Aicina uz tikšanos dzejiskā noskaņā 3

Šogad interesentus reizi mēnesī «Bauskas Dzīves» redakcijā kopā aicina filoloģe Sandra Cīrule, lai rakstošajiem atjaunotu zināšanas par literatūras veidiem un virzieniem, kā arī par poētiku. Kārtējā tikšanās laikraksta redakcijā būs svētdien, 18. martā.Nupat klajā nākusi novadnieka Mārča Kalniņa dziesmu krājuma bērniem «Laimes putns» 1. daļa. Kompozīcijām viņš izvēlējies galvenokārt Bauskas novada literātu dzeju. Viņu vidū Ināra Druva, Dagnija Gasūna, Liliana Skudra, Olita Simaško, arī Vilis Plūdons, Ziedonis Purvs, Vitauts Ļūdēns un citi.Ar M. Kalniņa dziesmu krājumu varēs iepazīties svētdien, 18. martā, pulksten 12 «Bauskas Dzīves» redakcijā, kad turpināsim lekcijas nodarbības un izvēlēsimies vārsmas Lieldienu un pavasara literārai lappusei. Ļoti gaidīti jauni dalībnieki, kam tuva dzeja un kuri arī paši mēģina izpausties vārsmās.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

sofija

Beidzot mūsu novada dižākajam komponistam Mārcim Kalniņam - nepelnīti piemirstajam- iznākusi grāmata.Iegādājos pirmo daļu - esmu sajūsmā. Paldies meitai Ilzei , kura drīzumā palīdzēs tēvam izdot otro šīs grāmatas daļu. Ar nepacietību gaidīšu, jo man skolas darbā šie dziesmu materiāli ir ļoti noderīgi. Un dziesmu vārdi.......tie taču arī skan kā mūzika - Ināras Druvas, Dagnijas Gasūnas, Lilianas Skudras utt.

Jūs esat mūsu novada lepnums!!!

Būtu patīkami , ja būtu ar Jums un dzejniecēm kāda tikšanās Kultūras namā - lielākam cilvēku un jūsu talanta cienītāju lokam.

pirms 8 gadiem, 2012.07.20 12:52

,,.. smejos ziedos seju pasleepusi es veel klusi klusi,,. .,

pirms 9 gadiem, 2012.03.17 22:51

Iedzīvotāja

Paldies komponistam par dziesmu "Laimes putns", jauka

pirms 9 gadiem, 2012.03.16 22:00

Kultūra un izklaide