Parāda citādāko Bausku 4

Latvijas Kultūras koledžas studentes Katrīnes Rožukalnes diplomdarbu 24. jūlija vakarā Bauskas pilsētas Tautas namā ieradās noskatīties liels pulks interesentu. Viņu vidū bija baušķenieki, arī jaunietes paziņas un draugi. K. Rožukalne vakaram bija izvēlējusies oriģinālu ideju: Bauskā ierodas meitene, kura daudz lasījusi par pilsētu, tās ievērojamākajām vietām. Taču visvairāk viņa grib redzēt tieši cilvēkus. Ko domā, kā jūtas, kā sevi citiem izrāda šīs puses ļaudis. Studentes ieceri īstenot palīdzēja lietišķās mākslas studijas «Stella» un individuālā uzņēmuma «Novads» dalībnieces, demonstrējot dažādus tērpus. Rundāles teātra studija «Savējie» rādīja uzvedumu «Tracis ap zirgu» – skumji ironisku stāstu par ģimenes dzīves peripetijām. Savukārt skatītāju atzinību guva Bauskas literātu apvienības dalībnieku dzejas lasījums. «Šis bija izcils vakars, kurā varēja just īpašu noskaņu. Brīnišķīga bija modes skate, mīļi un sirsnīgi izskanēja baušķenieku pašu sacerētā un lasītā dzeja. Labi pārdomāta režija vakaram piešķīra garīgu pildījumu,» tik atzinīgi par K. Rožukalnes veikumu «Bauskas Dzīvei» izteicās literatūrkritiķis Reinis Ādmīdiņš. Sarīkojuma otrajā daļā Dina Bitēna-Sirmā klausītājiem sniedza savu koncertprogrammu «Ticot, cerot un mīlot».

Pievieno komentāru

Komentāri 4

uz pasākumu vajag ierasties laikus
nav ko vilkties, kad viss sācies un tad vēl purkšķēt kaut kādas pretenzijas par vietaam utt
paldies.. tas bija pasākums ar noskaņu..
:))

pirms 12 gadiem, 2009.07.27 12:33

dace

Atvainojiet, taču tie nebija nekādi" īpašie viesi". (pie galdiņiem varēja sēdēt jebkurš apmeklētājs)Vienkārši tā bija organizētāju iecere-zālē skatītājus sagaidīt un sēdināt pie galdiņiem. Sajūta jauka-esi patiesi gaidīts, par ko liecināja gan galdautiņš, gan ziedi.

Paldies organizētājiem par jauko pasākumu un atmosfēru.

pirms 12 gadiem, 2009.07.27 09:40

Kristīne

Es arī biju un man patika! Interesanta programma un saturs.

pirms 12 gadiem, 2009.07.26 18:57

biju

nepatika tas, ka laikam jau "īpašie viesi" tika sasēdināti zālē pie galdiņiem un pārējiem gribētājiem vajadzēja doties uz balkonu, jo zālē līdz ar to vietu skaits stipri mazāks.
par pašu pasākumu - gribējās tomēr lielāku dinamiku, savādāk viss bija tādā vienmuļā ritmā ieturēts. iecere varbūt bij laba, bet kaut kas pietrūka.

pirms 12 gadiem, 2009.07.26 15:12

Kultūra un izklaide