Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Armands Rutkovskis – «Misters talants» 34

Vokālās studijas «Miljons» solists, deviņus gadus vecais Armands Rutkovskis tikko kā atgriezies no Bulgārijas, kur piedalījās starptautiskā konkursā «Little Miss&Mister Planet» un uzvarēja, iegūstot titulu «Misters talants», informē studijas vadītāja Māra Filipoviča.Jau ilgāku laiku pirms zēna došanās uz šo konkursu «Bauskas Dzīve» par to rakstīja un aicināja ļaudis ziedot, lai Armands vispār varētu aizbraukt uz Bulgāriju. Puiša atbalstam tika rīkots arī labdarības koncerts Bauskas tautas namā, kur uzstājās Bērnu un jauniešu centra studijas «Miljons» dalībnieki un citi Bauskas un apkārtnes dziedošie jaunieši. Nu visi kopā varam būt gandarīti, ka Armandam Rutkovskim ir izdevies!

Pievieno komentāru

Komentāri 34

Armanda mammai

Tātad arī ieguldot darbu ir jāiegulda līdzekļi! Manuprāt labdarība jau sāk iet pārāk tālu!

pirms 9 gadiem, 2010.06.26 11:43

A.

Ak šausmas. Cilvēki, tik gudri tagat te anonīmi kritizēt bērnu? Ja jūs uzskatat,ka tas ir KRUTI izteikt kritiku bērnam kurš savos 8 gados ir sasndiedzis tik daudz, uzrakstiet viņam uz dr.lv vēstuli! ;) Es saprotu, cik cilvēku- tik viedokļi, bet tik un tā jūs KRITIĶĪ savos 8 gados bijāt kaut ko tādu sasnieguši?? Malais Armand, prieks par tevi! Tā tik turpini!

pirms 9 gadiem, 2010.06.22 23:08

bumba

Armanda mammai Tas ir milzīgs darbs no manas un bērna puses.

Padomā vēlreiz kā milzīgais darbs tas īsti ir...

Bet zēns malacis!!! Tā turpināt!

pirms 9 gadiem, 2010.06.22 20:21

Lai veicas!

Lai veicas Armandam, bet kāpēc tādu publicitāti saceļ ap šo pasākumu.
Man liekas, ka daļa
vaina jāuzņema sarī tuvineikiem, kuri ļoti saasināti uztver šo notikumu!

pirms 9 gadiem, 2010.06.22 15:32

M.Z.

Armandu es pazīstu jau no 3 g.v. Varu teikt, ka viņam piemīt viss nepieciešamais (iedzimta muzikalitāte, interese un mīlestība pret mūziku, darbs), lai pamazām virzītos pa dziedātāja karjeras kāpnēm. Tituls " talants" ir citu pamanīts un pelnīts. Mēs, latvieši, varam lepoties, ka mums ir tik tiešām ļoti daudz talantīgu bērnu. Bet jāatceras, ka "klinģeri nekrīt no debesīm".... Mīļie zemgalieši, baušķenieki, neskaudīsim citu veiksmei, bet priecāsimies par viņiem, atbalstīsim viņus.

pirms 9 gadiem, 2010.06.22 13:56

komentāra atpazinēja

reizēm cilvēku nodod viens vienīgs vārdiņš piemēram vārdiņš "TAK" - rakstītājs ir zināms
vai kauns nemaz nav.

pirms 9 gadiem, 2010.06.22 13:33

baušķeniece

laikam Jelgavā dzīvo labāki cilvēki. Tur skauģu naw. ja neticiet apskatiet Zemgales ziņas, tur viņi gan savu dalībnieci un Bauskas Armandu ar komentāriem neaizskar.

