Koncertē Bauskas viesnīcā 7

Tik daudz ļaužu viesnīcā «Hotel Bauska» līdz šim nebija manīts, secināja ikviens interesents, kurš 9. aprīļa vakarā ieradās bez maksas noklausīties uzlēcošās zvaigznes Nikolaja Puzikova koncertu. Klausītājas bija lielākoties pusaugu meitenes, taču arī vecāka gadagājuma un stiprā dzimuma pārstāvji nebija retums. Jaunietis Sergejs Sergejenkovs uzskata, ka izraudzītā telpa šādam koncertam bijusi par mazu, jo tiem, kas mūzikas pavadījumā gribēja izdejoties, nebija, kur to darīt. «Pasākums bija labs. Ar draugiem dziedājām līdzi Puzikovam,» tā Sergejs.Arī baušķeniecei Solvitai Smilgai koncerts ļoti paticis, lai gan klausītāju bijis mazliet par daudz: «Uz šejieni atnācu jau laikus, sameklēju pašu labāko vietu, bet mūziķi tikpat kā neredzēju. Grūti, ja līdzi ir mazs bērns, no drūzmas jāturas nedaudz nostāk.» Baušķeniece pamanījusi, ka pārpildītais viesnīcas priekšnams, kurā notika koncerts, radījis neērtības ne tikai apmeklētājiem, bet arī personālam, īpaši oficiantiem, kam nemitīgi vajadzēja lauzties caur pūli.«Esmu patīkami pārsteigts par apmeklētāju skaitu,» tā pēc koncerta «Bauskas Dzīvei» stāstīja Dāvis Braučs, viesnīcas «Hotel Bauska» radošais mākslinieks. D. Braučs atklāja, ka viņa uzdevums ir mainīt sabiedrības stereotipu par to, ka viesnīca domāta tikai cilvēkiem lakādas kurpēs un smokingā: «Mēs gribam parādīt, ka šeit var arī labi izklaidēties un izglītoties.» Radošais mākslinieks informē, ka interesenti aicināti uz viesnīcu sekot līdzi arī Pasaules čempionātam hokejā, aprīļa beigās te iecerēts foto entuziastu plenērs.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Ella, uzvelc Tu arī pastalas, zināsi ,kur katru sestdienu pēc 30 atpūsties!

pirms 10 gadiem, 2011.04.12 09:23

piekrītu Ellai -- tik vienTautas namā ir kā Dipadu dapadu .. nva jau slikti, bet kas par daudz tas par skādi

pirms 10 gadiem, 2011.04.11 20:17

māris

Kā var tādu foto ielikt , visiem pakauši ....

pirms 10 gadiem, 2011.04.11 18:28

Ella

Pilnīgi piekrītu,pēc 30,kur atpūsties nav,pat Tautas namā katra sestdiena tiek atvēlēta pastalu valkātājiem,balles jau nav kādu pusgadu...

pirms 10 gadiem, 2011.04.11 13:29

31

Tas nozīmē, ka publikai pēc 30 atkal nav kur atpūsties, tikai priekš pusaugu meitenēm?

pirms 10 gadiem, 2011.04.11 10:54

padomniece

Dāvid, ja esi mākslinieciska dvēsele, ok:) jauki, bet nākamreiz padomā arī par apmeklētāju ērtībām, ja nākamreiz kāds pūlīts netiks iekšā...diez ko labiem vārdiem nedomās.

pirms 10 gadiem, 2011.04.11 10:53

Kultūra un izklaide