Kurmenieši turpinās pagājušajā sezonā iesākto 3

Dramatiskā pulciņa nodarbības Kurmenē atsāksies septembrī, informē vietējā tautas nama vadītāja Sarmīte Ķīse.Viņa pozitīvi vērtē pagājušajā sezonā tapušos iestudējumus, jo saņemta gan skatītāju atzinība, gan iegūts augstākais vērtējums Vecumnieku novada amatierteātru skatē, rādot iestudējumu «Cita Sarkangalvīte un Albīns Vilks». Jaunajā sezonā turpinās veidot uzvedumus, kas ir piemēroti amatieraktieru sastāvam un patīk skatītājiem, saka dramatiskā pulciņa vadītāja Gunta Drezova. Dalībniekiem mainoties, jāmeklē arī repertuārs. Līdzīgi, kā tas bija pagājušajā sezonā, kādas lugas sižets tiks adaptēts, iekļaujot uzvedumā vietējās dzīves norises. Jaunās ieceres saistās ar zemniekiem veltītu izrādi.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

aktrise

Tāpēc mēs savu "balagānu"arī nevēlējāmies rādīt citur,tas bija domāts kā vienreiz skatāms uzvedums.

pirms 10 gadiem, 2010.09.03 12:45

skatītāja

Pilnīgi piekrītu iepriekš rakstītajam. Var jau pasmieties paši par sevi, bet ne jau gadu no gada pēc kārtas.....Kāda tur aktiemeistarība, galīgi pliekans palagāns.

pirms 10 gadiem, 2010.09.03 12:08

idiote

doma laba. bet neveicina aktiermeistarību, saturisko kvalitāti, jo..........saturs un tā noslieces sāk kaitināt, nogurdināt un citādi traucēt. un to pats autors nemana. tāpēc produktīvi ir meklēt dramaturģisko materiālu pie amatierteātru režisoriem.

pirms 10 gadiem, 2010.09.02 17:05

Kultūra un izklaide