Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izskan «Aprīļa pilieni» Īslīcē 24

Starptautiskais populārās mūzikas izpildītāju konkurss «Aprīļa pilieni» pagājušās nedēļas nogalē risinājās Īslīces kultūras namā. 25. aprīlī, tas noslēdzās ar plašu laureātu galā koncertu divās daļās. «Esmu ļoti priecīga, ka konkurss atkal atgriezies turpat, kur tas pirms 12 gadiem sākās, Īslīcē. Telpas, skaņu aprīkojums, akustika – te viss ir ļoti atbilstošs. Vienīgi maz iespēju, kur vadīt brīvo laiku starp konkursa kārtām. Taču uzskatu, konkurss ir izdevies, prieks par vairākiem labi sagatavotiem kolektīviem un solistiem,» tā «Aprīļa pilienus» vērtē idejas autore un festivāla organizatore Nijole Berezina. Žūrijas priekšsēdētājs Aivars Auziņš piebilst, ka šoreiz ļoti labu piemēru visiem demonstrēja Lietuvas dejotāji: «Kā žūrijas vadītājs visās trijās konkursa dienās guvu daudz pozitīvu emociju. Dalībnieku lielākais ieguvums, manuprāt, ir iespēja salīdzināt, vērot citu jauniešu uzstāšanos. Uzskatu, ka šādu bērnu un jauniešu konkursu nevar būt par daudz. Ja «Bauskas balsis» ir nozīmīgs vietēja mēroga konkurss, tad «Aprīļa pilieni» ir starptautisks pasākums. Zīmīgi, ka šogad uzvarētāju vidū ir mākslinieki gan no Latvijas, gan Igaunijas un Lietuvas.» Producente un konkursu organizētāja no Kauņas Ona Žukiene ir labi pazīstama ar Nijoli Berezinu, daudz dzirdējusi par viņas rīkoto konkursu. Festivālā «Kauņas talanti» savulaik sekmīgi piedalījusies Sabīne Berezina. «Šeit konkursā ir daudz dalībnieku, vokālais sniegums daudziem ir augstā līmenī. Ir labi, ja bērni var braukt un piedalīties šādās skatēs. Viņi ir tikai ieguvēji,» tā Ona Žukiene.Konkursā piedalījās arī dziedātājas Maijas Lūsēnas meistarklases audzēkņi. «Esmu dzirdējusi par šo konkursu. Mani audzēkņi te piedalās pirmo reizi. Pozitīvi vērtēju jauniešiem doto iespēju krāt pieredzi, jo katra uzstāšanās viņus tikai bagātina,» tā konkursu Īslīcē vērtē M. Lūsēna. Mazie Lietuvas dejotāji pauda prieku par viņu uzstāšanās augsto novērtējumu. Jaunieši atzina, ka bijis interesanti vērot Bauskas grupas «Lēra» priekšnesumu. Piedalīšanās konkursā Īslīcē viņiem bijusi jauka un noderīga pieredze.Kā nereti notiek šādos lielos masu pasākumos, kuros piedalās vairāki simti dalībnieku, bija arī pārpratumi. Festivāla noslēguma koncertā, piemēram, nepiedalījās uzvarētāji, grupa «Lēra» no Bauskas. Konkursa «Aprīļa pilieni 2010» uzvarētāji:Deju grupas:jaunākā grupa (6 – 10 gadi) – «Lēra», Bauska;vidējā grupa ( 11 – 15 gadi) – «Vetra», Kauņa;vecākā grupa (no 16 gadiem) – «Vetra», Kauņa.Popgrupas:jaunākā grupa – «UPS», Kauņa; vidējā grupa – «Sapnītis», Bauska;vecākā grupa – «Lai skan!», Jelgava.Solisti:jaunākā grupa – Valērija Čuvīzova, Ventspils;vidējā grupa – Dana Sokolova, Rīga;vidējā grupa (no 15 līdz 18 gadiem) – Mārtiņš Ruskis, Rīga;vecākā grupa – Margarita Kustinska, Tallina.

