Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koncertā Gailīšos visvairāk gaida savējos 5

Bauskas novada svētku koncerts vakar, 1. augustā, notika Gailīšu pagastā. Savējos – pašu pagasta dejotājus un rokdarbnieces – skatītāji īpaši gaidīja, tomēr netaupīja aplausus arī Bauskas tautas nama kolektīviem «Biguļi» un «Mēmele», «Jandāls», līnijdeju grupai «Hot Boots», konkursa «Bauskas balsis», Īslīces pagasta vokālās studijas «Aprīļa pilieni», Bērnu un jauniešu centra vokālās studijas «Miljons» dalībniekiem.Codes folkloras kopas «Dreņģeri» vadītāja Ināra Grēniņa stāsta, ka folkloristi piedalās novada svētku koncertos vairākos pagastos. Gailīšos «Dreņģeri» izdancināja arī pagasta pārvaldes vadītāju Aleksandru Bičkovu un dažus skatītājus. Ņemot vērā, cik iedzīvotāju mīt Gailīšu pagasta centra daudzdzīvokļu mājās, novada svētku koncertam nebija īpaši daudz skatītāju. Vērot, kā meita dejo Bauskas vēderdeju grupā «Jasmīna» un mazdēls dzied, bija atbraukuši Silvija un Juris Druvenieki, kuri dzīvo Gailīšu pagasta Mūsā. Nemaz tik bieži Gailīšos tādi koncerti nenotiek, atzīst Juris Druvenieks. Koncerts notika pie kultūras centra «Kamarde», kas tapis, izremontējot 80. gados pazīstamo veikalu. Cerības atmodināt Gailīšu pagastā pierimušo aktivitāti kultūras jomā ar šīm telpām saista pagasta jaunais kultūras darbinieks Lauris Krasņikovs. Novada svētku koncerts viņam bija pirmais pasākums šajā amatā. «Agrāk Gailīšu pagastā bija jauktais koris, kas piedalījās Dziesmu svētkos, amatierteātris, uz kura rīkotajiem festivāliem brauca domubiedri no visas Latvijas. Šajā koncertā piedalās tie, kuri palikuši, – līnijdejotājas, vēderdejotājas un lietišķās mākslas studija «Stella». Jācenšas apzināt, kādas ir cilvēku intereses, kur viņi gribētu piedalīties,» spriež Lauris Krasņikovs. Viņš ir muzikālā projekta «Mēs Bauskai» dalībnieks, taustiņinstrumentālists, spēlē, dzied un raksta mūziku, tāpēc cer Gailīšos izveidot jauniešu grupu. Būdams datorspeciālists, viņš arī šajā jomā var piesaistīt vietējos ļaudis.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

bise shauj

vareetu kaadu balliti ari jaunieshiem uzvara uzrikot?

pirms 9 gadiem, 2010.08.02 20:32

Ilgdzīvotāja

Jā,paldies.Bija tiešām jauki un skaisti!! Sen nebijām tik jauki atpūtušies(kopšs kolhoza laikiem).
Bet mazliet jāpiestrādā pie organizēšanas-kur soli(tie bija - tikai ne tur ārā...)Ir ļoti grūti nostāvēt kājās 3 stundas!!!!

pirms 9 gadiem, 2010.08.02 19:50

Ilgdzīvotāja

Jā,paldies.Bija tiešām jauki un skaisti!! Sen nebijām tik jauki atpūtušies(kopšs kolhoza laikiem).
Bet mazliet jāpiestrādā pie organizēšanas-kur soli(tie bija - tikai ne tur ārā...)Ir ļoti grūti nostāvēt kājās 3 stundas!!!!

pirms 9 gadiem, 2010.08.02 19:49

vietējā

SUPER PASĀKUMS!Tik jauku pasākumu Gailīšos sen nebiju redzējusi.Lauri, iedzīvotāji liek ļoti lielas cerības uz Jums,nepieviliet.Lai Jums veicas jaunajā darbiņā.

pirms 9 gadiem, 2010.08.02 17:24

..............

Paldies par jauko pasākumu.Tas tiešām bija izdevies!!!!
Un lai turpmāk veicas īstenot visas ieceres un protams jācer uz iedzīvotāju atsaucību un atbalstu.
Paldies!!!!

pirms 9 gadiem, 2010.08.02 15:17

Kultūra un izklaide