Baušķeniece šovā iegūst trešo vietu 7

Telekompānijas LNT vairāku mēnešu garajā muzikālajā šovā «OKartes skatuve» trešo vietu ieguva baušķeniece Sabīne Berezina. Konkurss, kura fināls notika Rīgas Centrāltirgū, noslēdzās piektdien, 11. maijā. Baušķeniece S. Berezina piedalījās arī konkursa pirmajā kārtā, tādējādi televīzijas šovā viņa no pērnā gada rudens kopumā pavadījusi deviņus mēnešus. «Bauskas Dzīve» vakar, 13. maijā, centās jaunieti sazvanīt, bet mobilais telefons bija izslēgts. Sabīnes mamma vokālā pedagoģe Nijole Berezina «Bauskas Dzīvei» stāstīja, ka, šovam beidzoties, Sabīne jau paguvusi uzstāties – sestdien dziedājusi koncertā kopā ar mūziķi Rasselu. Sabīne ir priecīga, ka uzvarējis Mārtiņš Ruskis, kuram tagad jāgatavojas galvenajai lomai mūziklā. 1. un 2. septembrī tas būs skatāms Latvijas Nacionālajā teātrī. Izrādē piedalīsies «OKartes skatuves» finālisti un citi jaunie izpildītāji.Televīzijas studijā pavadītie deviņi mēneši bija gan lielisks vokālās pieredzes apgūšanas laiks, gan arī ļoti nogurdinošs periods. Sabīnei ir pārpūlētas balss saites, tāpēc nepieciešama atpūta. Vasarā jaunietei plānota intensīva koncertdzīve. Paredzēta dalība vairākos koncertos Krievijā un Zviedrijā. Viņa uzstāsies arī ar grupu «Jātnieki», kas uzvarēja «OKartes skatuves» pirmajā šovā. «Esmu priecīga, nē, pat laimīga par meitas un citu jauniešu panākumiem. Tagad viņiem atliek strādāt,» tā N. Berezina.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

šim prastajam sievišķim ir jāklausa O-kartes vokālajam pedagogam E.Kramiņam un steidzīgi, ja vien negrib palikt vispār bez balss -- ir Jāmeklē savs Vokālais pedagogs un jāmācās dziedāt..
un jāaizmirst par savu māti kā "vokālo pedagoģi" , un jāaizmirst arī sava māsa kā kom[poniste .-tas viss ir galīgi GARĀM!!

pirms 8 gadiem, 2012.05.16 15:21

Zigis 1

Pļerza ne dziedātāja.častuškas varbūt vēl varētu dziedāt kā bekvokāls.

pirms 8 gadiem, 2012.05.15 13:31

Lauciņš

Man prieks ,ka viņai neizdevās iegūt pirmo .nu viņa nav pelnījusi. Mute līdz ausīm vaļā, tikai viņa gudrā.

pirms 9 gadiem, 2012.05.14 09:34

Sabīnei maza kabīne:)tapēc dabūja 3 vietu:)ha ha mājās brauc noraudājusies

pirms 9 gadiem, 2012.05.14 07:06

fane

Prieks par Sabīni! Bet kad tad atpūtinās balsi?!

pirms 9 gadiem, 2012.05.13 18:15

Malacīte!!!Viņa bija kā rozīnīte visā šova garumā! Lai veiksme pavada!Bauska rullē!

pirms 9 gadiem, 2012.05.13 14:40

Kultūra un izklaide