas Valsts ģimnāzijā, un svētku laiks sakrita ar astronomiskās vasaras iestāšanos. To savā apsveikumā atgādināja arī jaunievēlētais Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks: «Zemnieki līdz Jāņiem paveic visus pavasara darbus, arī skolēni ir cītīgi strādājuši, lai tagad stāvētu te.»Šogad ģimnāziju absolvēja 77 jaunieši, 32 skolēni saņēma novada domes stipendiju par izciliem mācību sasniegumiem, īpaši tika izcelta Krista Skrējāne, kuras vidējais vērtējums ir 9,15 balles.Humanitārā novirziena klases audzinātāja Irēna Slesare-Koluža sacīja, ka satraukumu nejūt, bet tur īkšķus, lai visi skolēni saņemtu labus sertifikātus. Viņa un arī citi pauda nelielas skumjas, ka skolā netiek rīkota izlaiduma balle. Kopā sanākšanas brīdis esot mazliet par īsu.Absolvente Santa Panteļējeva apgalvo, ka jūtas mazliet dīvaini. Pirms pāris dienām kopā ar klasesbiedriem atnākuši pasēdēt uz skolas vestibilu un atcerējušies interesantus atgadījumus. Izlaidumā Santai bija svarīgs uzdevums. Viņa un vēl divas meitenes kopā ar puišiem ļoti izjusti dejoja.Absolvente Paula Bodniece sacīja: «Rīta pusē vēl nelikās, ka šī būs pēdējā skolas diena. Šķita, ka 1. septembrī atkal vajadzēs doties uz skolu, taču, kad tuvojās izlaiduma izskaņa, sapratu – vidusskolas laiks, kurā man daudz palīdzēja ģimene, draugi un skolotāji, ir beidzies, tā man ļoti pietrūks. 12 gadi paskrēja nemanot. Liekas, ka pavisam nesen mamma mani, pirmklasnieci, atveda uz skolu un vecāko klašu jaunieši, turot pie rokas, ieveda mācību iestādē.»Sveicēju vidū īpaši lepna bija Laura Savko, kuras brālis, absolvents Toms Savko, ceremonijas sākumā zālē ienesa Latvijas karogu un tika sumināts par labu mācību darbu. Laura noteica: «Ja laiku varētu pagriezt atpakaļ, arī es vairāk pacenstos, lai, vecāku pavadīta, varētu nostāties izcilnieku rindās, bet brālis to izdarīja par mums abiem!»Absolventi, skolotāji un sveicēji bija saposušies, glīti izrotāta bija arī izlaiduma norises vieta – sporta nams «Mēmele». Saldi smaržoja jāņuzāles, un pie griestiem piekārtās papīra margrietiņas daudziem radīja smaidu.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

absolvente

Mani tiešām daudzas lietas neapmierināja. Sliktā dzirdamība, kad viens otram prasījām, kuru izsauc, daļas absolventu un viesu attieksme, kad svinīgo runu laikā staigāja pa zāli, skaļi runāja. Bija ļoti karsti un bezgala gari. Beigas bija patiesi stulbas ar pamatīgu Jātnieka & Co izgāšanos. Sajutos vairāk kā tirgū :(

pirms 6 gadiem, 2013.06.24 23:28

No malas

Latei un citiem arī.
Ļoti labi, ka cilvēki, kaut arī anonīmi, uzdrošinās iebilst pret šādu dīvainu izlaidumu, nevis pašapmierinātībā lej sīrupu. Komentētājs ar pārdomu segvārdu Hmm precīzi izteicis arī manas domas. Taču nav šim cilvēkam jāveido scenārijs. Katram jādara savs darbs.
Bija taču mācība ar 9.klases izlaidumu. Visžēlīgākais ir tas, ka daudzus, šķiet, tas pilnīgi apmierināja, arī absolventus.
Lai sekmējas pārdomas, veidojot nākamo izlaidumu!

pirms 6 gadiem, 2013.06.24 22:48

Vai tad skolā direktors vairs neko nenosaka ? Kā var rīkot pasākumu,ja ir tehniskas neatbilstības,šobrīd laikam pārņemts ar partijas lietām.

pirms 6 gadiem, 2013.06.24 20:31

lotīte

Skolai vai tad vairāk nav Baltā zāle? Sagribējās svinīgu pasākumu sporta zālē bez normāliem grieztiem. paši absolventi šādu acīmredzot izlaidumu izvēlējās.

pirms 6 gadiem, 2013.06.24 20:15

hmm latei

teicu jau, ka tas mans subjektīvais viedoklis. Saprotams arī, ka skolai ir tādas iespējas kādas ir. Bet par scenāriju varāja gan piedomāt, lai būtu gan acij, gan sirdij.

pirms 6 gadiem, 2013.06.24 18:53

kaut kā jau bija.....

Jauki jau ir ,bet žēl cilvēkus ,kuri veido pasākumus un viņu teiktais aiziet kaut kur nebūtībā..
citāts pēc 9.kl.izlaiduma - ''zēl ,bet varēja sadzirdēt tikai katru 29 vārdu...."
redzems ,ka 12-jiem arī nav bijis labāk....
vai tie ,kas organizē to nezin????bilde ir ,bet kur skaņa????

pirms 6 gadiem, 2013.06.24 18:11

LATE

Bauskā raksturīgi visu kritizēt.Manuprāt, ja prasījās svinīgums varēji ieteik savu domu un palīdzēt veidot scenāriju.

pirms 6 gadiem, 2013.06.24 11:46

hmm

Lai veicas visiem absolventiem! pasākums bija tāds kāds bija. Varbūt ir pienācis laiks pārņemt augstskolu pieredzi, kad sveicējiem vārds tiek dots noslēgumā, citādi ceremonija ievelkas bezgalīgi gara, un, ņemot vērā ļoti silto laiku, līdz galam izturēt ir grūti. Ja nu kāds vēl pamanījies saaicināt vai pusi novada, tad pārējiem atliek vien nopūsties uz slaucīt sviedrus. Man prasījās vairāk svinīguma, īpaši, absolventiem nākot zālē, kad tika stāstīts par katru klasi, ko sliktās apskaņošanas dēļ saprast nevarēja nemaz, tā vietā varēja skanēt mūzika. priekšnesumi bija sagrābstīti un nepārdomāti. Skaisti dziedāja abas meitenes, puisis sarkanajos bokseršortos izskatījās kā iemaldījies no pludmales, bet izlaiduma fināls vairāk līdzinājās balagānam, kur "īpaši talantīgs" dziedātājs pamanījās saķēzīt vienu no skaistākajām latviešu dziesmām. Un vēl, tā vietā, lai pieaicinātu apšaubāmus o-kartes talantus, visi kopā varēja nodzēdāt īpaši Bauskas skolai veltīto dziesmu ar Purva vārdiem, un, ja nu ballei ir par smagu, atvēlēt vienu pēdējo skolas valsi visiem beidzējiem. Tas, protams, subjetīvi, bet žēl, ka jaunizveidotā ģimnāzija tā arī nav ieviesusi nevienu jauku, atmiņā paliekošu tradīciju...

pirms 6 gadiem, 2013.06.23 13:21

Izglītība