«Baltie lāči» Līgo nakts ballē pilskalnā nespēlēs 8

Klausītāju iecienītā grupa «Baltie lāči» 23. jūnijā Bauskas pilskalnā sniegs koncertu un tūlīt pēc tā dosies uz Smilteni. Tur jau plkst. 23 viņiem jāsāk spēlēt ballē.Iepriekš sniegtā informācija, ka līdz rīta gaismai Bauskas pilskalna estrādē ar līgotājiem kopā būs grupa «Baltie lāči», nav pareiza. Turklāt tas nācis gaismā pilnīgi nejauši, 10. jūnijā portālā draugiem.lv pamanot reklāmu par pasākumu Smiltenē, atzīst Bauskas tautas nama direktora vietniece Nora Trasūne.«Situācija ir nejauka. Daudzi cilvēki biļetes pērk iepriekš tikai tāpēc, ka grib vakaru pavadīt kopā ar šo grupu. Viņiem varu ieteikt nākt uz pilskalnu jau ap plkst. 20, kad sāksies Līgo vakara koncerts,» tā Nora Trasūne.Grupas «Baltie lāči» menedžere Anete Kalniņa «Bauskas Dzīvei» raksta: «Par to, ka grupa «Baltie lāči» Līgo naktī spēlēs balli Smiltenē, Bauskas koncerta organizatori bija informēti. Nezinu un nevaru saprast, kāpēc uz afišām un vairākās interneta vietnēs joprojām ir nepareiza informācija. Grupa «Baltie lāči» ar klausītājiem Bauskā tiksies koncertā. Mūziķu vārdā ļoti atvainojos klausītājiem par maldināšanu. Jūtamies ļoti nelāgi šajā situācijā.»Atbildība par maldinošo informāciju jāuzņemas radošai apvienībai «Meistaru teātris». Tai līdzekļu trūkuma dēļ Bauskas Dome šogad uzticēja Līgo vakara pasākuma rīkošanu.Tā kā grupa «Baltie lāči» dodas uz Smilteni, balli Bauskā spēlēs grupa «Lauku muzikanti», tā 11. jūnijā Bauskas tautas namu informējusi Ilze Laila Purmaliete, kas pārstāv «Meistaru teātri», saka Nora Trasūne.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

fane

Inga Muižniece, ļoti ceru, ka atvainosieties Baltajiem Lāčiem par tiem nesmukajiem vārdiem, ko veltījāt viņiem draugiem.lv sadaļā.(Ceru, ka saprotiet par ko ir runa?). Vismaz man liekas, ka tas būtu tikai pieklājīgi...

pirms 12 gadiem, 2009.06.19 00:01

:((

Vienmēr ir bijis,ka ņem līdzi savu groziņu un šoreiz nedrīkstēs,lai Strīķeriem būtu noiets?Bet man nav naudiņas,lai ģimeni tur pabarotu,jo visu nakti tiek ēsts un dzerts.Mājās es to sarūpētu lētāk un gardāk.Vai tiešām pārbaudīs un liks visu izmest?

pirms 12 gadiem, 2009.06.18 16:19

**

Līdzi ņemt neko nedrīkstēs. Pie ieejas liks uzŗādīt somas. PIlnīgi nopietni. 'Paēdiet mājās.

pirms 12 gadiem, 2009.06.17 12:04

:)

man arī gribētos zināt, kā būs ar pīrāgiem un visu pārējo. Cepšu tak pati, bet ja nu pasākumā nevarēšu ienest šos. Katru gadu ejam līgo uz pilskalnu svinēt un mazo "galdiņu" vienmēr ņemam līdzi.

pirms 12 gadiem, 2009.06.16 15:00

bet kas tur ar tiem pīrāgiem, man kā Jāņu mātei kontrole sieru arī ņems nost?

pirms 12 gadiem, 2009.06.15 13:37

Voldis

Piekrītu, nav ko satraukties, būs gan labs "Balto lāču" koncerts, gan arī deju nakts ar "Lauku muzikantiem" .

pirms 12 gadiem, 2009.06.15 12:03

polly

"Lauku muzikanti" man vairāk iet pie sirds!! :)

pirms 12 gadiem, 2009.06.15 11:19

Kultūra un izklaide