Pievieno komentāru

Komentāri 24

pwveakklb

Hermes Outlet Christian Louboutin Shoes sale Louis Vuitton Monogram Handbags Ecently additionally burberry competitive handbags commercially available, you may download individuals having a variety of advises http://guccibagsoutlet.v-meter.com/

pirms 6 gadiem, 2013.04.26 00:39

es

veckas
ja jums berns dejo lera.tad jums jazin ka tautas nama gridai ir specials parklajums dejosanai.kur var vartities un kaut uz galvas stavet.es nesaprotu kapec vecaki acis kitijai nesaka savas pretenzijas bet tikai aiz muguras apruna nevienu reizi esmu dzirdejusi ka sez vecaki un apspriez tas nav ta un sitas.tad ludzu aizeiet un pasakiet. PIEMERAM JA MAN KAUTKAS NEPATIK ES AIZEJU UN PASAKU UN TAD VIS ATRISINAS.

pirms 9 gadiem, 2010.05.09 12:24

Jānis Dūmiņš- Bauskas Tautas nams

Cienījamie vecāki un bērni! Aicinu Jūs jebkurā laikā apskatīties, kāda izskatās Bauskas Tautas nama Lielās zāles skatuves grīda. To jau labu laiku klāj speciāls DEJU grīdas segums- tāds pats atrodams arī- Baleta zālē. Šī segums izslēdz tādu lietu kā skabargaina grīda un tajā NEKAD nav dzītas naglas vai kaut kas tamlīdzīgs, lai būtu kaut neliela iespēja savainoties vai sabojāt tērpus. Tieši šādu segumu izmanto baletam, šova dejām un tautiskajām dejām visā pasaulē. Mūsdienās šī grīda ir standarta prasība un norma. Diemžēl šī grīda attiecīgi dārgi maksā, lai ar to nodrošinātu visus kultūras namus.

Man ļoti labā atmiņā palikusi Lēras uzstāšanās Saulkrastu estrādē pirms gadiem 3-4, lija spēcīgs lietus un visi dejotāji deju nodejoja vārtīdamies pa slapjo asfaltu un baltos tērpus padarīdami dubļaini netīrus. Lēra toreiz ieguva pirmo vietu... visi bija gandarīti, jo visus vienoja mīlestība uz deju, atšķirībā no šī brīža, kad Lēras vecāki un dejotāji portālā ANONĪMI izsaka savas domas par Kitiju- TĀ NAV KULTŪRA, tā ir zemiska un klaji netīra rīcība.

pirms 9 gadiem, 2010.05.02 19:27

Elvis

Es arī uzskatu,ka beidzot Kitijai vajadzēja šajā gadījumā pārkāpt pāri savām ambīcijām un bērnišķīgumam savos gados ,un aizvest bērnus uz gala koncertu.
Runājot par naglām ,tās ir ne tikai i Bauskas novada skatuvēm,ar to ir jārēķinās ,ka tērpi var tikt sasmērēti un saplēsti ,jo mans bērns dejo vairākus gadus un tā ir gadījies arī citās pilsētās.
Runājot -par vietām-nekad visiem neizpatiksi...Jaunākās grupas nevajadzēja vest ,jo nolikumā tāda vecuma grupas nemaz nebija.

pirms 9 gadiem, 2010.05.02 10:37

ddd

trepes nogāza paši dejotāji jo dejotāju vadītāji nemāk uzpasēt ko bērni dara! ja neviens nebūtu līdis klāt pie viņam viņas stāvētu vel 8 koncertus! Es domāju ja kāds būtu pateicis ka tur skabargas durās tad ar pasākumā organizatori butu to labojuši un uzlikuši kaut paklāju!!

pirms 9 gadiem, 2010.04.30 16:24

veckas

es - paklausies

Pirmām kārtām ja KITIJA liek mazajiem berniem pa grīdu velties tad lai viņa nodrošina viņiem uzstāšanās laikā gludu skatuves grīdu!!!!! Ne tikai Liduma nama, bet visur !!! ARI BAUSKAS TAUTAS NAMA!!!!!

Nebus nekur tik gluda grīda kā mazajā zālīte Tautas namā!!!!!!

Ar to jārēkinas!!!!Arī KITIJAI mācot dejas!!!!!!!!!

Paskaties pēc ziemassvētku koncerta, manam bernam viss terps izjuka JO BIJA JĀVĀRTĀS PA GRIDU!!!!!!!Ko tad neviens nesūdzējas!!!!!Jo pašī terpus taisija??? Kada atskirība šuts vai pašu darināts!!!!?????????????

