Amatnieku tirdziņā gaidīja vairāk pircēju 7

Trīs dienas – no 13. līdz 15. decembrim – Amatniecības un mākslas centrā «Bauskas skapis» Bērnu un jauniešu centrā (BJC) notika Johannas gadatirgus. Te varēja apskatīt un nopirkt vietējo amatnieku darbus un strādāt dažādās radošajās darbnīcās.

Nogaršot cukurā grauzdētas mandeles piedāvāja baušķeniece Santa Pabērza, bija nopērkami codietes Dairas Jātnieces pīrāgi un maize, Ineses Gedvartes kliņģerīši, SIA «Gusto» dabiskā kosmētika, tamborējumi, izšuvumi, tekstilmozaīkas, tautiskie brunči, adīti cimdi un zeķes. Biteniece Anda Gile no Brunavas stāsta, ka medus šogad jau izpirkts, palikusi vienīgi smarža, ko Anda piedāvāja ņemt līdzi, nopērkot vaska sveces vai no vaska lietus eglīšu rotājumus.Gribētos vairāk apmeklētāju Johannas tirgū, bet jāņem vērā, ka šogad Ziemassvētku tirdziņi ir pilsētas mācību iestādēs, atzīst Veronika Puķe, BJC metodiķe. BJC zālē paši jaunākie Johannas tirdziņa viesi piedalījās Ilzes Krieviņas vadītās rokdarbu studijas «Kamolītis» dalībnieku iestudētajā Margaritas Stārastes «Ziemas pasakas» uzvedumā.Radošajās darbnīcās varēja pagatavot skaistas lietas – tapošanu mācīja Mārīte Bluša, jaukus nieciņus no ādas varēja gatavot kopā ar Ievu Bronko-Pastori. Darbnīcas apmeklēja galvenokārt bērni kopā ar vecākiem. Rosīgāka darbošanās notika keramikas darbnīcā pie Tijas Bušmanes, kur šoreiz nemīcīja mālu, bet gan piparkūku mīklu.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

rsrsa

Būtu bijusi pieejama informācija par to redzamaas vietās vai attiecīgajās interneta vietnēs, tad apmeklētāju būtu vairāk...

pirms 8 gadiem, 2012.12.20 11:19

vox pro

Pareizi, kur, piemēram Rīgā ir tāds salons un par tādām cenām kā "" Māksla""? Cik tur baušķenieku iepērkas, Rīgas baroholkas kudī labākas, vai ne?

pirms 8 gadiem, 2012.12.17 23:41

vox

Bauskā kaut ko mēģināt pārdot, tas ir neprāts. Baušķeniekiem vajadzīgas vien sēnes un vēl mušpapīrs. Kas tad te bauskš ir, nu nekā, galīgi nekā, Rīgā, tur jau gan! Tāds šajā pilsētā ir dominējošais viedoklis. Un tad aizbrauc uz Rīgu, nopērk drūmo sūdu par trīsreiz lielāku cenu un jūtas coooool!

pirms 8 gadiem, 2012.12.17 23:36

Anna

Manuprāt, ja vēlas iedibināt ko jaunu, skaistu un interesantu, ir jāpiestrādā pie reklāmas, nevis tik vien jāuzraksta kā- Johannas tirgus. Re, kur rezultāts!

pirms 8 gadiem, 2012.12.16 22:58

Kultūra un izklaide