Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidroti labākie valodnieki un vēsturnieki 8

Šonedēļ rajona skolu audzēkņi apliecina savas zināšanas vairākās mācību priekšmetu olimpiādēs. Pirmdien, 9. februārī, 34 vidusskolēni sacentās latviešu valodas un literatūras rajona olimpiādē.Tā «Bauskas Dzīvi» informē rajona latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskās apvienības vadītāja Vija Cerusa.Viņa atzina, ka šogad uzdevumi bijuši ļoti grūti. Lai veiktu darbu, vajadzēja izcilas valodas prasmes – bija jāzīmē shēmas, jāliek pieturzīmes, jāzina skaņu pārmaiņas, vārdu sastāvs un vārdšķiras. Sarežģīts bija tests par notikumiem literatūrā pagājušajā gadā. Skolēni rakstīja arī domrakstu.11. klašu grupā labākais darbs bija Skaistkalnes vidusskolas audzēknei Klintai Kaļķei. Jaunieti konkursam sagatavoja skolotāja Ineta Skustā. Otrajā vietā Vecumnieku vidusskolas audzēkne Ieva Kraukle, trešajā – Bauskas 1. vidusskolas skolniece Elīna Millere.12. klašu grupā labākā bija Bauskas 1. vidusskolas 12.c klases audzēkne Līga Paušus, 2. vietā Vecumnieku vidusskolas skolniece Maija Teseļska, trešajā – Ginta Sirmane no Bauskas 1. vidusskolas.«Līgai ir dziļa un nopietna interese par literatūru, viņa daudz lasa, prot izteikt savu vērtējumu, interesējas par aktualitātēm literatūrā. Gan viņa, gan klasesbiedre Ginta ieguldīja lielu darbu, gatavojoties olimpiādei. Jaukas, intelektuāli un emocionāli bagātas, mākslinieciskas meitenes,» raksturoja Vija Cerusa.Savas zināšanas vēsturē vakar, 10. februārī, rajona olimpiādē apliecināja 9. un 12. klašu 49 audzēkņi. Tā informē rajona vēstures un politikas skolotāju metodiskās apvienības vadītāja Ligita Būmeistare. 12. klašu grupā labākās zināšanas ir Bauskas 1. vidusskolas skolniecei Gunai Bērziņai, 2. vieta – Madarai Uzaitei no Iecavas vidusskolas, 3. vietā Sandija Fišere no Pilsrundāles vidusskolas. Atzinības raksti piešķirti Egijai Žaugrei un Jurim Duntavam no Uzvaras vidusskolas un Ervīnam Vasko no Misas vidusskolas.9. klašu grupā uzvarētājs ir Krišs Kozlovs no Iecavas vidusskolas, 2. vietā Kristaps Zaķis, trešais Klāvs Galenieks, abi no Bauskas 1. vidusskolas. Atzinību guvuši Aigars Valans no Mežgaļu pamatskolas, Anna Vaļecka no Misas vidusskolas un Matīss Vilciņš no Bauskas pilsētas pamatskolas.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Vikingi

Matiss Vilcins malacis vins ir labakais, vins ir musu speks un gods

pirms 7 gadiem, 2012.12.07 10:52

labais

Paldies visiem skolotājiem, kuri strādā ar talantīgajiem skolēniem un arī tiem, kuri vēlas darīt ko vairāk, nekā tas ir nepieciešams mācību stundās.

pirms 11 gadiem, 2009.02.14 22:24

Žanis

Matiss VIlcins feins puisis, vestrunieks uz goda!

pirms 5 gadiem, 2014.03.02 20:35

Madars Kažis

Man ir gods dzīvot Matīsa istabā un gulēt viņa gultā, kamēr viņš ir devies pieredzes apmaiņā uz Somiju! paldies Tev, Matīs!

pirms 5 gadiem, 2014.03.02 20:36

Žanis

Jā, Matīss patiešām ir kārtīgs vēsturnieks, ļoti zinātkārs!

pirms 5 gadiem, 2014.04.04 20:52

Igors

Matīss ir daudz labāks mīlnieks nekā vēsturnieks

pirms 5 gadiem, 2014.04.05 14:11

Linda

Tik tiešām malači. Prieks par jaunatni. Un Matīss patiešām ir lielisks mīlnieks...

pirms 5 gadiem, 2014.12.10 20:39

Izglītība