Naudu tāpat vajadzēja izdot materiālam!!!

Visas baltās čibiņas bērnam pēc ziemassvetku koncerta bija melnas, cik tur viss netirs!!!!!!!!

Tā ka nevajag ja!!!! Slikti ir ari bauskas tautas nama!!!!!!!!!!

Paskaties uz sevīm un atnac un uzraksti

vai pēc 1maija un 8 maija koncertiem bauskas tautas nama dēļu grīdā nesadursies sīkajam skabargas dibenā kad sīkie šļūks pa bauskas tautas nama skatuves grīdu!!!!!!!!!Gribi teikt ka tā ir labākā stāvoklī?????????????


AR AIZLIENETAJIEM TERPIEM NO CITIEM VECAKIEM un tad nac un uzraksti. Bus TEV tas skabargas sīkajam pakaļā sadurušas bauskas tauta nama vai nebus!!!! Es busu klat un verosu!

Un tad Tu varesi citu bērnu vecākiem skaidrot kur sabojāji aizlienēto tērpu!!!!1

pirms 9 gadiem, 2010.04.30 14:43

es

aa

apavi ir viens bet kad berni sez uz gridas un ar mazam rocinam sljuc pa gridu ko tad? ari apavus uz rokam uzvilkt?vajadzeja terpu aiznest kas to pasakumu rikoja lai labo ,

pirms 9 gadiem, 2010.04.29 22:34

es

vecaks
un jums pateiksu ta kad bernus nelaiz pat izmeginat normali kadi koncerti?
es pati teicu ka vairs uz lidumu nebrauksim jo tas ir jau 2 gads ka sads bardaks,man nevajag lai bernam uzkrit trepes un sabojats terps par kuru maksata naudu.un ja jums nepatik tad nevediet savu bernu uz leru,

pirms 9 gadiem, 2010.04.29 22:31

es

ddd. mans mazais piedalijas.vinam nevis naglas bet skabergas saduras kaja ka berns raudaja.

pirms 9 gadiem, 2010.04.29 22:28

es

ziniet ko par sadu naudu tada atieksme. nevareja pat normali izmeginat.mazie iziet pirmo reizi uz skatuves 3-4 gadi pat minuti nenodejo viniem pasaka paldies.kur ta sita var. un vel pietam uz skatuves kad berni dejkoja nokrita smagas trepes.paldies dievam ka kads nebija blakus bet vidu skatuve.gridas koka visi terpi sabojati beniem kajas sadzitas skabergas.
bardaks vispar. vaita nevar visu normali organizet?

pirms 9 gadiem, 2010.04.29 22:26

vecaks

Gribetu pirmam kartam pateikt cienijamai Kitijas jaunkudzei - Lēŗas vadītājai ka mēs vecāki to tā neatstāsim.
Otrām kārtam, liegt iespēju bērniem piedalīties lielajā koncertā tikai tadel ka lielā lēra neieguva pirmo vietu !!!!!!!!!!!!!!
Par ko tad mīĻā meitene kITIJA Tu no mums vecakiem naudu vāci un kamdel man jāsūj dāŗgie tērpi, kuri dēļ tavām kaprīzēm nevar rast pielietojumu dzīvē!!!!!!
Trešām kārtām, °par Tavu neorganizētibu un visatļautību un kaprīzēm zina visi, un tam reiz jāpieliek punkts.
Ceturtkārt, Tu vēl neesi sapratusi ko nozīmē to ka finanses ir jāskaita, bet Tu ar mūsu vecāku naudām spēlējies, bet kā būs tad kad Tev trūks dejotājgribētāju!!!!!!!!

Tici Kitija, ir pienācis laiks lai kāds cits mācītu bērniem dejot ! Ja ir kāds cilvēks kas spej to darīt, lūdzu taisīt konkurenci, vecāki varēs izvēlēties uz kuru deju grupu vest savu bernu.

