Grenctālē ar dziesmām pieskandē jauno bibliotēku 3

Brunavas pagasta Grenctāles bibliotēkā 17. jūnijā smaržoja meijas un skanēja dziesmas. Pēc remonta jaunās telpas piedziedāt ieradās folkloristi no Vecsaules pagasta, sveicēju vidū bija novada domes amatpersonas, bija daudz vietējo ļaužu. Bauskas Centrālās bibliotēkas vadītāja Baiba Tormane uzteica Grenctāles bibliotēkas vadītāju Baibu Kopilovu, kura daudz darījusi, lai izremontētās telpas būtu moderni aprīkotas. Viņas aktivitātes veicinājušas grenctāliešu intereses pieaugumu. B. Kopilova atzina, ka ļaudis uz bibliotēku nāk arvien vairāk, jaunās telpās viņus būs ērtāk un patīkamāk apkalpot. Bauskas novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips, uzrunājot sanākušos, atzina, ka bibliotēkas laukos kļuvušas par kultūras, izglītības, moderno komunikāciju un mākslas centriem. Tāpēc pašvaldība, ja vien ir iespējams, sniedz tām atbalstu.Bibliotēkas remonts veikts, īstenojot ES finansētu projektu. Arī telpu aprīkojums sagādāts par ES līdzekļiem, pašvaldība piedalījusies ar līdzfinansējumu. Brunavas pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Marčenkova «Bauskas Dzīvei» stāstīja, ka labiekārtošanas darbus Grenctāles kultūras namā, kur arī atrodas bibliotēka, plānots turpināt. Pašvaldība gatavo dokumentus, lai tos iesniegtu jaunam projektu konkursam.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

rainiete

adresēts : grenctālietei...
tādus apgalvojumus kā izteici TU, var tikai cilvēks, kurš nekad nav piedalījies nevienā kultūras pasākumā un kur nu TEV vel var būt sajēga par Eiropas projektiem un to kurš cik un ko ir darījis.

pirms 9 gadiem, 2011.06.21 21:16

Arī no Brunavas

Izturību, veiksmi un daudz radošu ideju, tev Baibiņ K. strādājot. Ļoti ceru ka jaunajās telpās strādājot oma būs labāka un možāks gars. Žēl ka nesanāca būt pasākumā un klātienē tevi apsveikt.

pirms 9 gadiem, 2011.06.19 23:06

Grenctāliete

Idejas jau gan nepieder Marčenkovai, tik gudra jau viņa nemaz nav. Pie šiem projektiem ir strādājuši vairāki iedzīvotāji, un liels paldies novada attīstības nodaļas meitenēm. Bet tu Albīn, ar savu runu, esi izgāzies, liki mums atcerēties cik liels esi divkosis. Tā vietā lai noniecinātu citu paveikto, varbūt beidzot pats sāc vaitāk grozīties.

pirms 9 gadiem, 2011.06.19 13:49

Kultūra un izklaide