Mūzika «Rimi» priecē «Bauskas Dzīves» lasītājus 2

Sestdien, 19. decembrī, tirdzniecības centrā «Rimi Bauska» no pulksten 9 līdz 14 laikraksts «Bauskas Dzīve» neparastākā veidā iedzīvotājiem piedāvāja iespēju abonēt laikrakstu «Bauskas Dzīve» 2010. gadam par īpaši izdevīgām cenām. Kā izpaudās neparastība? Kopā ar «Bauskas Dzīvi» sestdien veikalā «Rimi» bija muzicējoši cilvēki – no plkst. 10. 30 Iecavas fokloras kopa «Tarkšķi», no plkst. 12 vecsauliešu Spangeru ģimenes jaunieši, bet no plkst. 13 ar akordeona spēli iepriecināja Aigars Urtāns, vēsturnieks, Bauskas novadpētniecības un mākslas muzeja speciālists un viens no vēstures tēmu aprakstniekiem «Bauskas Dzīves» lappusēs. Priecīgi par priekšnesumiem bija gan pircēji, gan tirgotāji. «Bauskas Dzīve» novēroja, ka daži pārdevēji pat dejoja mūzikas ritmā. «Tarkšķi» spēja pieskandēt turpat vai visu lielveikala ēku.«Bauskas Dzīves» reklāmas daļas vadītāja Ilva Kalniņa tiem, kuri abonēja avīzi visam 2010. gadam, dāvāja iespēju nākamā gada sākumā ievietot laikrakstā vienu sludinājumu bez maksas.Laikraksta mārketinga darba vadītāja Dace Karļuka stāsta, ka dažu stundu laikā «Bauskas Dzīvi» sestdien nākamajam gadam vai dažiem tā mēnešiem pasūtināja 68 Bauskas un lauku pagastu iedzīvotāji.Piemēram, īslīcietis Roberts Trinskis «Rimi» bija iegriezies, lai iegādātos dāvanas, viņš nepagāja garām arī «Bauskas Dzīves» stendam un pasūtināja laikrakstu nākamā gada pirmajiem mēnešiem. Pērn Roberts visu gadu regulāri abonējis laikrakstu, cītīgi to lasot, visvairāk interesējot kultūras un izglītības tēmu atspoguļojums. Un tas arī likumsakarīgi, jo Roberts strādā Īslīces vidusskolā un Īslīces pagasta kultūras namā.Laikraksts «Bauskas Dzīve» visus iepriekšējos gadus bijis Latvijā abonētāko skaitā. Šis laiks ir lielu pārvērtību, arī pārbaudījumu pilns, tomēr avīze joprojām par savu lielāko vērtību uzskata lasītājus un viņu uzticību. Arī nākamajā gadā «Bauskas Dzīve» rakstīs par visiem četriem mūspuses novadiem – Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku –, par pilsētu, katru pagastu, to ļaudīm.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Kolēgii

Bauskas Dzīves darbiniekiem pašiem ir viens tāds fantastisks uzvedums ar lellēm un operu. To vajadzēja parādīt,cilvēkiem patiktu. Paldies par jauko brīdi Rimi. Taisni žēl, ka jau ieprieks pasūtīju Pastā. Veiksmi!

pirms 11 gadiem, 2009.12.20 09:49

labi

vismaz viens vietējais kantoris sarīko ko interesantu Rimi.. tā visu laiku visādi sveši ļaudis tur ko organizē un mūsējo naudinju savāc sev
:)))

pirms 11 gadiem, 2009.12.19 21:48

Kultūra un izklaide