Bauskas svētkos puto alus un dzīvesprieks 21

Bauskas novada trešie svētki izskanēja sestdien, 4. augustā. Tie risinājās pilsētas Rātslaukumā, visas dienas garumā pulcējot simtiem apmeklētāju.Pēc ilgiem laikiem laukums bija līksmotāju pārpilns. Sānu ieliņas piepildīja tirgotāji, mākslinieku pagalmiņā darbojās Lielā Murzas krāmu tirgus. Pilsētniekiem un svētku viesiem bija iespēja baudīt astoņu Latvijas alusdarītavu produkciju, bērni varēja priecāties atrakcijās.Pievakarē 22 novada uzņēmumu un iestāžu darbinieki devās gājienā no novada domes pa Kalna ielu uz Rātslaukumu. Par labāko noformējumu trīs kastes miestiņa ieguva Ceraukstes pagasta ļaudis.Novada svētkos pirmo reizi tika pasniegti pašvaldības augstākie apbalvojumi. Par mūža ieguldījumu alus darīšanas nozarē un Bauskas novada popularizēšanu apbalvojumu «Mūža ieguldījums» saņēma ilggadējs SIA «Bauskas alus» vadītājs un aldaris Kārlis Zālītis. Apbalvojumu «Bauskas novada Goda pilsonis» par Bauskas novada popularizēšanu saņēma aktrise Lāsma Kugrēna.Svētku koncertā piedalījās Īslīces aktieri un novada deju kopas. Atrakcijas «Jautrais skrējiens» finālā, par pāris sekundēm apsteidzot baušķenieku Andreju Kabalu, uzvarēja Digna Labuņķo no Vecsaules.Koncerts un balle ļaudis Rātslaukumā pulcēja līdz pat rīta stundai. Valsts policijas Bauskas iecirknī 5. augusta rītā paskaidroja, ka svētki pilsētā aizvadīti bez būtiskiem likumpārkāpumiem. Vairāk foto šeit . Vairāk par svētkiem lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā izdevumā pirmdien, 6. augustā.  

Pievieno komentāru

Komentāri 21

xxx

Man patika pirmo svētku organizācija.kas tos režisēja gan vairs neatminos, lai piedod šis cilvēciņš.bija tik dažādi un neparati.

pirms 8 gadiem, 2012.08.10 17:24

MR

Organizetaji malači un paldies arī domei! Paldies Bauskas alum par ideju un atbalstu!

pirms 8 gadiem, 2012.08.08 22:14

Lai vai kā, bet svētki visiem ir vajadzīgi. Paldies organizētājiem!

pirms 8 gadiem, 2012.08.07 19:19

Nu un Kugrēnmīle

"Apbalvojumu «Bauskas novada Goda pilsonis» par Bauskas novada popularizēšanu saņēma aktrise Lāsma Kugrēna."

Kurā vietā un kādā veidā viņa ir novadu popularizejusi?

pirms 8 gadiem, 2012.08.06 19:58

Kugrēnmīle

Lāsma Kugrēna ir lieliska aktrise, kas vienmēr godā un cieņā turējusi savu mīļāko pilsētu - Bausku. Godam nopelnīta atzinība.
Lai daudz lomu arī turpmāk!

pirms 8 gadiem, 2012.08.06 18:55

Viss bija ļoti jauki, bet L.Kugrēna apbalvojumu gan nebija pelnījusi. Nemaz tik diža aktrise nav, tiešām U.Dumpis un vēl citi novadnieki būtu vairāk piemēroti šādam apbalvojumam. Tad jau A.Slakterim arī dodam.

pirms 8 gadiem, 2012.08.06 13:25

to NU

Pilnīgi piekrītu, ka apbalvotaji ir kaut ko sapipejušies. Pasakiet ko viduveja aktrise Kugrena ir izdarijusi Bauskas labā??? Būtu vismaz savu māju sakopusi, lai nestav kā špoks...

