Saulaine gaida studentus 9

Saulaines profesionālā vidusskola turpina audzēkņu uzņemšanu jaunās programmās. Mācības jauniešiem būs jāsāk janvāra vidū, informē skolas direktors Jānis Beķeris.«Īpaši gaidām jauniešus ar vidējo izglītību klientu apkalpošanas specialitātē. Pēc pusotra gada mācībām viņi varēs strādāt bankās, klientu apkalpošanas centros, pastā, citās iestādēs un uzņēmumos. Svarīgi arī tas, ka šajā specialitātē studējošajiem ir iespēja saņemt Eiropas Savienības piešķirto stipendiju līdz pat 80 latiem,» stāsta J. Beķeris.  Direktors piebilst, ka skolā šī ir jauna programma, studentiem mācību process solās būt radošs un interesants. Pieteikumi no studētgribētājiem vēl tiek gaidīti janvāra pirmajā nedēļā.Armands Rimševics no Gailīšu pagasta nolēmis mācīties Saulainē un apgūt klientu apkalpošanas speciālista profesiju, jo viņam tas šķiet perspektīvs amats. Jaunietis ir pabeidzis Uzvaras vidusskolu, sācis studijas Rīgas Tehniskajā universitātē, taču aptvēris, ka tur izvēlētā profesija nebūs saistoša. Viņš cer, ka studentu grupu Saulainē izdosies nokomplektēt un mācības janvāra vidū varēs sākt.  Arī Bauskas 2. vidusskolas absolvente Sarmīte Krivinska labprāt mācītos Saulainē. Galvenie viņas argumenti par labu izvēlētajai profesijai ir iespēja apgūt noderīgu amatu, kā arī skolas atrašanās tuvu Bauskai.J. Beķeris piebilst, ka martā mācības paredzēts sākt pavāru kursam. Arī te gaidīti vidusskolu absolventi. Izglītošanās šajā specialitātē paredzēta vienu gadu.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

students-hmmm

Vispirms iemācies pareizi rakstīt,bet ne pārgudri spriedelē...
Būs visas metināšanai nepieciešamās iekārtas,pie tam jaunākās un modernākās!

pirms 7 gadiem, 2012.12.30 19:11

hmmm

saulainei japiedava vajadzigas profesijas? par ko jus runajiet?

labs frezetajs shodien ir zelta verts gan lv gan jebkura cita eiropas valsti bet jautajums vai saulainei maz ir kartiga CNC freze ?
kautvai tiem pashiem metinatajiem----vai skolai ir rengens ar ko parbaudit metinajumu?vai ir iekartas kas lauj metinak biezaku metalu par 4mm?

mana skatijuma ta skola jau sen jasledz ciet-------pritons

pirms 7 gadiem, 2012.12.30 15:27

tehniskajai

Kāpēc tāds nejauks texts ? Ko Jūs personīgi ziniet par šo jaunieti ? Un..., lai kāds arī nebūtu iemesls, neklājās publiski ''nolikt''. Gan jau viņš bez mūsu līdzdalības pratīs veidot savu dzīvi.Lai Jums jauks Jaunais gads !

pirms 7 gadiem, 2012.12.30 15:13

students

Nākošajā rudenī,pēc ES projekta pabeigšanas,tiks uzsākta arī metinātāju apmācība.

pirms 7 gadiem, 2012.12.30 13:09

tehniskā

"Labs "spriedums - tehniskajā universitātē iegūtā profesija nebūs saistoša. Tulkojumā - nebiju spējīgs tikt līdzi.

pirms 7 gadiem, 2012.12.30 08:34

Saulainei jāpiedāvā tās profesijas ,kuras nepieciešamas uzņēmējdarbībā,bet nevis jāgatavo nākošie bezdarbnieki un aizceļotāji uz ārzemēm. Šeit ir jābūt izpētei par pieprasījumu.(virpotāji,metinātāji,kvalificēti traktortehnikas pārzinātāji,zinoši automehāniķi )Armandam kurš nebija spējīgs mācīties Tehniskajā universitātē jāmācās praktisku darbu un jākļūst par labu amata pratēju,bet nevis jādomā par bikšu deldēšanu kādā kabinetā.SAULAINEI ir labas iestrādes un tās ir nepieciešams paplašināt,pilnveidot.

pirms 7 gadiem, 2012.12.29 21:33

kika

Vai tad bankās bez augstākās izglītības ņems strādāt?nepietiks taču ar šo saulaines pabeigto kursu.

pirms 7 gadiem, 2012.12.29 17:47

Izglītība