Aicina uz «Miljona» sezonas noslēguma koncertu 4

Bauskas bērnu un jauniešu centra vokālās studijas «Miljons» sezonas noslēguma koncerts «Kino» pilsētas tautas namā notiks piektdien, 4. jūnijā, informē studijas vadītāja Māra Filipoviča. Publika pirmo reizi uz skatuves kopā ar bērniem ieraudzīs arī septiņas dziedošas māmiņas. Kopš rudens viņas cītīgi apmeklēja mēģinājumus un iestudēja programmu, kurā skanēs melodijas no kinofilmām. Koncerta režisore ir Lilita Lauskiniece – Rundāles novada domes kultūras nodaļas speciāliste. Dziedošās māmiņas un bērni 5. jūnijā piedalīsies arī Rundāles novada svētkos un koncertēs pils dārza Zaļajā teātrī.Plašāku publikāciju par dziedošajām ģimenēm varēsit lasīt tematiskajā lappusē «Izglītība un kultūra» nākamnedēļ.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Nefanoju

par Miljonu, bet šodien Rundālē puisis TRIN TRAVU dziedāja skaisti un bija atraktīvs.

pirms 10 gadiem, 2010.06.05 21:33

Feinā

Super!!! Ļoti patika koncerts:))Par skaņu laikam Bauskas Tautas namā būs jābūt neapmierinātiem līdz galam vienmēr..Tā nu tas ir,bet ir jābauda uzstāšanās un jāmēģina pievērt acis uz nedaudz skaļo atbalsi... :)

pirms 10 gadiem, 2010.06.05 11:09

Fanu kluba atbalsts

Jauks koncerts! Varēja mazliet klusāku fonogrammu, mikrefonus :)

pirms 10 gadiem, 2010.06.04 22:43

Fanu klubs

Super! Varēs atkal ievērtēt Māriņas fantastisko darbu ar dziedošajiem Bauskas novada bērniem!!Lai jauks vakars kopā ar Miljonu!!Pievienojies!

pirms 10 gadiem, 2010.06.04 13:39

Kultūra un izklaide