Gadu atpakal es tam neticeju ka daudzi vecaki ka sbija savus bernus vedusi pie Tevis dejot bija neapmierinati, nu es vinus saprotu.

pirms 9 gadiem, 2010.04.29 10:47

Marija

Esmu konkursantes mamma, mana meita dziedāja šajā konkursā. Biju netieša lieciniece Lēras vadītājas bērnišķīgajai un nekorektajai uzvedībai. Pēc redzētā biju šokā. Kā var liegt bērniem iespēju dejot fināla gala koncertā, ja viņi šo uzvaru ir izcīnījuši? Mana meira dziedāja un arī mazliet dejoja dziesmas laikā, par kādām skabargām te runā? Cik lielām jābūt vienas sievietes ambīcijām, lai tā spētu aizliegt manam bērnam uzstāties gala koncertā? Viņa par mana bērna skološanu saņem naudu, tērpus arī apmaksā vecāki un tad vēl viņa atļaujas man aizliekt bērnu vest uz koncertu? Par šādu uzvedību jāraksta sūdzība un jāparasa paskaidrojums.

pirms 9 gadiem, 2010.04.28 15:44

JP

Varu pateikt sekojošo.
Ja pieaugušajiem savā starpā ir problēmas, tad nevajag savas ambīcijas izpaust izmantojot bērnus. Ja deju grupas "Lēra" vadītāja nemāk pat pieteikuma anketas aizpildīt, tad ko vēl te runāt. Vecumu grupas bija 6-10gadi, 11-15gadi, 16-...gadi, un vērtē pēc vecākā grupā.
Nav runas ne par kādām klasēm. Man bērnu nedejo, bet dejas redzēju, tā kā varu būt daudz maz objektīvs. VETRA no Lietuvas bija viennozīmīgi labāki par EuroDance no Lietuvas un Lēru. Un viņiem netraucēja ne naglas ne skabargas.

pirms 9 gadiem, 2010.04.27 14:44

aa

var jau arī bērni apavus uzvilkti kājās tad tiešam nekas nedursies !

pirms 9 gadiem, 2010.04.26 23:37

zinu

Pirms kāda laika pavisam nejauši nonācām uz skatuves; dejojot zeķēs, puisim arī iedūrās skabarga kājās.
Veselība vienmēr ir svarīgāka par godkāri.

pirms 9 gadiem, 2010.04.26 23:28

akkaa

Atceroties, ja nemaldos aizpagājušogad, kad konkurss bija Imantā, kad Lēra iekļuva finālā, Kitija arī atteicās braukt uz filmēšanu. Toreiz paši savācāmies un nodevām džazu.
tā kā.

P.S. ja kāds sīkos mežoņus kaut nedaudz pieskatītu, tad arī dekorācijas līduma klubam netiktu bojātas. Skatieties, ka jums pašiem nepiestāda rēķinu!

Bijusī Lēristes mamma

pirms 9 gadiem, 2010.04.26 23:18

mazā

Tad dēļ skabargām bērnus nelaist uz fināla koncertu? Jāsmejas, toč taurēta!!!!!

pirms 9 gadiem, 2010.04.26 23:06

mazā

Pasākums bija pa feino- skatītāju pilna zāle, iespēja sabildēties ar slavenībām.- PeR puiši, Markus Riva, Rasells un Sabīne, "Triānas parks" un pa velti noskatīties koncertu....paldiesiņš organizētājiem, gaidīsim Jūs atkal kādreiz Bauskas novadā!!!!!

pirms 9 gadiem, 2010.04.26 23:03

to dddd

Tad tik sāc dibināt un vēlu veiksmi. Bet mans bērns turpinās dejot un sevi pilnveidot Lērā.
Un lai kā nepatiktu kritika pa skabargaino grīdu īi pati problēma bija arī kad bērni dejoja tautisko deju skatē.

pirms 9 gadiem, 2010.04.26 22:57

Erna

"cūcība" no Kitijas puses- tur nav variantu,kā savādāk nosaukt viņas rīcību!!!! zinot ka svētdien filmēs Tv nepateikt vecākiem par iespēju piedalīties viņu bērniem koncertā.....tā jau ir ka Bauskā nav konkurentu, būs jādibina vēl kāda deju grupa... varbūt tad pāries lielā iedomība.....
...par tām naglā- jāsmejas!!!! Neviena cita deju grupa nežēlojās, te vienkārši nostrādāja privātas ambīcijas, citos pasākumos , kad "Lēras " bērni dejoja Līdumā naglas gan nedūrās
:-)

pirms 9 gadiem, 2010.04.26 22:41

Kultūra un izklaide