Fotoamatieres apvienojas interešu grupā 2

Dāmām bija nopirkti labi fotoaparāti, bet trūka iemaņu. Neatkarīgi cita no citas viņas nolēma mācīties. Fotokursu vadītājs tika atrasts, šķirojot piedāvājumus internetā.Pēc vairāku mēnešu sadarbības astoņas sievietes marta sākumā Bauskas tautas namā atklāja debijas fotoizstādi. Arī skolotājam – 25 gadus vecajam baušķeniekam Gatim Orlickim – tas bija zīmīgs notikums, jo fotokursus viņš vadīja pirmo reizi.Vairākas izstādes dalībnieces jau ir iestājušās fotostudijā «Bauska», lai turpinātu mācīties pieredzējušu meistaru vadībā. Ekspozīcijas autores, viņu pirmais skolotājs Gatis Orlickis un domubiedru neliela grupa pagājušās nedēļas nogalē satikās tautas namā, lai analizētu izstādi un turpinātu dialogu par fotogrāfijas «virtuvi». Publicitātes akciju debitantes rīkoja arī Bauskas tirdzniecības centrā «Rimi», kur līdz 20. martam var aplūkot attēlu nelielu kolekciju. Vēlāk šo izstādi ir paredzēts demonstrēt Iecavā un, iespējams, arī citos apdzīvotos centros, bet ekspozīcija tautas namā būs atvērta līdz 1. maijam, teic Līga Dobre-Jakubone. Viņa pagaidām nefotografē, bet nodarbojas ar dažādu kursu organizēšanu, jo ir mācību firmas «BUTS» Bauskas filiāles vadītāja.Rakstu pilnībā lasiet «Bauskas Dzīves» 17. marta numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Papa

Un kāpēc šī izstāde nav redzama virtuālajā vidē? Internetā: ja kāds fišku nerubī ;) Apmeklētība un publicitāte būtu 1000x lielāka

pirms 10 gadiem, 2010.03.17 22:56

Papa

Tauta, popularizējiet Bausku un Latviju saitā www.panoramio.com Tur ievietotās foto būs pieejamas Google vidē (GoogleEarth)

pirms 10 gadiem, 2010.03.17 22:53

Kultūra un izklaide