Bauskas novada izglītības iestāžu remontiem pašvaldība šogad atvēlējusi 261 000 latu 7

Bauskas novada pašvaldība šā gada budžetā skolu un bērnudārzu remontiem bija atvēlējusi 261 000 latu. Vairums darbu pabeigti, bet Bauskas Valsts ģimnāzijas jumta rekonstrukcijas un ēkas siltināšanas remontdarbi turpināsies rudenī, netraucējot mācībām.Bauskas novada Izglītības pārvaldes vadītāja vietnieks Aleksandrs Novickis aģentūru LETA informēja, ka vairākās novada Izglītības iestādēs patlaban vēl rit remontdarbi. Kopš jūnija tiek veikti Bauskas Valsts ģimnāzijas jumta rekonstrukcijas un energoefektivitātes uzlabošanas darbi, kurus plānots pabeigt līdz 1.novembrim. Šo remontdarbu veikšana tiek organizēta tā, lai minimāli iespaidotu mācību procesa norisi. Savukārt līdz jaunajam mācību gadam plānots pabeigt iekštelpu vienkāršotās renovācijas remontdarbus Bauskas pilsētas pamatskolā, Bauskas sākumskolā un Bauskas Valsts ģimnāzijā, kā arī Bauskas 2.vidusskolā. Pēc apjoma nenozīmīgi remontdarbi, atbilstoši atkārtoti izsludinātajiem iepirkumiem, tiks īstenoti septembrī, taču šo remontu veikšana netraucēs mācību norisei, skaidroja Novickis. Kopumā izglītības iestāžu remontdarbiem Bauskas novada dome no šā gada pašvaldības budžeta piešķīrusi 261 000 latu. Ar ES fondu atbalstu un pašvaldības līdzfinansējumu līdz 27.augustam tiks pabeigti ēdināšanas bloku vienkāršotas renovācijas remontdarbi un jauna virtuves aprīkojuma uzstādīšana Griķu un Vecsaules pamatskolās, kā arī jauna virtuves aprīkojuma piegāde un uzstādīšana Mežotnes pamatskolā un Uzvaras vidusskolas struktūrvienībā "Lācītis". Šim nolūkam paredzētais finansējums ir 33 533 lati, un tas norit LEADER projekta "Aprīkojuma iegāde un remontdarbi Bauskas novada izglītības iestāžu pakalpojumu uzlabošanai" ietvaros. Tāpat katra izglītības iestāde saimnieciskā kārtā līdz jaunajam mācību gadam pabeigs telpu vai infrastruktūras sakārtošanas remontdarbus saimnieciskā kārtā no iestāžu budžetā šim mērķim paredzētajiem līdzekļiem, skaidroja Novickis. Līdz 2012.gada beigām Bauskas novada izglītības iestādēs ir plānoti ugunsdzēsības trauksmes signalizācijas un apsardzes signalizācijas ierīkošanas remontdarbi, finansējumu paredzot no Bauskas novada pašvaldības budžeta.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

absolvente

24.08.2012. 13:18:21
Rundālē kādreiz arī apkopējām jāpastrādā nevis visu laiku pa roku galam visu izdarīt un pēc ta, mēles trīt.

Vai tik tas nav Maigucis, kas aizņemts ar saviem grāmatvedības pakalpojumiem un mēli trīdams neko nedara. Izmanto tik skolas resursus.

pirms 8 gadiem, 2012.08.28 18:57

rāmākums

Arī Bauskas ģimnāzijas vissvarenākai visstrādīgākai dienas apkopējai derētu darba dienu nostrādāt kā pienākās nēvis visas stundas nosēdēt un noklačoties, bezkaunības kalngals; dans

pirms 8 gadiem, 2012.08.27 00:51

Rundālē kādreiz arī apkopējām jāpastrādā nevis visu laiku pa roku galam visu izdarīt un pēc ta, mēles trīt.

pirms 8 gadiem, 2012.08.24 13:18

Slīpēšana,lakošana kopā ar materiālu vidēji 5 Ls/m2

pirms 8 gadiem, 2012.08.23 21:55

atbilde

Firmām arī jāpelna ja labi sarunā. Rundālē iztiek bez firmām. Šodien redzēju kāsporta zāli lako apkopēja un remontstrādnieks. Mācieties kā taupīt līdzekļus un braukt uz darbinieku rēķina. Gribētos no kāda speciālista dzirdēt cik maksā lakošana kvadrātmetrā.

pirms 8 gadiem, 2012.08.23 16:40

qwerks

Nu un kā tad tur beidzās ar to firmu, kas visus darbus bija sagrābusies un nespēja to pavilkt?

pirms 8 gadiem, 2012.08.23 13:47

jautājums

Kas pirms tam notika un kas atbildēja par šīm iestādēm, ka tagad jāiegulda tādi līdzekļi?

pirms 8 gadiem, 2012.08.23 11:24

Izglītība