Svētku nedēļas nogalē salauzts žogs pie centra «Ābele» 3

Svētki nedēļas nogalē Bauskā aizvadīti mierīgi. Policijas pārstāvji atzina, ka Kantrimūzikas festivāla laikā pārkāpumi nav konstatēti. Vairāk darba ir bijis veselības jomas speciālistiem. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta dispečere informēja, ka pie veikala «Rimi» laukuma astoņus gadus vecam bērnam netīšām iespēris zirgs. Bērns guvis galvas smadzeņu satricinājumu. Citas sūdzības pārsvarā saņemtas saistībā ar karsto laiku. Cilvēki stāsta par galvassāpēm, daudziem ir paaugstināta temperatūra. Apaukstēšanās iemesls ir dažu vēlme par daudz atvēsināties. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigādes Bauskas daļas ugunsdzēsējiem nav bijis nekādu darbu saistībā ar svētkiem. Dispečere Jeļena Jevsjukova ziņo, ka sestdien, 10. jūlijā, plkst. 14.05 saņemts izsaukums uz Dāviņu pagastu, kur pretim mehāniskajām darbnīcām dega sausā zāle 5000 kvadrātmetru platībā. Uz notikuma vietu izbrauca viena Bauskas daļas autocisterna. Savukārt 11. jūlijā pēc pusnakts saņemts izsaukums uz Vecumnieku novada «Celmiņiem». Māja dega 60 kvadrātmetru platībā. Dzēšanas darbos piedalījās Vecumnieku posteņa ugunsdzēsēji.Pilsētā tomēr ir noticis vandalisms. Bauskas pilsētas pārvaldes kārtībnieks Aldonis Buls informēja, ka naktī no 9. uz 10. jūliju salauzts žogs pie daudzfunkcionālā rehabilitācijas centra «Ābele» Rūpniecības ielā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Laucins

Kas notiek Bauskas 2vidus skolas stadionā? Tāds pats vandālism lauž. Dzērāju pilns kaujas un sit pudeles . Vai tiešām skolas vadība neredz? Laikam jāaicina Beztabū lai paskatās kas notiek skolas pagalmā.

pirms 10 gadiem, 2010.07.12 10:03

Vika

Nu cik gan debīliem un truliem jābūt tiem lopiem ( par cilvēkiem šadus izdimteņus ir grūti nodevēt). šitadi būtu ar steigu jāizolē! Un uz ilgu laiku!

pirms 10 gadiem, 2010.07.11 20:26

Kriminālziņas