Mūziķi un mākslinieki ceļ baznīcu 8

Labdarības koncertu «Uzcel savu baznīcu!» un mākslas meistardarbnīcas Bruknas muižā 25. augustā apmeklēja divi tūkstoši skatītāju, informē akcijas rīkotāji.Koncerts Bruknas Renesanses dārzā ilga trīs stundas un beidzās pusnaktī ar mūziķu, mākslinieku un priestera Andreja Mediņa kopīgi izpildītu dziesmu. Aplausu pavadīts, priesteris dziedāja solo.Andrejs Mediņš, Kalna svētību kopienas dibinātājs un garīgais vadītājs, ir Bruknas Svēto Apustuļu kapelas celtniecības iniciators. Labdarības akcijā «Uzcel savu baznīcu!» katrs varēja piedalīties ar ziedojumu kapelas būvniecībai. Informācija par iekasēto summu tiks apkopota un publiskota.Koncertā piedalījās grupas «Prāta vētra» solists Renārs Kaupers, Goran Gora jeb Jānis Holšteins, Kārlis Kazāks, Aija Andrejeva, grupa «Da Gamba», «PeR», «Lady's Sweet», «Putnu balle» un citi mūziķi. Mākslas meistardarbnīcas vadīja Elita un Ieva Patmalnieces, fotostudiju – Aivars Borovkovs, keramikas darbnīcu – Evalds Vasilevskis. Animācijas un dokumentālo filmu programmu sagatavoja un demonstrēja kinorežisors Vilnis Kalnaellis.Labdarības akciju organizēja komanda, kurā strādāja Brigita Zelča-Aispure, Anete Kalniņa, Elita un Ilze Patmalnieces, Maija Kalniņa, Inese Lidere un Terezija Lasmane. Akciju atbalstīja kinorežisors Jānis Streičs, profesore Janīna Kursīte un citi asbiedrībā pazīstami cilvēki. Ēdināšanas pakalpojumus nodrošināja brīvprātīgie no Dobeles un Saldus, kā arī Bruknas Kalna svētību kopienas komanda.Vairāk par pasākumu lasiet 27. augusta «Bauskas Dzīves» drukātajā versijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Pievienojos jaukajiem vārdiem - skaists, dvēselisks un saviļņojošs pasākums, bet pie Andreja tādi, patiesībā, ir visi pasākumi. Viņš ir priesteris ar lielo burtu, ja tādi būtu visi katoļu priesteri, baznīckungiem par draudzes avju skaitu nebūtu jāraizējas. Andrejam - darba sparu un veselību, katoļu baznīcai - vairāk atvērtības jaunajam un progresīvajam!

pirms 8 gadiem, 2012.08.28 15:57

Tad kurš man paskaidros,kas tā par sektu un ko viņi ēd???

pirms 8 gadiem, 2012.08.27 17:30

tiem, kam grūti ar atmiņu

Andrejs Mediņš, Kalna svētību kopienas dibinātājs un garīgais vadītājs, ir Bruknas Svēto Apustuļu kapelas celtniecības iniciators.

pirms 8 gadiem, 2012.08.27 14:36

Aija

Tik jauks pasākums sen nebija redzēts.Tas,ko dara Mārtiņš Mediņš nav vārdos izsakāms.Vienkārši Liels Paldies viņam.

pirms 8 gadiem, 2012.08.27 11:20

Kultūra un izklaide