Bauskas skolēni gatavo robotus un spageti tiltus 2

Bauskas 2. vidusskolas audzēkņi rudens brīvdienās gatavojas dabaszinātņu mācību priekšmetu Tehniskās jaunrades dienām, kas notiks 3. novembrī Rīgas Tehniskajā universitātē, informē mācību priekšmeta skolotāja Anita Zībola. Skolēni piedalīsies robotikas darbnīcā. Viņi veido motorpeles, kas patstāvīgi pārvietojas, izmantojot vibrācijas kustības. Robotu gatavošana palīdz labāk apgūt elektronikas un mehānikas pamatiemaņas.Otra aizraujošā aktivitāte būs ķīmijas laboratorija, kurā dalībnieki iejutīsies alķīmiķu lomā, veidojot ornamentus cinkotās dzelzs plāksnītēs, kā arī pētīs pārtikas krāsu reakciju uz dažādiem šķīdinātājiem.Tehnisko jaunrades dienu papildu aktivitāte būs konkurss „Spageti tilts”. Tiltus no spageti makaroniem gatavo Uldis Gābers, Renārs Anužs un Andrejs Borisenkovs.  Jaunrades dienu mērķis ir skolēnu intereses veicināšana par inženierzinātnēm, kā arī teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu attīstīšana.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

aaa

Tas ūdens, kurā Tu mazgājies, būtu noderējis tūkstošiem bērnu Āfrikā, kuriem reāli nav ko dzert, bet Tu tikai plunčājies viņā!

pirms 7 gadiem, 2012.11.01 13:36

KKK

Tie makaroni būtu labāk noderējuši kādam vientuļajam pensionāram vai ilgstošajam bezdarbniekam. Ir milzums cilvēku, kam reāli nav ko ēst, bet te - tiltus taisa...

pirms 7 gadiem, 2012.11.01 13:19

Izglītība