pirms 8 gadiem, 2012.08.06 12:12

:)

Pati piedalījos un tiešām mums likās dīvaini, ka mēģinājums ir visu priekšā, kad pasākums rit pilnā sparā. mēģinājumu vajadzēja rīkot no paša rīta vēl pirms visiem gājieniem un tirdziņiem.
Bet man ļoti patika svētki.
Īpašu paldies jāsaka par uzcelto sabiedrisko tualeti, kura visu laiku tika uzturēta ļoti tīra un kārtīga arī pa nakti! Bija patiess prieks, ka beidzot nav jāiet būdiņās, kurās regulāri nav tualetes papīra un "smarža" arī ļoti jauka.

pirms 8 gadiem, 2012.08.06 11:53

«Bauskas Dzīves» mārketinga speciāliste Dace Karļuka stāsta: «Lielākoties pilsētas svētku apmeklētāji ir pilsētnieki, jo uz lauksaimniekiem, zemniekiem šie svētki neattiecas. ..""
Vai tiešām dace šitādu tuftu dzen??!!! sviests kaut kāds! kā var tā runāt!!!!
avots http://jelgavniekiem.lv/?act=4&art=26895

pirms 8 gadiem, 2012.08.06 11:43

jelgavnieki ar raksta:
http://jelgavniekiem.lv/?act=4&art=26895

pirms 8 gadiem, 2012.08.06 11:34

((((:

Kuram ''gudriniekam'' ienāca prātā rīkot svētku pēcpusdienā Rātslaukumā mēģinājumu? Vai tiešām kaut vai koncertu bērniem nevarēja uzorganizēt? Tajā laikā tur taču arī bija pietiekoši daudz tautas gan ar , gan bez bērniem. Cik saprotu , svētku pasākumiem bija jābūt visas dienas garumā..... , bet mums jau laikam nav tik augsta līmeņa režisoru, kas kaut ko tādu spētu izdomāt....

pirms 8 gadiem, 2012.08.06 09:56

nu

nezinu gan par ko Kugrēnais tas apbalvojums. Bauskā (novadā) taču tik daudz tiešām goda pilsonim atbilstošu. baigā jau nu slavenība. Tad jau labāk varēja Uldi Dumpi apbalvot, kas arī no Bauskas, vismaz aktieris lielisks... Bildes tiešām ļooooti maz. Un vēl, kas gan vērtēja gājienu? Par ko tad balva muzejam (visu cieņu Skanim) - vai par tērpiem? tas nozīmē, ka vērtēta tiek nevis izdoma un atraktivitāte, bet gan...

pirms 8 gadiem, 2012.08.06 09:41

Evita

Pirmo gladiolu pušķi vēlos nosūtīt kā lielu Paldies visiem deju kolektīviem - "Mēmele", "Biguļi", "Code", "Jandāls", "Mēmelīte" un "Līdums" par lielisko koncertu!
Paldies amatierteātrim "Dadži"- malači!
Izdevušies svētki- prieks pašiem un skatītājiem!

pirms 8 gadiem, 2012.08.05 23:58

Tepija

Varbūt svētki bija labi, bet tikai kurš novada domes darbinieks bija ar tik aprobežotu domāšanu, lai atļautu rīkot diskotēku kūltūras centra pagalmā???? Vai tiešām smadzene tik īsa, lai padomātu par to, ka pretī ir dzīvojamā māja??? Un tajā arī dzīvo cilvēki???
Kur tad paliek visas likumu normas par miera
traucēšanu, pretī esošajā mājā???

pirms 8 gadiem, 2012.08.05 20:11

diez cik labs tas miestiņš laikam nebija, ja tu tikai nākamās dienas pievakarē varēji kaut ko uzrakstīt, laikam galva pārāk samaga bija?

pirms 8 gadiem, 2012.08.05 19:41

Kultūra un izklaide