Zagļus Vecumniekos pārsteidz signalizācija 2

Signalizācijas iedarbošanās un apsargu operatīva ierašanās paglāba Vecumniekos kādu māju no apzagšanas. Tā informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.Mēģinājums iekļūt kādā dzīvojamā mājā Vecumniekos notika 15. novembrī ap plkst. 18. Mājai tika atlauztas ieejas durvis, salauzta iekaļamās atslēgas serdene, sasista pie durvīm novietotā fotosensora lampa. Tomēr garnadži ēkā neiekļuva, jo nostrādāja signalizācija. Notikuma vietā nekavējoties ieradās apsardzes firmas darbinieki. Zagļi aizskrēja un no mājas neko nepaspēja paņemt. Policija lūdz atsaukties notikuma aculieciniekus, zvanot pa tālruņiem 02 vai 63902100.  Saimniekiem Skaistkalnē gan nepaveicās. Te no kādas mājas 15. novembrī laikā no plkst. 21 līdz plkst. 23 nozagts televizors. Policija sākusi kriminālprocesu. Prāvs laupījums zagļiem bijis naktī no 12. uz 13. novembri Vecumniekos. Atlaužot vārtu piekaramo atslēgu un iekļūstot nožogotā teritorijā, zagļi nonākuši pie metāla konteinera. Atlauzta arī tā atslēga un nozagtas ļoti daudzas mantas: zāles pļāvējs, benzīna ģenerators, trimeris, saliekamās alumīnija trepes, atpūtas krēsli, betona maisītājs, elektriskais zāģis, perforators, slīpmašīna, benzīna motors, arī velosipēds.Apzagts kāds cilvēks uzņēmumā Ceraukstes pagastā. 14. novembrī laikā no plkst. 10 līdz plkst. 12 no ģērbtuves skapīša, pielāgojot atslēgu, nozagts maks ar tajā esošajiem 140 latiem, bankas maksājumu karti un mobilais telefons «Nokia».

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Haija

Visu cieņu apsardzes darbiniekiem ne tikai Vecumniekos,bet arī Bauskā,Iecavā u.c.,jo šie vīri tiešām savu nelielo algu nopelna godam!Turaties,lai viss izdodas!

pirms 10 gadiem, 2010.11.16 20:12

es

Tieshaam patiess prieks par apsardzes darbinieka Aivara Balasko riiciibu. Aatri un objektiivi, kaa arii profesionaali tika noreageets. Saimniekam buutu loti lieli zaudeejumi. Paldies par profesionaalu pieeju saviem darba pienaakumiem.

pirms 10 gadiem, 2010.11.16 18:04

Kriminālziņas