Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novadu skolās remontē telpas 4

Vasaras brīvlaiku mūspuses visu četru novadu mācību iestādēs izmanto, lai remontētu un labiekārtotu klases un citas telpas.

Vecumnieku novada Skaistkalnes vidusskolas direktore Svetlana Vāverniece priecājas, ka mazās skoliņas ēka jeb sākumskola jau kaut rīt varētu uzņemt audzēkņus. Plānoto darbu sarakstam ir pielikts punkts – skaisti izremontēta aktu zāle, salaboti telpas griesti, iegādāti jauni krēsli un interaktīvā tāfele.

Pagājušogad lielā skola bija pievērsusies puišu darbnīcas materiālās bāzes sakārtošanai, šovasar kārta pienākusi meiteņu mājturības klašu labiekārtošanai. Rezultātā trīs telpas līdz augusta beigām tiks pilnībā sagatavotas un aprīkotas: mācību klase, pavārmākslas telpa un šūšanas kabinets, kurai iegādātas jaunas šujmašīnas.

Papildus ar jaunu tehniku tiek aprīkoti skolas ģeogrāfijas, informātikas, vēstures un literatūras kabineti, kam iegādāti septiņi jauni datori un projektori.

Iecavas vidusskola septembrī varēs lepoties ar rekonstruētu apkures sistēmu. Te strādā SIA «Sanart». Skolas saimnieciskās daļas vadītāja Daiga Skuja teic, ka jau no Jāņiem ar pašu skolas darbinieku spēkiem notiek sīki kosmētiskie remontdarbi, turpinās daļēji aprīkoto ģeogrāfijas, sociālo zinātņu un mūzikas mācību telpu labiekārtošana.

Bauskas novada Īslīces vidusskolā pašlaik notiek telpu sagatavošana saspringtam remontdarbu periodam, informē skolas saimnieks Jānis Greiers.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Jānis Greiers

Sagatavošanās remontdarbiem notiek Īslīces vidusskolas struktūrvienībā Rītausmās,Lauku iela 6. Remontdarbi skolēnu vasaras brīvlaika laikā sākās jau jūnija sākumā. Neuzskaitīšu visus sīkos remontdarbus, kurus veica skolas tehniskais personāls gan pirmsskolas izglītības grupiņā Īslīces kultūras namā, gan vidusskolas telpās, bet pieminēšu tikai lielākos. Pielabots un atjaunots grīdas krāsojums 8 klasēs. Pašlaik notiek vecā korpusa abu kāpņu laukumu no pirmā līdz trešajam stāvam kosmētiskais remonts. Paralēli notiek jaunā korpusa trešā stāva koridora remontdarbi 200 kvadrātmetru platībā. Gribu pateikt paldies visu bērnu vecāku vārdā visu skolu tehniskajam personālam un skolotājiem , kuri piedalījās un turpina piedalīties darbos, kuri palīdzēs mūsu bērniem justies labāk mācību iestādēs.

pirms 6 gadiem, 2013.07.31 08:08

smieklīgi

kas te notiek, lielīšanās?Vai te jāatskaitās ,cik tapetes norautas un cik griesti pielikti?

pirms 6 gadiem, 2013.07.31 19:14

Īslīciete

pavisam vienkārši, nevis notiek telpu sagatavošana remontdarbiem, bet darbiņi uzsākti jau jūnijā! Tas ir paskaidrojums, neprecīzajam tekstam.

pirms 6 gadiem, 2013.08.01 09:57

Lasītāja

Ļoti labi, ka skolas saimnieks te uzraksta padarītos darbus un pasaka paldies līdzcilvēkiem. Labas lietas un labi vārdi ir jādaudzina, nevis tikai baušķenieku stilā jāgāž žults. Paldies, Greiera kungs!

pirms 6 gadiem, 2013.08.01 21:03

Izglītība