Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunie talanti apbur Bauskas mūzikas skolas jubilejas koncertā 6

Bauskas mūzikas skolas 55 gadu jubilejas koncerts «SkaNOŠU pasauli dzirdēt» piektdienas, 26. aprīļa, vakarā izvērtās par sevišķu notikumu novada kultūras norisēs.Pilsētas Kultūras centra zālē smaržoja pēc pavasara – no ziedu, smaidu un skaņu bagātības. Tik daudz jaunības, skaistuma, talantu un cerību vienuviet sastapt negadās bieži. Kā savdabīga skolas vizītkarte ievadā publiku uzmundrināja pūtēju orķestra brašais skanējums Jura Krūmmaļa vadībā.Muzicējot savu talantu atklāja skolas absolventi, tagadējie audzēkņi un pedagogi. Programma bija veidota tā, lai atklātu visas profesionālās ievirzes izglītības iespējas Bauskas mūzikas skolā. Koncerta dalībnieki bija izraudzīti pēc viņu panākumiem, pārstāvot skolu dažādos konkursos un festivālos.«Tautasdziesma pie katra atnāk savā laikā,» izvēli – latviešu tautasdziesmu «Avotā(i) guni kūru» – pamatoja skolas absolvente Inga Karpiča, ļaujot balsij saplūst ar kokles skaņām. Koklē viņa atradusi latvju dainu siltumu.Lielais flīģelis pakļāvās Signei Razalinskai, 3. klavieru klases audzēknei, kas ieguvusi 3. vietu lauku un mazpilsētu mūzikas skolu konkursā. Vairāk lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» 29. aprīļa drukātajā versijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

no malas

Beidzot kaut kas notiek Mūzikas skolā. tas priecē!

pirms 6 gadiem, 2013.05.05 19:15

Patika ļoti!Anitas rīkotie pasākumi vienmēr ir ļoti sirsnīgi un izdomas pilni.paldies!Lai veicas arī turpmāk,gaidīšu atkal kādu jaunu viņas rīkotu pasākumu.

pirms 6 gadiem, 2013.05.02 15:03

klausītājs

Lai veicas jaunajiem,koncerts bija jauks, bet šiem "tā lūk" ..nu ja...
Mūzikas skolai biežāk vajadzētu šādus koncertus.

pirms 6 gadiem, 2013.04.30 21:20

Ļoti patika. Jubilejas pasākums bija fantastisks.

pirms 6 gadiem, 2013.04.29 17:30

Tā,lūk !

Avotā(i) guni kūra,
Galviņā kam skalojās(i) !

pirms 6 gadiem, 2013.04.29 10:58

Izglītība