Lakatu izstādi muzejā atver ar dzeju un dziesmām 3

Romantisku vakaru «Mīlestība krāsās, vārdos un dziesmā» vakar, 7. martā, baušķeniekiem dāvāja Jelgavas un Līvbērzes radošās sievietes. Sarīkojums notika Novadpētniecības un mākslas muzejā, kur atklāja audējas Ausmas Spalviņas lakatu izstādi. Viņa darbojas Jelgavas pilsētas lietišķās mākslas studijā «Dardedze». «Lakati ir tik skaisti un neparasti, ka tos grūti aprakstīt vārdos. Izstāde vienkārši ir jāredz un jābauda,» atzīst Bauskas novadpētniecības un mākslas muzeja speciāliste Ilga Balode.Audēja Ausma Spalviņa tekstiliju veidošanā iedvesmojusies no jelgavnieces Guntas Micānes dzejas, bet Agita Damlica-Ķere, kura vada Līvbērzes dāmu ansambli «Sekvence», tekstiem uzrakstījusi mūziku. Sastāvā dzied arī māsas Legzdiņas, ko publika atceras no televīzijas šova. Muzikālā uzveduma režisore ir Dzintra Zimaiša. Izstādes un koncerta apmeklētāji pateicās viešņām par mūzikas un krāsu harmonijas piepildīto vakaru. Dzejas mīļotāji varēja iegādāties Guntas Micānes grāmatas un piedalīties sarunās ar dziedātājām.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Marija

Tikšanās bija piepildīta ar gaišumu un pozitīvām emocijām. Vēl joprojām lidoju unjūtos kā sapnī.

pirms 10 gadiem, 2010.03.10 17:49

Gunta Micāne

Lielais apmeklētāju pulks mums bija patiess pārsteigums. Sirsnīgi pateicos klausītājiem par viņu acīs nolasāmo patieso pārdzīvojumu un sapratni, par skaistajiem ierakstiem manā tikšanās grāmatā.10 gadu laikā šī man bija 136. tikšanās, un pie klausītāju parakstiem un mīļajiem vārdiem es gūstu apliecinājumu tam, ka visas grūtības, uzņemoties grāmatu izdošanu bez jebkāda atbalsta - autorizdevumā - ir patiesi cilvēkiem vajadzīgs darbs. Tas ir mans liktenis, mans ceļš.
Lita, nebēdājiet, gan būs atkal kāda cita tikšanās Bauskas pusē un mēs satiksimies. Paldies , Bauska, jūsu puķes rotā manu šīgada astoto martu! G.M.

pirms 10 gadiem, 2010.03.09 00:02

Lita

Cik žēl, ka nebija informācija, ka piedalīsies arī dzejniece G.Micāne. Es NOTEIKTI būtu aizbraukusi!!!

pirms 10 gadiem, 2010.03.08 22:17

Kultūra un izklaide