pirms 9 gadiem, 2010.06.22 13:25

armanda māsica

malacītis tā tik turpini :*
P.S.kas jums visiem tā ir pa maza bērna kritizēšanu. viņš to ir pelnijis un viss.
ja jūs gribētu lai jūsu bērni piedalās šāda veida konkursos, kas jums liedz viņus tur sūtī(paši vainīgi ka neko nedarat)

pirms 9 gadiem, 2010.06.22 00:32

es

Sveiciens mazajam varētājam! Balss, skaista, talants ir, darbs ieguldīts... Malacis puika, tā turpināt! Un Armanda vecvecākiem lai izturība!!! :)

pirms 9 gadiem, 2010.06.22 00:11

Sc

Ek, cilvēciņi! To nu mēs mākam - kritizēt! Bet priecāties līdzi un darīt ko jēdzīgu visi nemāk, diemžēl :( Atrodas taču "kropļi", kas demolē kaut ko noderīgu un skaistu - i mūsu pilsētās, i Internetā! :(
Armands - malacis! Un tur nu ir gan viņa, gan arī viņa mammas nopelns! Talantīgs puika, ļoti!!! :)) Galvenais, Armand, neņem galvā to negatīvo, kas tagad te "gāžās", turpini dziedāt un priecēt mūs, jo ir jau cilvēki, kas novērtē Tavu talantu!!!!!!!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2010.06.21 23:48

Armanda mamma

Atbilde LABS:Armands uzvarēja konkursa atlasē Jelgavā.Bauskā tāds netika rīkots.Ar pazīšanām tur nav nekāda pat mazākā sakara.Ja gribat lai arī Jūsu bērni piedalās konkursos,tad virziet,strādājiet,palīdziet un dzīvojat tam visam līdz,nevis gaidiet kad kāds to caur pazīšanos jums plīdzēsi.Tas ir milzīgs darbs no manas un bērna puses.

pirms 9 gadiem, 2010.06.21 22:42

Armanda mamma

Atbilde LABS:Armands uzvarēja konkursa atlasē Jelgavā.Bauskā tāds netika rīkots.Ar pazīšanām tur nav nekāda pat mazākā sakara.Ja gribat lai arī Jūsu bērni piedalās konkursos,tad virziet,strādājiet,palīdziet un dzīvojat tam visam līdz,nevis gaidiet kad kāds to caur pazīšanos jums plīdzēsi.Tas ir milzīgs darbs no manas un bērna puses.

pirms 9 gadiem, 2010.06.21 22:41

Ieva no "Miljona"

Armand, kā pats par sevi dziedi "Es esmu džekiņš baigi foršs..." un tu arī esi! Manuprāt, Tu pierādiji visiem uz ko patiesībā esi spējīgs! Man ir ļoti liels prieks par Tevi un taviem panākumiem, tādēļ novēlu, lai Tu nepadodies un nākamo gadu strādātu vēl uzcītīgak, jo ticu, ka šis nav tavs pēdējais lielais panākums!

pirms 9 gadiem, 2010.06.21 21:32

Elina

man liels prieks par Armandu, jo vins to patiesam pelnijis.
un parejiem vecakiem kas uzskata ka vinu berni ir talantigi ieteiktu vairak viniem pieversties un pasiem meklet iespejas kur bernu aizsutit, nevis gaidit ka kads to izdaris vinu vieta.
ir teiciens:"Kas mekle tas atrod" ta ka pietiek skaust, viss ir jusu pasu rokas.

pirms 9 gadiem, 2010.06.21 21:24

URL

Ilzei ... Jūs droši vien ļoti attāla no kultūras (tātad arī no mākslas), ja atšķirīga viedokļa paušanu saucat par "riešanu" . Derētu to pamācīties.

pirms 9 gadiem, 2010.06.21 14:12

Kaktusiņš

............katram ir tiesības izteikt viedokl jo ikatrā viedoklī ir arī sava taisnība.....................

pirms 9 gadiem, 2010.06.21 14:07

secinājums

Kādam gan jābūt pieaugušam cilvēkam nelietim un skauģim,lai ņirgātos par mazu bērnu,kurš patiešām ir daudz vairāk un no sirds strādājis par šiem ķengu skrebelētājiem.Paldie visiem labajiem cilvēkiem,kuri atbalsta ar labiem vārdiem šo mazo zēnu.

pirms 9 gadiem, 2010.06.21 13:20

Kultūra un izklaide