Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Glezno industriālās ainavas 3

Vizuālās mākslas olimpiādes uzvarētāji vairākās vecuma grupās 28. martā Rīgā iesaistīsies labāko zīmētāju konkurencē, informē Iveta Ročāne, Bauskas rajona vizuālās mākslas un kultūras vēstures skolotāju metodiskās apvienības vadītāja. Rajonā vizuālās mākslas olimpiāde notika jau 47. reizi. Interesanti, ka daudzi mākslas pedagogi, arī Iveta Ročāne, savulaik bijuši olimpiāžu dalībnieki.Šogad visā valstī noteiktais temats bija industriālā ainava. Gatavošanās procesā pedagogi iepazīstināja skolēnus arī ar citiem 20. gadsimta mākslas virzieniem. Vairāk nekā 60 olimpiādes veiksmīgāko darbu publika no 31. marta varēs aplūkot izstādē Bauskas novadpētniecības un mākslas muzejā. Turpat tiks eksponēti arī meiteņu mājturības olimpiādes dalībnieču rokdarbi.Pirmo vietu 1. – 2. klašu un 3. – 4. klašu grupā ieguva sākumskolas «Dartija» audzēkņi Aleksandrs Vabels un Monta Zaumane (skolotāja Ilze Arāja). Pilsētas pamatskolas skolnieces Zanes Sporānes (skolotāja Iveta Ročāne) kompozīcija visaugstāk tika novērtēta 5. – 6. klašu grupā, bet tās pašas skolas pārstāve Zane Indrika (skolotāja Daiga Sējēja) uzvarēja 7. – 8. klašu grupā. Devītklasnieku konkurencē labākā bija Misas vidusskolas audzēkne Agija Roķe (skolotāja Laima Oborune).Pagaidām trūkst skaidrības, kā mācību priekšmetu olimpiādes tiks organizētas pēc administratīvi teritoriālās reformas ieviešanas. Vizuālā māksla popularitātē pārspēj daudzus citus mācību priekšmetus, jo dalībnieku skaits rajona olimpiādēs allaž ir iespaidīgs.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

info

Uzvarētāju vārdus var izlasīt Izglītībaspārvaldes mājas lapā www.ip.bauskarp.lv sadaļā Olimpiāžu rezultāti.

pirms 10 gadiem, 2009.03.23 09:31

zave

tik liela gatavošanās un tik nabadzīgs raksts, vaigrūti pastāstīt par notiekošo, vai nosaukt ne tikai 1 vietas, bet arī darbus kuri iepriecināja, laibērniem ir vēlme arī turpmāk piedalīties.

pirms 10 gadiem, 2009.03.21 11:22

es

vēlētos redzēt uzvarētāju gleznas, jo attēlā tā noteikti nav

pirms 10 gadiem, 2009.03.21 11:19

Izglītība