Īslīcē – daudzkrāsains koncerts 6

Bauskas novada Īslīces vidusskolas audzēkņi šovakar, 22. decembrī, pagasta kultūras namā sniegs Ziemassvētku koncertu «Brīnumu laiks».Skolēni sarīkojumā dejos, dziedās un runās dzeju. Uzstāsies studijas «Aprīļa pilieni» solisti. Pasākuma vadmotīvs ir burvji, kuri rada brīnumus. Pie mums ierasti ir skaisti un emocionāli pasākumi, ierasties aicināts ikviens interesents, teic Roberts Trinskis, kultūras iestādes noformēšanas mākslinieks.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

oho

Ļoti plaši informēts pasākums Īslīcē ar 4 īsiem teikumiem un 1 paplašinātu, nu ļoti izsmeļoši un pat bildīte ar tādu mīļu personīgu pieeju...

pirms 9 gadiem, 2011.12.23 14:03

:)

Laikam jau Bauskas dzīve šo pasākumu nav apmeklējusi, ja kaut kādu egli tik ieliek attēlos. Bet tā nu nav- ir jau bijuši arī raksti par "Lauku" bērniem arī. tikai kādam gribās savas spalvas vairāk parādīt, tāpēc tādi kodieni avzei. :)

pirms 9 gadiem, 2011.12.23 13:21

arī māmiņa

Runa šeit ir par attieksmi pret tiem bērniem, kas ir ārpus Bauskas, jo tik interesantu, skaisti noformētu, pārdomātu, talantīgu bērnu un skolotāju priekšnesumu kopumu Īslīces kultūras namā var redzēt jau gadiem, pie tam 3x gadā, visi koncerti ir ļoti apmeklēti (pat apmaksāti mākslinieki daudzi var apskaust), kuriem pietrūkst sēdvietas stāv pat 2 stundu ilgajā koncertā kājās, bet nāk un gūst prieku. Paldies gan bērniem, gan skolotājiem, gan kultūras nama darbiniekiem, bet runa šeit ir par to, ka avīze ir priekš VISIEM novada (pat visu četru novadu) iedzīvotājiem.
Bet ja domē kādā no sēdēm būtu runa gājusi par algu palielināšanu, tad gan nebūtu apmierinājušies tikai ar 3 paplašinātiem teikumiem no žurnālistu puses.
Bat Īslīces bērniem novēlu visu, visu to ko sirds vēlas, sasniegt Jaunajā gadā. Lai jums visiem veicās.

pirms 9 gadiem, 2011.12.23 11:47

māmiņa

Vai tiešām Jums ir tik svarīgi vai par to raksta Bauskas Dzīve????
Man vislielākais prieks un gandarījums ir par to, cik skaisti mūsu bērni dzied un dejo, cik izdomas iegulda mūsu skolotāji, cik krāšņi ir noformēts Īslīces kultūras nams un visbaidzot - cik kupli apmeklēts vienmēr ir ikkatrs koncerts. Tas ir patiesais viņu darba un talanta novērtējums, nevis - cik rindiņas par to kāds uzraksta.
Īslīces skolēni un skolotāji ir vienreizēji un to apliecina ik viens koncerts. Paldies viņiem arī par vakardienas koncertu, tas bija ļoti jauks un daudzpusīgs!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.12.23 09:57

iet runa par pasākumiem

To, ka žurnālisti slavē tikai to, kas jāslavē, bet neprot saredzēt tiešam iar izdomu bagātus un interesantus pasākumus ir fakst. ĻOTI ŽĒL.
Būsim iecietīgi, un sveiksim tos, kas ar pildspalvu ir pasākumā un novēlēsim viņiem radošu garu vismaz turpmāk., jo droši vien, ka viņi ir paguruši.

pirms 9 gadiem, 2011.12.23 08:46

atkal

Lai Bauskā nebūtu tā ka ir tikai apmierinātie, tad gribēju teikt, ka protams paldies, ka cienījamie "Bauskas dzīves" žurnālisti pēc tam, kad tika aizrādīts par Īslīces skolas skaisto koncertu par godu 18.novembrim, atļāvās izspiest vienu rindkopu par Īslīces skolas bērnu priekšnesumiem.
Rodas priekšstats ka šis raksts ir "lai aizbāztu mutes", jo veselas lappuses garumā atradās gan vieta rakstam, gan ar to bērnu fotogrāfijām, kas uzstājās Bauskas pamatskolā, gan par Lērā, bet Īslīcē raksts no sērijas "LETA ziņo..." ar vispārējas egles attēlu, nu patiešām skumji, skumji, ka šie bērni ir "trešā šķira"...
Lai jums visiem priecīgi un gaiši Ziemassvētki!

pirms 9 gadiem, 2011.12.23 08:32

Kultūra un izklaide