Par nozagto automašīnu informē pēc mēneša 2

Zādzību skaits un nozagto lietu dažādība palielinās ar katru dienu, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Prevencijas nodaļas inspektore Diāna Purviņa.Naktī no 8. uz 9. februāri Brunavas pagasta Grenctālē automašīnai «Volvo» nozagtas abas valsts numura zīmes. Policija aizturējusi kādu 1964. gadā dzimušu vīrieti. Lielveikalā «Maxima» Bauskā viņš nozadzis DVD disku iepakojumu. Zādzība notikusi 6. februārī ap plkst. 10.24. Savukārt no glabātuves Brunavas pagastā nozagts gāzes balons. Zādzība notikusi laikā no 8. februāra plkst. 17 līdz 9. februāra plkst. 11.30. Zagļi iekļuvuši glabātuvē, atlaužot piekaramo atslēgu. Policijā 9. februāri saņemts iesniegums par nozagtu automobili «Nissan primera». Mašīna atradusies Bauskā, Salātu ielā. Zādzība esot notikusi laikā no pērnā gada 25. decembra līdz šī gada 14. janvārim.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

neviens nav zadzis veco lūzni, tas tik ir kārtējais sviests, ar kuru īpašnieks netiek galā!! atdod naudu(parādu), dabūsi lūzni atpakaļ!!! Vai tad tā ir mašīna, kura ir metaloma cenā!!!

pirms 10 gadiem, 2010.02.11 15:00

Dalbojobus

Laicīgi paziņoja, par auto zādzību! Tās ir normāli, ka nozog lūzni kuru 20 dienas mētā uz ielas, pēctam vēl 2 nedēļas štuko , ko lai dara!! Ganjau, ka bija ieputināts kupenā un Vides serviss vācot sniegu no ielām, savāca kopā ar sniegu un aizveda uz svalku... Pavasarī atradīsies

pirms 10 gadiem, 2010.02.10 17:29

Kriminālziņas