Novada ļaudis līksmojas pilskalna estrādē 3

Bauskas novada svētku izskaņas koncertā 7. augustā pilskalna estrādē pagastu pārstāvji izveidoja kopīgu puzli. No dažādiem dabas materiāliem tapa Bauskas novada karte. Neparastais darinājums tika eksponēts uz skatuves, lai katrs to varētu aplūkot tuvplānā.Svētku izskaņas koncertā uzstājās kopkoris, kurā bija apvienojušies pilsētas un pagastu septiņi kori. Dziedātāji un solisti – desmit jaunieši – izpildīja populāras latviešu melodijas. Ar aplausiem publika sveica grupas «PeR» dalībnieku baušķenieku Pēteri Upelnieku, kurš bija nesen Jūrmalā notikušā starptautiskā jauno izpildītāju konkursa «Jaunais vilnis» dalībnieks. Pilskalna parkā visu dienu darbojās amatnieku tirdziņš, dažādas aktivitātes bērniem organizēja Bauskas pils muzeja un Bauskas tautas nama speciālisti. Ilona Taure un Dzintra Mētele vadīja viduslaiku spēles un atrakcijas, bet pilskalna estrādē notika zīmējumu konkurss un citas izklaides.Pēc koru sadziedāšanās uz skatuves kāpa Ivo Fomins un grupa «Credo», bet nakts balli vadīja dīdžejs Uga. Plašāku publikāciju par Bauskas novada svētkiem varēsit lasīt «Bauskas Dzīves» 9. augusta numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Kika

Nu bija labi:) Man patika. No organizatoru puses izdarīts viss, lai būtu labi, bet prieks jau katram pašam jāatrod - no malas to neviens neiedos!

pirms 10 gadiem, 2010.08.09 22:57

***

Norai paldies par sagādāto pārsteigumu koristiem (aiz estrādes)! Padziedāšanai nebija ne vainas! Pavadījums pieņemams. Solisti dziedāja labi.(Ierosinājums: visus(pa grupām) sveicamos uzaicina uz skatuves un apsveic. Bērnus uzaicināt novākt salūta paliekas pēc koncerta beigām.)

pirms 10 gadiem, 2010.08.09 13:08

Pasākums tik tiešām bija izdevies. Gājiens jauks, salūts burvīgs, dziedāšana jauka un patikama atmosfēra. Paldies rīkotājiem!

pirms 10 gadiem, 2010.08.09 12:13

Kultūra un izklaide