Grenctālē jāmeklē jauns kultūras nama vadītājs 6

Šovasar darbu nolēmis pamest Grenctāles kultūras nama ilggadējais vadītājs Albīns Baļčūns. Tā informē Bauskas kultūras centra direktore Ilva Vansoviča.«Bauskas Dzīvei» A. Baļčūns paskaidroja, ka nolēmis no darba iet projām personisku iemeslu dēļ. Aiziešana nav saistīta nedz ar kādām problēmām, nedz konfliktiem.  «Laiks dot vietu jaunajiem. Kultūras jomā sāku strādāt uzreiz pēc kultūras darbinieku tehnikuma beigšanas 1977. gadā. Toreiz tas vēl bija vecais Grenctāles klubs ēkā, kur vēlāk kādu laiku bija robežsargu māja. Kad 1982. gadā nodeva ekspluatācijā jauno kultūras namu, tā ir mana vienīgā darba vieta. Ļoti gribētu, lai kultūras dzīve tajā turpinātos arī pēc manas aiziešanas no amata. Vislabāk savā vietā redzētu kādu vietējo cilvēku. Konkrēti nevienu kandidātu pašlaik gan nevaru nosaukt,» tā A. Baļčūns.I. Vansoviča skaidro - ar A. Baļčūnu panākta vienošanās, ka viņš nostrādās līdz augusta vidum, līdzdarbojoties novada svētkos, kā arī pasākumā Budbergā: «Esmu runājusi ar dažiem iespējamajiem šī amata pretendentiem. Nolēmu, ka uz Grenctāles kultūras nama vadītāja amatu tiks rīkots atklāts konkurss.»

Pievieno komentāru

Komentāri 6

???

Nu mums ir jauna kultūras vadītāja Jurgita,bet tomēr mums vajaga citu jo Jurgita ir galīgi garām viņa nedomā ar galvu,bet ar otru galu DDD !!!

pirms 8 gadiem, 2012.12.15 23:09

elviitis

tas ir mans tētis!es dzīvoju netālu no Dunkuļiem!es dzīvoju Melnās Irēnas mājā!

pirms 9 gadiem, 2011.08.25 15:14

Ince

Pilngi piekrtu Bokas kundzei!Notikti vajag jaunu cilvēku no malas ar inovatīvām idejām,savas jomas profesionāli!

pirms 9 gadiem, 2011.07.29 19:56

Bokas kundze

Es savukaart domaaju, ka vajaga kaadu cilveeku, kas nav vieteejais, lai naak ar jaunaam idejaam un jaunu skatiijumu no malas. Un, kas ir Aigars Kaarklinjsh!?

pirms 9 gadiem, 2011.07.29 19:09

Kultūra un izklaide