Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kantrimūzikas festivālā – uz zirgiem pilsētas centrā 5

Kantrifestivāla otrā diena, 10. jūlijs, Bauskā sākās neierasti – ar bezmaksas koncertu veikala «Rimi» stāvlaukumā. Skatītājus piesaistīja ne tikai neierastais koncerts, bet arī izklaide – ikvienam interesantam bija iespēja izjāt vienu apli zirga mugurā pa celiņiem pie stāvlaukuma. Visvairāk ļaužu pulcēja «Klaidoņa» uzstāšanās, vairākums klausītāju tiecās izbēgt no karstās saules un bija pulcējušies veikalu ēku ēnā. Baušķenieki Madara Kirilko un Edgars Kužņiks bija atnākuši kopā ar paziņām no Ogres. «Šis koncerts ir tik labs, tik pozitīvs. Vakar bijām pilskalna estrādē un atnācām arī šodien uz «Rimi» laukumu. Tiesa, pagājušajā gadā festivāla viesi tomēr bija labāki,» tā savās pārdomās dalās jaunais pāris. Īslīciete Sarmīte Kagaine ir sajūsmā: «Skaisti, brīnišķīgi. Tas ir ļoti labi, ka šāds koncerts notiek.» Viņai piekrīt baušķeniece Ārija Gusakova: «Mūzika ir skaista. Galvenais, ka nav nenormāla, ir piedienīga. Šī dāvana mūzikas cienītājiem ir ļoti jauka.» Aptaujātie atzina, ka ne visi var atļauties iegādāties biļetes uz Kantrifestivālu, tāpēc bijis liels prieks beidzot baudīt uzaicināto grupu koncertu bez maksas. Festivāla otrās dienas sākums nebija spožs – salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem skatītāju bija izteikti mazāk. Pamazām satumstot, kļuva skaidrs, ka lielākā auditorija meklē noteiktas grupas – uz «Klaidoņa» un «Sestās jūdzes» dziesmām atkal bija ļaužu pilna estrāde. Amerikānis Daniels T. Kouts vairāk pazīstams ar savām dziesmām, ne tik daudz ar izpildījumu. Tomēr Bauskā viņu uzņēma ļoti silti, un viesis atbildēja ar to pašu. «Liels paldies, ka mūs ielūdzāt. Patiesi, nav labākas vietas par šo,» teic Daniels T. Kouts. Viesmākslinieks ieradās ar kruķiem un tāpēc koncertā muzicēja sēdus.Pēc ārzemju viesa uzstāšanās tika nosauktas labākās grupas, ko noteica apmeklētāju balsojums. Kā vienmēr, liela nozīme ir grupu faniem. Vēl 20 minūšu pirms balsošanas beigām trešajā vietā ir «Sestā jūdze», otrie «Dakota», bet vadībā – «Klaidonis». Fani sasparojās, un finālā jau viss bija citādāk. No meiteņu rokām bronzas medaļas saņem grupas «Dakota» līderis Edvīns Zariņš, sudrabs atkal «Klaidonim», bet zelta medaļas iegūst «Sestā jūdze».

Pievieno komentāru

Komentāri 5

monta

Man patika kā Ozoliņš ielidoja skatītājos.Šovs pēc šova.Vai tas arī bija iestudēts.Vēl tikai trūka ka lidojot būtu nobļāvies bļ....
Zvaigžņu koris tas bija labais.
Dzirdēju ka itka`križes dēļ vairaķ Bauskā festivāls nebūšot.Ventspils gribot pārpirkt.Vai taisnība?

pirms 9 gadiem, 2010.07.12 09:46

zuze

pensionāri nav cilvēki......
varbūt, ka viņi speciāli šim pasākumam atllicinājuši līdzekļus.

pirms 9 gadiem, 2010.07.11 23:19

biju

nu šogad gan bija baigais pensionāru saiets, bagātākie cilvēki, var atļauties !!!

pirms 9 gadiem, 2010.07.11 22:39

pozitivus

"..Baušķenieki Madara Kirilko un Edgars Kužņiks bija atnākuši kopā ar paziņām no Ogres..".. tālu gan ceļu mērojuši baušķinieki ar saviem paziņām! .. Hafig braukt ar paziņām uz Ogri un tad no turienes šādā karstā laikā nākt kājām?!! Lohonuļis?

pirms 9 gadiem, 2010.07.11 12:12

Kultūra un izklaide