Dziedot atvadās no vasaras 8

Kurmenieši rīt, 22. augustā, klausīsies, kā skan dziesmas Lielvārdes violetā kora un Olgas Rajeckas izpildījumā. Koncerts notiks Kurmenes parka estrādē.Vietējā tautas nama vadītāja Sarmīte Ķīse atklāj, ka šis būs vasaras sezonas noslēgums Kurmenes kultūras dzīvē un arī kora priekšpēdējā uzstāšanās šajā vasarā. Koristiem pēc muzicēšanas paredzēts kopīgs izbraukums ar laivām pa Mēmeli.Par koncertu interese esot gan kurmeniešiem, gan valliešiem. S. Ķīse bilst, ka dziedātāju vidū esot pazīstamas sejas. Kurmenē rīkotajos pavasara svētkos «Tīņi uzdarbojas» jau daudzus gadus piedalās arī violetā kora konsultanta Artūra Manguļa audzēkņi, kuri izauguši un joprojām ir draugos ar mūziku.Kultūras iestādes vadītāja ar prieku sacīja, ka tautas namā strauji rit remontdarbi. Būšot patīkami jauno sezonu sākt atsvaidzinātās telpās.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

jāā

Nav jēgas ar tevi nemaz te diskutēt,jo,kā jau redzu,tu maz ko zini par Kurmeni un kur nu vēl par kultūras dzīvi tajā!

pirms 12 gadiem, 2009.08.26 22:00

jap jap

luudzu lasi uzmaniigi. es neteicu neko par sportu sliktu. sports paldies dievam, ir aktivitaate, kas kurmenee TAGAD ir sameeraa aktiiva. runa bija par ko citu. uz staasti cik gribi, domas par saluuta lietderiibu es nemainu, taaapat kaa visu ieprieksh mineeto.

pirms 12 gadiem, 2009.08.26 18:25

jāā

tu tik tiešām slikti pārzini Kurmeni, kauns, jo cik noprotu dzīvo blakus pagastā - Vallē!
un laikam tikai Osīti no Kurmenes pazīsti :D vēl jau lielāks kauns :D

Ew ew, tikai nevajag tagad teikt,ka Kurmenē nenodarbojas ar sportu! tā nu gan nav! Labi, mums nav jauna angāra un tik daudz prioritātes un inventāra, bet nu un - no Kurmenes ir nākuši daudzi talantīgi sportisti,kas sevi ir parādījuši visā Latvijā!

Par sporta svētkiem runājot, ne jau salūtā tiek ielikta lielā nauda, bet gan tiek padomāts ar galvu un salūts izveidot kā nākas - šis salūts tiek speciāli izveidots ar visu sākumu, kulminācijas brīdi un nobeigumu, nav tā kā, piem., Ērberģes sporta svētkos - nemākulīgi saliktas raķetes kā iegribās. Mēs,salūtu veidojot, cenšamies no vispieticīgākā izveidot visgrandiozāko (ekonomikas likumi :D )

pirms 12 gadiem, 2009.08.25 23:39

jap jap

to jaa! ar lielaam mokaam vienu atcereejos- hip hop, kur var dancaat. bet- peec 16 gadiem tur nevienam nav ko dariit. ja nu vieniigi ar Osiiti ietempt uz spotkjika pa alinjam.
pa vakariem uzsist bumbu vai uzspeeleet novusu nav kultuuras dziive.paskaties valles virzienaa. tur jaunieshi dejo, speelee teaatri, jaa, arii sporto.
par to svetku organizeeshanu- nu paldies tev! tikai izshaut gaisaa naudu tajaa " slavenajaa saluutaa" ir pilniigi bezjeedziigs pasaakums. tas, protams ir leetaak nekaa algot visu gadu cilveeku, kas vada kaut ko.
vari jau teikt, ka es nekaa nesaprotu, bet KULTUURAS NAMS IR KASTE.

pirms 12 gadiem, 2009.08.25 19:23

jāā

tikai nevajag!
1) ko tu vispār zini par Kurmenes pagastu? :D aktad nav neviena pašdarbības kolektīva? :D smieklīgi :D ja jau nav, tad kāpēc es un vēl daudzi jaunieši piedalās vairākos no tiem? :D diez gan liels aplauziens,nē? :D
2) Tikai nevajag,ka notiek tikai disenes. Un ja arī tās notiek,tad katram ir sava galva uz pleciem un ja gribēs tad arī ieradīsies alkohola reibumā, ālēties, bet ir arī savādāki cilvēki,kas aiziet padejot,labi pavadīt laiku, atpūsties bez visa tā pārējā,kā tavuprāt iet uz diseni!
3) ev nu :D no kurienes tad esi tu? :D zini, es esmu viena no tiem cilvēkiem,kas organizē tos sporta svētkus un tas nav viegli, bet gandarījums pēc paveiktā ir liels un mūsu sporta svētku salūtu kaut kā nav nevieniem apkārt notiekošiem sporta svētku salūtiem izdevies pārspēt! tas kas tu zini tikai par Kurmenes sporta svētkiem neliecina pat to,ka tas ir arī viss,kas te notiek!

pirms 12 gadiem, 2009.08.24 23:23

jap jap

man jau prieks, ka tu taa fano. bet labi, dazhi fakti: 1) kurmenes pagastaa nav neviena pashadrbiibas kolektiiva, kuraa vareetu iesaistiities jaunieshi, kas vecaaki par 16 gadiem. liidz ar to kultuuras nama zaalei nav nekaadas noslodzes. 2) tur notiek tikai un vieniigi disenes. kapeec? var ierasties manaamaa alkohola reibumaa, aaleeties. citur tieshi jaumieshu neadekvaataas uzvediibas deelj pasaakumu nav, vai tie ir ljoti reti. nu tad shii nisha te tiek aizpildiita.3) vienreiz gadaa sanjemties un uztaisiit sporta sveetkus? nu tur jau arii pateicoties konkreetu cilveeku interesei, kas ljoti driiz var apsiikt. UN VAIRAAK NEKAA CITA ARII NAV!

pirms 12 gadiem, 2009.08.22 13:30

jāā

"jap jap" tu laikam nekad neesi īpaši apmeklējis pasākumus un vispār liekas,ka nekad neesi dzirdējis par tādiem Kurmenes pagastā :D skumji, jo to tur nav retums :D
Runājot par kultūras dzīvi nevajag jau pārspīlēt, Kurmenē notiek ļoti daudz dažādu pasākumu un kultūras dzīve ir normāla!

Patreiz Kurmenes kultūras namā notiek remontdarbi! Prieks,ka tādā mazā pagastiņa ir jau vairākas ēkas,kuras jau ir atjaunotas un remonti tajās jau ir veikti, un šo ēku skaits pieaug!

pirms 12 gadiem, 2009.08.21 23:38

jap jap

jaa, varees tiinji atkal pievemt kaktus, braukt uz turieni alkohola reibumaa, jo celju policija tur ir vispaarzinaams retums. skumji! telpas lielas, kultuuras dziives nekaadas. un nevajag aizbildinaaties, ka tur kas notiek.

pirms 12 gadiem, 2009.08.21 14:01

Kultūra un izklaide