Nosauc izglītības kvalitātes līderus 2

Sarīkojumā „Paldies, skolotāj!” 37 pedagogi saņēma atzinību par teicamu darbu, bet seši - „Panākumu balvu”'. Skolotāju godināšana 12. novembrī notika Bauskas pilī. To rīkoja Bauskas rajona Izglītības pārvalde (IP) - struktūra, kas vēl darbosies līdz šī gada 31. decembrim.Jau devīto reizi IP rezumēja kādreizējā Bauskas rajona skolu izglītības kvalitātes vērtēšanas rezultātus sešās pamatjomās, informē pārvaldes vadītājas vietniece Anita Velmunska. Viņa pieļauj, ka turpmāk katrā novadā skolu darbības nozares tiks analizētas atsevišķi, taču uzskata - ir jāsaglabā arī kopīgas aktivitātes.Iztaujāts par starpnovadu sadarbību, Vecumnieku novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Jānis Kalniņš atbild: „Kontakti noteikti ir jāveido un jādomā arī par kopīgām, vienojošām lietām. Vecumnieku novada domes iepriekšējā sēdē deputāti runāja par atsevišķas izglītības pārraudzības struktūras izveidi. Iecavā tas jau ir izdarīts, taču mēs augsti vērtējam līdzšinējās rajona Izglītības pārvaldes darbību un konsultējamies ar tās speciālistiem par jauna modeļa ieviešanu savā administratīvajā teritorijā.”Kvalitātes vērtēšana par 2008./2009. mācību gadā paveikto notika Bauskas, Vecumnieku, Rundāles novada skolās, kā arī Iecavas novada Dartijas sākumskolā. Pārējās Iecavas reģiona skolas procesā neiesaistījās. Plašāku informāciju par sarīkojuma „Paldies, skolotāj!” saturu varēsit lasīt laikraksta drukātajā versijā 16. novembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

PASĀKUMA VIESE

Es arī tur biju un man ļoooti patika. Paldies Izglītības pārvaldes meitenēm par kārtējo jauko, interesanto un saturīgo pasākumu. Tie tiešām bija svētki pedagogiem.
PALDIES!!!!!
Btw, iecavnieki paši vainīgi, ka noskauda skaistu mirkli saviem skolotājiem.

pirms 10 gadiem, 2009.11.13 14:11

skolotāja

Un kādu gan bonusu sev ieguva Iecavas skolas kuras nepiedalījās, tādejādi apdalot savus pedagogus ar iespēju saņemt pateicību par savu darbu?

pirms 10 gadiem, 2009.11.13 10:49

Izglītība