Rātslaukumā iededz eņģeļu egli 8

Visi interesenti 4. decembrī Bauskā varēja iesaistīties dāvanu gatavošanas darbnīcā un piedalīties pilsētas galvenās eglītes iedegšanā.Jau pulksten desmitos tika atvērtas Ziemassvētku apsveikumu un dāvanu gatavošanas darbnīcas un tirdziņš Bauskas bērnu un jauniešu centrā (BJC). Lielveikalā «Rimi» bija piparkūku darbnīca.Atbalstot akciju «Eņģeļi pār Latviju», BJC un tautas namā jau bija nogādāti daudzi pašgatavoti eņģeļi. Tos nesa arī 4. decembrī. «Uz tautas namu atgādāja vairāk nekā 200 eņģeļu no visām novada malām. Daļa rotā svētku egli, pārējos var aplūkot Bauskas tautas namā,» stāsta iestādes direktore Ilva Vansoviča.Pēcpusdienā pēc aktīvas darbošanās bērni pulcējās Rātslaukumā. Kopā ar viņiem pie eglītes rosījās sunītis Drosmīgais, ruksītis Rosīgais un Lielais rūķis. Tika audzēts konfekšu koks, izcīnītas cīņas ar vārnu par saldumiem un kopīgi iedegta izgreznotā eglīte.Eglīte patika gan lieliem, gan maziem. Baušķeniekam Emīlam Rūgumam nedēļas nogales parasti esot aizņemtas, jo viņš spēlē basketbolu un dejo tautiskās dejas. Šoreiz zēns bija atradis laiku darbnīcas apmeklējumam un eglītes apskatīšanai. Skaisti izpušķotā zaļsvārce patika arī Marijai Laisonai. «Man visskaistākais šķiet eņģelis ar zelta virtenēm. Te ir daudz oriģinālu risinājumu. Viss sagatavots, kā pienākas Ziemassvētkos,» tā M. Laisona. «Smuka eglīte,» saka mazais Tomass Obolēvičs. Viņa mamma Ieva Obolēviča atzīst, ka esot prieks par šādiem bērnu mākslas darbiem. 5. decembra vakarā eņģeļu eglīte tika iedegta arī Dāviņos. Pagasta pārvaldes vadītāja Līvija Šarķe stāstīja, ka šogad egli rotā eņģelīši. Tos jau pirms mēneša akcijas «Eņģeļi pār Latviju» laikā aicināja sagādāt kultūras centra «Dāvis» vadītāja Inese Viļuma.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Sarmim

Ja tu saliktu pieturzīmes, tad uzrakstīto varētu saprast!

pirms 9 gadiem, 2010.12.06 15:06

Sarmis Macpāns

Man šķiet ka bauskas bērni irr diezgan aktīvi galvenais ir viens lai nesalst kājas pārējais vienalga iznemot plikās dāmas.

pirms 9 gadiem, 2010.12.06 14:04

nu ja

Mūsu valstī tāpat viss ir ačgārni, vasarā dziesmusvētkos +40C vajadzēja lēkāt kā trakiem, bet ziemā stāvēt uz vietas.

pirms 9 gadiem, 2010.12.06 12:03

ja

tik tiešām izturīgi bērni. Organizatoriem vajadzēja sarast, ka nav vasara, nostāvēt nekustoeties ziemā 1 stundu - tas bija par traku. pasākums jāplāno ar kustībām, ativita'tēm nevis stāvēšanu uz vietas.

pirms 9 gadiem, 2010.12.06 11:43

Papa

Vispār tā bija "ruksīte" :)
Izturīgi gan tie Bauskas bērni, izrāde ilga vairāk par 45 minūtēm.

pirms 9 gadiem, 2010.12.06 08:25

Ej un pastrādā operatīvi, paskraidi visiem notikumiem pa priekšu un būsi laimīgs un visi pārējie, kas negāja, bet gaida. Sagadīs tevi ar atplestām rokām.

pirms 9 gadiem, 2010.12.05 22:34

Dzīvei

Nu gan operatīvs pasākuma atspoguļojum! Svētdien pa vidu ieliek to, kas noticis sestdien. Bravo, portāla cilvēku ātrumam!

pirms 9 gadiem, 2010.12.05 19:10

nivelieris

Divas no trijām bildēm šķības. Laikam fotogrāfam kājas ļodzījušās! :))

pirms 9 gadiem, 2010.12.05 14:12

Kultūra un izklaide